Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 22-03-2024, 16:17   

Pi0trek napisał/a:
Jak by kogoś interesowało, oferta jaką dostałem dziś. Stwierdziłem, że zostaje jeszcze rok na sprzęcie UPC


A masz może w pdf regulamin promocji :) Ciekaw jestem czy są tam też opcje z inną prędkością netu itp :)

Jak masz to podrzuć w załączniku (zmień nazwe pliku tzn pdf na cokolwiek innego np zip to wejdzie) albo np https://www.docdroid.net/ ;)
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 22-03-2024, 17:38   

kosher napisał/a:
Chyba trzeba powoli żegnać się z Polsatami Premium i kłaść nacisk w nowych umowach na stały dostęp do C+


Polsaty Premium Sport same się pożegnają - mają z operatrami umowy do końca czerwca 2024.

Co do Canal+. Rozważałbym Canal+ Online. W ofercie UPC masz dostęp tylko do kanałów TV, wiec nie obejrzysz tego co będzie tylko online. Z kole w nowej ofercie Play działają z Canal+ Online.
_________________
 
 
hauj 
easy master

Dołączył: 08 Mar 2024
Posty: 48
Wysłany: 23-03-2024, 09:44   

ile tresci jest tam w 4k hdr :?:
kosher napisał/a:
Chyba trzeba powoli żegnać się z Polsatami Premium
ile na polsacie bylo meczy 4k hdr?
 
 
Zygfryt 
plus master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 472
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-03-2024, 10:51   

Mecze Ligi Mistrzów były transmitowane w 4K sporadycznie w ich aplikacji Polsat Box Go, ale chyba bez HDR.
 
 
 
Pi0trek 
Klikacz

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 7
Wysłany: 24-03-2024, 12:21   

Neo10 napisał/a:
Pi0trek napisał/a:
Jak by kogoś interesowało, oferta jaką dostałem dziś. Stwierdziłem, że zostaje jeszcze rok na sprzęcie UPC


A masz może w pdf regulamin promocji :) Ciekaw jestem czy są tam też opcje z inną prędkością netu itp :)

Jak masz to podrzuć w załączniku (zmień nazwe pliku tzn pdf na cokolwiek innego np zip to wejdzie) albo np (...) ;)


Nie mogę wrzucić załącznika ani linka, bo nie mam 10 postów na forum :/ jest 600 mb za 51 zł, ale w regulaminie za 300 mb jest 31 zł a ja będe płacił 21 także nie ogarniam
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 24-03-2024, 12:50   

Przechodził ktoś z UPC (dziś Play) do Vectry? Bo mnie korci coraz bardziej :)
_________________
 
 
hauj 
easy master

Dołączył: 08 Mar 2024
Posty: 48
Wysłany: 24-03-2024, 13:19   

Z deszczu pod rynnę :D
Zygfryt napisał/a:
4K sporadycznie w ich aplikacji Polsat Box Go
w tv bez 4k :?:
Pi0trek napisał/a:
Jak by kogoś interesowało, oferta jaką dostałem dziś. Stwierdziłem, że zostaje jeszcze rok na sprzęcie UPC
widac skutki przejecia play, umowa na rok :P
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 631
Skąd: 3City
Wysłany: 24-03-2024, 15:41   

atomix napisał/a:
Przechodził ktoś z UPC (dziś Play) do Vectry? Bo mnie korci coraz bardziej :)
Przejście do Vectry obarczone jest często dużą nieprzewidywalnością i nagminnym brakiem reakcji w przypadku wystąpienia problemów.
Może u opiekunów bloku/rewiru ceny są atrakcyjne, jednak po zawarciu umowy jest często nieciekawie. Ogólnie z tego co tu ludzie pisali, nie warto.
Zygfryt napisał/a:
Mecze Ligi Mistrzów były transmitowane w 4K sporadycznie w ich aplikacji Polsat Box Go, ale chyba bez HDR.
Widzę, że wiele osób zainteresowanych sportem bierze ekstra pakiety, za które płaci jak za zboże. Jest ciekawa alteratywa.
Są tam wszystkie aktualne rozgrywki sportowe, a co ciekawe jakość często jest rewelacyjna. (https://strims.in/).
Zanim zakupicie jakiś pakiet, sprawdzcie sobie.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 24-03-2024, 17:23   

swat997 napisał/a:
Przejście do Vectry obarczone jest często dużą nieprzewidywalnością i nagminnym brakiem reakcji w przypadku wystąpienia problemów.
Może u opiekunów bloku/rewiru ceny są atrakcyjne, jednak po zawarciu umowy jest często nieciekawie. Ogólnie z tego co tu ludzie pisali, nie warto.


W wiadomo jak to z kablówkami. W jednym miejscu OK, w innym awarie.
Podobnie było z UPC. Ja miałem awarię raz na rok, a w sieci czytałem, że w innych częściach kraju wielu narzekało.

Pytając o Vectre bardziej miałem na myśli zmianę UPC (Play) na operatora telewizji kablowej, dla którego telewizja jest główną usługą, a nie tylko dodatkiem (jak w Play, Orange, T-Mobile etc.), by wciskać abonamentu na telefony komórkowe.
_________________
 
 
gabrychu 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 196
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 25-03-2024, 10:26   

Mama na Vectre nie narzeka (mało wymagająca osoba) :)
Internet też daje radę.
_________________
 
 
piotyc 
light master

Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 58
Wysłany: 25-03-2024, 13:31   

Brat mój ma Vectrę i nie narzeka, jedyne co, to nie chcieli wymienić dekodera na kartę CI+, ale jest zadowolony z tego dostawcy, ma u nich internet, tv i abonament komórkowy.
 
 
GD.karol 
classic master

Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 173
Wysłany: 25-03-2024, 19:43   

Mam pytanko do was :) chciałbym zrezygnować z telewizji i internetu UPC, czy mogę mając dwa telefony?

Telefony były dobierane później... Czy musi być jakaś usługa, żeby komórki śmigały? Bo najwyżej przeniosę telefony gdzieś tam 🙂
 
 
trocha 
Klikacz

Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 12
Wysłany: 27-03-2024, 10:05   

Od dłuższego czasu jestem na bezterminowej bo mam hbo za 5zł. Czy ktoś wie co się stanie w momencie przejście w Polsce hbo max -> max? Dalej będziemy mieli dostęp czy koniec usługi i jednak będzie trzeba nową umowę negocjować?
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 27-03-2024, 16:22   

Generalnie jakaś migracja będzie. Być może do pakietu z reklamami. Platforma Max rusza w czerwcu. Miesiąc wcześniej (??) operator powinien poinformować o wszelakich zmianach.

Jak będzie? Tego nikt na chwilę obecną nie wie.
_________________
 
 
kelt 
classic master

Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 293
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-04-2024, 08:48   

Jestem obecnie na sprzęcie UPC i za kilka miesięcy kończy się umowa, jest szansa na lepszą ofertę od tego poniżej czy zostaje mi bezterminówka?

_________________
  kelt
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: