Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
piotyc 
light master

Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 58
Wysłany: 01-03-2024, 17:03   

pawlo_z napisał/a:
piotyc napisał/a:
Farciu napisał/a:
piotyc napisał/a:
Witam właśnie konsultant przedstawił mi ofertę przedluzeniową dla UPC.
Internet 600 Mb/s UPC
181 kanałów

-Internet Światłowodowy z prędkością do 600 Mb/s
-Upload do 30 Mb/s
-Do 181 kanałów TV
-TV internetowa UPC TV Go
-Pakiet Bezpieczeństwa UPC przez 1 mies. na próbę
- telefon stacjonarny

Propozycja, o której rozmawiamy to koszt 115 zł miesięcznie.
Umowę zawieramy na 24 miesiące. Aktywacja za 29,90 zł.
Podana kwota uwzględnia rabat 5.01 zł za wybór e faktury i oraz rabat 5.01zł za zgody marketingowe.


I jak ta oferta ma się do Twojej obecnej? Skorzystałeś z przedstawionej propozycji?


Obecnie mam za tą samą cenę wszystko to samo tylko internet szybszy 750 Mb/s. Umowę mam do czerwca i chcę zostawić tylko internet i telefon stacjonarny, ale nie wiem czy to będzie korzystanie cenowo, nie wiem ile mi podniosą abonament jak zrezygnuję z telewizji.


Nie zrezygnujesz z samej TV ponieważ to jedna z głównych usług. Będziesz musiał zrezygnować ze wszystkich a wtedy podpisujesz nowa umowę na 2 usługi int+tel. Nowa umowa będzie z play a nie UPC i nie wiadomo czy z telefonem. Lepiej porozmawiaj z konsultantem jak to będzie wyglądało.


Właśnie wiem że play nie na telefonu stacjonarnego nie wiadomo dlaczego, ale ze względu na starszą osobę zależy mi na tym. Rozwiałem z konsultantem przez chat, ale powiedział abym kontaktował się telefonicznie w tej sprawie. Jeśli nie uda dojść do konsensusu z nimi to rozważam przejście do Netii, która oferuje Internet w moim miejscu zamieszkania do 1Gb/s, tylko nie wiem czy na światłowodzie. Chyba ze uda się przedłużyć Internet i telefon na UPC, bo za play narazie dziękuję.
 
 
r3gex 
Klikacz

Dołączył: 28 Lut 2024
Posty: 18
Wysłany: 03-03-2024, 15:35   

Możesz sprawdzić na https://internet.gov.pl czy jest to GPON czy DOCSIS
 
 
piotyc 
light master

Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 58
Wysłany: 04-03-2024, 21:03   

Dzisiaj po pormowie telefonicznej z konsultantem UPC dostałem propozycję umowy 24 miesięcznej na kwotę 130 zł.

Screenshot_2024-03-04-20-26-31-762_com.google.android.gm-edit.jpg
Plik ściągnięto 62 raz(y) 213,89 KB

 
 
przemo. 
light master

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 51
Skąd: W-wa Bielany
Wysłany: 05-03-2024, 19:30   

To się dziś uśmiałem. Mam internet 600mb/s oraz tv Select za 55 zł. Umowa kończy się 22.03, ale jeszcze wypowiedzenia nie puszczałem.
Dziś gadałem z PLAY i dostałem 3 propozycje:
1. Internet 1Gb/s oraz TV Premium za 130 zł. na 12 miesięcy
2. Internet 300 mb/s za 69zł.
3. Internet 600 mb/s za 75 zł.

Powiedziałem im, że wolę zostać przy tym co mam i płacić 60 zł na bez terminowej ...
  przemo.
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 05-03-2024, 21:13   

przemo., że tak napiszę na co kolega liczył? Jeszcze beż wypowiedzenia???
_________________
  ogromny
 
przemo. 
light master

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 51
Skąd: W-wa Bielany
Wysłany: 06-03-2024, 17:17   

ogromny napisał/a:
przemo., że tak napiszę na co kolega liczył? Jeszcze beż wypowiedzenia???


Wiem wiem ..., jakoś w tym roku olałem temat wypowiedzenia, ale widać, że nic nie dało.
Dziś złożyłem i czekam na rozwój wydarzeń ;)
  przemo.
 
hauj 
easy master

Dołączył: 08 Mar 2024
Posty: 48
Wysłany: 09-03-2024, 23:49   

Haha myslisz, ze ci cos zaoferują :lol: Nawet do ciebie nie zadzwonią :o W ogóle jaki masz dekoder, oferowali ci umowę z upc, czy plej?

ogromny napisał/a:
przemo., że tak napiszę na co kolega liczył? Jeszcze beż wypowiedzenia???

a co niby wypowiedzenie da xD Nie te czasy, plej ma głeboko w d.... jak ktoś odchodzi
piotyc napisał/a:
Dzisiaj po pormowie telefonicznej z konsultantem UPC dostałem propozycję umowy 24 miesięcznej na kwotę 130 zł.

ale marna oferta :mad: to za tyle dawali to samo, lecz z 1gbps pół dekady temu :shock: Po za tym czemu nie wziąłeś wcześniej horizona?
 
 
wizjaplus 
light master

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 82
Wysłany: 10-03-2024, 04:59   

Ogólnie ciężko dostać cos lepszego z nowa umową. Umowę podpisujesz już z Play, gdyż prawnie już UPC nie istnieje więc na nią umów nie możesz podpisać (11 października 2023 została wykreślona z rejestru przedsiębiorców KRS). Albo zostajesz przy tym co masz na umowę na czas nieokreślony, lub podpisujesz nowa umowę na czas określony ale cena i tak będzie wyższa niż to co masz teraz. Play się zadłużyło by kupić UPC więc teraz musza od klientów ściągnąć kasę na spłatę kredytu. To jest biznes, to ma na siebie zarabiać i przynosić zysk. :D
 
 
piotyc 
light master

Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 58
Wysłany: 10-03-2024, 13:23   

hauj napisał/a:
Haha myslisz, ze ci cos zaoferują :lol: Nawet do ciebie nie zadzwonią :o W ogóle jaki masz dekoder, oferowali ci umowę z upc, czy plej?

ogromny napisał/a:
przemo., że tak napiszę na co kolega liczył? Jeszcze beż wypowiedzenia???

a co niby wypowiedzenie da xD Nie te czasy, plej ma głeboko w d.... jak ktoś odchodzi
piotyc napisał/a:
Dzisiaj po pormowie telefonicznej z konsultantem UPC dostałem propozycję umowy 24 miesięcznej na kwotę 130 zł.

ale marna oferta :mad: to za tyle dawali to samo, lecz z 1gbps pół dekady temu :shock: Po za tym czemu nie wziąłeś wcześniej horizona?


Horizona nie wziąłem przecież zostałem na karcie CI+, co do internetu to w mojej lokalizacji wcześniej był max 750 Mb/s a teraz dają 600Mb/s. Dla mnie to dobra oferta z HBO bo bez bym miał płacić 115zl, więc tylko 15 więcej z HBO to nie jest tak źle. Dowiadywałem się u konkurencji to nic sensownego w tych pieniądzach bym nie dostał. Niestety takie czasy mniejsza konkurencja...
 
 
hauj 
easy master

Dołączył: 08 Mar 2024
Posty: 48
Wysłany: 10-03-2024, 13:43   

wizjaplus napisał/a:
Ogólnie ciężko dostać cos lepszego z nowa umową. Umowę podpisujesz już z Play, gdyż prawnie już UPC nie istnieje więc na nią umów nie możesz podpisać (11 października 2023 została wykreślona z rejestru przedsiębiorców KRS). Albo zostajesz przy tym co masz na umowę na czas nieokreślony, lub podpisujesz nowa umowę na czas określony ale cena i tak będzie wyższa niż to co masz teraz. Play się zadłużyło by kupić UPC więc teraz musza od klientów ściągnąć kasę na spłatę kredytu. To jest biznes, to ma na siebie zarabiać i przynosić zysk. :D

No przecież gość podpisał parę dni temu umowę z upc, co ty bierzesz :D
 
 
hauj 
easy master

Dołączył: 08 Mar 2024
Posty: 48
Wysłany: 10-03-2024, 14:42   

piotyc napisał/a:
Horizona nie wziąłem przecież zostałem na karcie CI+


No teraz już na pewno nie weźmiesz, pytałem czemu wcześniej nie wziąłeś horizon - to 100x lepiej niż karta CI :o

piotyc napisał/a:
co do internetu to w mojej lokalizacji wcześniej był max 750 Mb/s a teraz dają 600Mb/s.

W 2019 pod koniec roku może sprawdzałeś? :mrgreen: Wtedy dawali taką ofertę 8)
piotyc napisał/a:
Dla mnie to dobra oferta z HBO bo bez bym miał płacić 115zl, więc tylko 15 więcej z HBO to nie jest tak źle. Dowiadywałem się u konkurencji to nic sensownego w tych pieniądzach bym nie dostał. Niestety takie czasy mniejsza konkurencja...

Jaka mniejsza konkurencja, może jak się mieszka na wsi ;) W ineii masz 1gbps neta ze stacjonarnym na naświatłowodzie, a nie marnej kablówce za 66 zł msc :sad: TV i tak nie chciałeś, a po za tym mógłbyś dalej odbierać niezakodowane kanały z kablówki, a hmax to lipa :lol: No chyba, że nie zależy ci na jakości :? Tam najnowszy sezon True Detective w mizernej jakości hd sprzed dekady xD Beka ten serwis :D Ty zabulisz za niego, co najmniej 360 zł (15 zł x 24 msc), więc nie jest tak źle? :neutral: No nie wiem :shock: Tak w ogołe przejść z 750 mbps na 600 mbps..... :P To już w ogóle komedia, jakie to uczucie się cofać zamiast iść do przodu? :)
 
 
piotyc 
light master

Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 58
Wysłany: 10-03-2024, 19:41   

hauj napisał/a:
piotyc napisał/a:
Horizona nie wziąłem przecież zostałem na karcie CI+


No teraz już na pewno nie weźmiesz, pytałem czemu wcześniej nie wziąłeś horizon - to 100x lepiej niż karta CI :o

piotyc napisał/a:
co do internetu to w mojej lokalizacji wcześniej był max 750 Mb/s a teraz dają 600Mb/s.

W 2019 pod koniec roku może sprawdzałeś? :mrgreen: Wtedy dawali taką ofertę 8)
piotyc napisał/a:
Dla mnie to dobra oferta z HBO bo bez bym miał płacić 115zl, więc tylko 15 więcej z HBO to nie jest tak źle. Dowiadywałem się u konkurencji to nic sensownego w tych pieniądzach bym nie dostał. Niestety takie czasy mniejsza konkurencja...

Jaka mniejsza konkurencja, może jak się mieszka na wsi ;) W ineii masz 1gbps neta ze stacjonarnym na naświatłowodzie, a nie marnej kablówce za 66 zł msc :sad: TV i tak nie chciałeś, a po za tym mógłbyś dalej odbierać niezakodowane kanały z kablówki, a hmax to lipa :lol: No chyba, że nie zależy ci na jakości :? Tam najnowszy sezon True Detective w mizernej jakości hd sprzed dekady xD Beka ten serwis :D Ty zabulisz za niego, co najmniej 360 zł (15 zł x 24 msc), więc nie jest tak źle? :neutral: No nie wiem :shock: Tak w ogołe przejść z 750 mbps na 600 mbps..... :P To już w ogóle komedia, jakie to uczucie się cofać zamiast iść do przodu? :)

Horizona miałem i bardzo dziękuję za szmelc nic nie warty. Jeśli ktoś ma telewizor bez smarta to może jemu się podoba, ale ja dziękuję i za nic bym nie oddał karty CI+ gdzie u konkurencji na próżno szukać, tylko dziwne dodatkowe dekodery i pięć pilotów do każdego urządzenia inny... Dziękuję za taki interes, a co do internetu to 750 było tylko na umowie i tak nie potrzebuję nie wiadomo jakiego szybkiego łącza, chyba żeby grać głupa przed znajomymi kto ma więcej... Te czasy już minęły jak było się smarkaczem i cieszyło się bo ja mam więcej.
 
 
hauj 
easy master

Dołączył: 08 Mar 2024
Posty: 48
Wysłany: 10-03-2024, 20:14   

To jak wrażenia z reply tv i możliwości zdalnego nagrywania różnych programów jednocześnie? :mrgreen: Nie wspominając już o programach w chmurze 8) Masz to wszystko na smarcie? :P Karta CI to właśnie ograniczony, nic nie warty szmelc. To jakie wyciągałeś prędkości, skoro piszesz "750 mbps tylko na umowie"?
 
 
GD.karol 
classic master

Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 173
Wysłany: 11-03-2024, 18:17   

Wzięło ich na dzwonienie mi też zaoferowali rachunek X2. To jest bez sensu, maksymalnie int+tv wzrośnie o 10 zł na bezterminowej, czy jest jakiś haczyk?
 
 
krzychowawa 
light master

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-03-2024, 18:47   

Siemka mam takie pytanie czy jeszcze jakaś "kablówka' oprócz jeszcze naszego play/upc oferuje telewizję po kablu czy już wszystki te pozostałeopcje powiązane są z dekoderami telewizji tylko przez internet?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,69 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: