Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Cylon 
easy master


Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-02-2019, 18:36   

Po dwóch tygodniach zadzwonił do mnie konsultant z DUK. Przypomnę chodziło o zachowanie karty CI+ bez Horizon. Dziś w rozmowie z DUK usłyszałem, że w planach z Internetem do 300Mb/s jest taka możliwość, jakbym chciał 500Mb/s lub 1GB jedynie z Horizonem bez karty CI+.

Mój dotychczasowy pakiet składał się z :
karta CI+ Pakiet MAX Extra HD,
modem Cisco EPC3212 Internet 250Mb/s
telefon minuty do wszystkich 240
Płaciłem dotychczas 99,17 zł, teraz płace o 5zł wiecej po przejściu na umowę bezterminową.

Z DUK rozmawiałem o kilku wariantach nowej umowy.
Dostałem ofertę 119,99zł za
Internet 1GB router Giga Connect Box
Pakiet MAX Extra HD z Horizon
telefon
plus pakiet kodowanych kanałów sportowych

Oferta ze względu na przymusową wymianę z modułu CI+ na Horizon była dla mnie nie do przyjęcia. Rzadko oglądam tv, mam Netflix i HBO GO, jeśli maiłbym mieć kurzącego się Horizona to wolałbym zrezygnować z TV.
Internet 1GB brałem pod uwagę jedynie ze względu, że obecnie mam modem Cisco i nie chcą mi przedłużyć umowy bez wymiany na router Connect Box.
Druga propozycja z DUK gdy powiedziałem, ze zależy mi na pozostaniu z kartą CI+ to za 99,99zł
Internet 300Mb/s
Pakiet MAX Extra HD
Telefon
oraz wymieniają mi modem Cisco na Connect Box

Żadna z tych ofert mnie nie przekonała, nic ciekawszego nie dostałem.
 
 
mmatuszewski12 
easy master

Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 35
Wysłany: 11-02-2019, 20:27   

Rozmawiałem dziś z konsultantem. Powiedział, że na HBO trzeba złożyć wypowiedzenie, bo tak się go nie da wyłączyć. Jeśli mam do 9.04 to kiedy takie wypowiedzenie najlepiej złożyć? Na początku marca?

Dodał, że może zaproponować Canal+Prestige za 49.90zł ale ja powiedziałem, że nie chcę Prestige, bo nie będę oglądać tylu kanałów, poza tym koszt rachunku były już zbyt duży i chcę Canal+Select. Odparł na to, że nawet nie ma takiej dla mnie propozycji żeby zaznaczyć nam Select i że Select mnie nie urządzi nawet gdyby można było, bo jest w cenie 49,90 czyli takiej samej jak Prestige... Ja jednak dobrze wiem, że jest - Specjalna oferta Canal+ I w kwocie 39,90zł. Na razie umówiłem się na zmianę Internetu na 150 Mb/s + zostać przy tej samej Select Horizon oraz Multiroom z PVR w dotychczasowej wysokości 15zł - razem 124,97 zł z obecnym jeszcze HBO, po wyłączeniu HBO 94,98zł.

Dopytałem o opłatę aktywacyjną, instalacyjną - instalować nic nie trzeba, więc jej nie będzie, opłatę aktywacyjną powiedział, że też zniesie, bo widzi, że rachunki są opłacane terminowo. Ale dodał, że w razie co przy dobraniu Canal+ trzeba będzie za nią zapłacić :D (Już to widzę).

O Canal+ jeszcze pomyślę, ale zamierzam walczyć o Select w wysokości 39,9zł. Czy to realne i norma, że udają, że nie można płacić mniej niż 49,9?

Zastanawiam się tylko czy dobrze zrobiłem... bo zgodziłem się już na umowę, a jeśli ona wejdzie w życie, to chyba będzie już ciężko coś w jakiś sposób wtedy wynegocjować co do niższej ceny z Canal+, bo już wtedy nie "postraszę", że wypowiem umowę i odejdę do konkurencji.
Ostatnio zmieniony przez mmatuszewski12 11-02-2019, 21:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kkwiatuszek89 
Klikacz

Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 2
Wysłany: 11-02-2019, 20:36   

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy jako nowy klient UPC mogę ugrać coś lepszego niż na stronie internetowej?
Pozdrawiam
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 11-02-2019, 22:53   

mmatuszewski12, odstąp od umowy w innym przypadku taniej c+ niewyszarpiesz
_________________
  ogromny
 
mmatuszewski12 
easy master

Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 35
Wysłany: 11-02-2019, 23:33   

Właśnie doczytałem w ich regulaminie, że w sumie to 39,9 to jest dla klientów którzy już są posiadaczami Canal+ (jak rozumiem którzy do tej pory byli), jeśli oni się tego kurczowo trzymają to faktycznie chyba nawet odstąpienie nic nie da, bo mają taki regulamin(??). Ja tak to rozumiem.

Zastanawiam się jednak nad tym odstąpieniem, chyba się pospieszyłem. Może jednak dałoby się jeszcze zejść z czegoś ceny (teoretycznie nie wiemy już o większych promocjach), ale czytając posty widzę, że niektórzy mają coś lepszego niż THH XIII.

Czy odstąpienie wtedy powinno pociągnąć za sobą telefon ze strony DUK po jakimś czasie?
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 12-02-2019, 06:55   

mmatuszewski12, spróbuj
_________________
  ogromny
 
lemon 1971 
light master


Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 64
Skąd: Chorzow
Wysłany: 12-02-2019, 10:56   

mmatuszewski12 napisał/a:
Rozmawiałem dziś z konsultantem. Powiedział, że na HBO trzeba złożyć wypowiedzenie, bo tak się go nie da wyłączyć. Jeśli mam do 9.04 to kiedy takie wypowiedzenie najlepiej złożyć? Na początku marca?

Dodał, że może zaproponować Canal+Prestige za 49.90zł ale ja powiedziałem, że nie chcę Prestige, bo nie będę oglądać tylu kanałów, poza tym koszt rachunku były już zbyt duży i chcę Canal+Select. Odparł na to, że nawet nie ma takiej dla mnie propozycji żeby zaznaczyć nam Select i że Select mnie nie urządzi nawet gdyby można było, bo jest w cenie 49,90 czyli takiej samej jak Prestige... Ja jednak dobrze wiem, że jest - Specjalna oferta Canal+ I w kwocie 39,90zł. Na razie umówiłem się na zmianę Internetu na 150 Mb/s + zostać przy tej samej Select Horizon oraz Multiroom z PVR w dotychczasowej wysokości 15zł - razem 124,97 zł z obecnym jeszcze HBO, po wyłączeniu HBO 94,98zł.

Dopytałem o opłatę aktywacyjną, instalacyjną - instalować nic nie trzeba, więc jej nie będzie, opłatę aktywacyjną powiedział, że też zniesie, bo widzi, że rachunki są opłacane terminowo. Ale dodał, że w razie co przy dobraniu Canal+ trzeba będzie za nią zapłacić :D (Już to widzę).

O Canal+ jeszcze pomyślę, ale zamierzam walczyć o Select w wysokości 39,9zł. Czy to realne i norma, że udają, że nie można płacić mniej niż 49,9?

Zastanawiam się tylko czy dobrze zrobiłem... bo zgodziłem się już na umowę, a jeśli ona wejdzie w życie, to chyba będzie już ciężko coś w jakiś sposób wtedy wynegocjować co do niższej ceny z Canal+, bo już wtedy nie "postraszę", że wypowiem umowę i odejdę do konkurencji.
ja kolego tydzien walczylem o prestiza za 45,90 + aktywacja 9,90 zl,,,,mialem selecta ale w lutym konczyla mi sie umowa,,,,,tydzien walki co dzien na czacie inny konsultant i nic ,, w takiej cenie gadali mi sie nie nalezy i kropka ,,dawali prestiza za 49,90 zl + aktywacja 29,90 zl ,,,,,albo mogli mi zostawic tego selecta za 39,90 zl,,,,bylem zalamany ,,w ostatni dzien stycznia tez na czacie bez zadnych problemow i laski pani sama mi zaproponowala tego prestiza za 45,90 zl + aktywacja 9,90 zl ,,zgodzilem sie bez wachania,,,,,,,wszystko zalezy na jakiego trafisz konsultanta,,,jeden ci da a drugi jakbys sie nawet za przeproszeniem zesral to nie dostaniesz bo ci sie nie nalezy ,,wypowiedzenia na selecta nie wysylalem
 
 
bgalka 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-02-2019, 17:14   

Napisałem w wordzie wypowiedzenie. Mogę komuś wysłać czy jest dobrze?
Umowa kończy się z końcem maja tego roku. Nie uznają tego czasami z miesięcznym okresem wypowiedzenia?
 
 
kudlaty007 
Klikacz

Dołączył: 12 Lut 2019
Posty: 6
Wysłany: 12-02-2019, 18:16   

Witam.W maju konczy mi sie umowa z UPC.Obecnie posiadam takie uslugi jak:
-Pakiet Horizon max z nagrywarka 83 zł
-Pakiet Mega Sport 5 zł
-Pakiet Canal +Prestige 45,90 zl
-Pakiet Cinemax HD 1 zł
-Pakiet Filmbox 1 zł
-Internet 120 mb/s 11 zł
co daje łaczno kwote 146,90 zł
Jedyne nad czym sie zastanawiam to nad zmiana dekodera horizon na moduł Cl+ i zalezy mi na Polsat Sport Premium.Ale wiadomo wszystko zalezy od kwot ktore mi zaproponuja.
O jaka najlepsza oferte kwotowo moge obecnie walczyc ?Pozdrawiam
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 12-02-2019, 19:45   

bgalka, możesz wysłać
_________________
  ogromny
 
Ksiaze441 
plus master

Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 351
Wysłany: 12-02-2019, 21:26   

Dzisiaj do mnie dzwonili z promocją. Pytali co oglądam. Jak powiedzieli to co mam 10 zł drożej czyli 131 śmiech na sali :) .
_________________
 
 
mmarti 
light master

Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 114
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-02-2019, 22:17   

Ksiaze441 napisał/a:
Dzisiaj do mnie dzwonili z promocją. Pytali co oglądam. Jak powiedzieli to co mam 10 zł drożej czyli 131 śmiech na sali :) .


Do mnie też robili podchody ale dokładnie tak samo rozmowa się skończyła... damy to samo i weźmiemy 10 PLN więcej. Oczywiście na następne 24 mc.

Po moja konkluzji, iż pozostanę z tym co mam bo uważam że coś się szykuje na rynku - Pani wymownie milczała. Chciałem zmienić ofertę w grudniu to wtedy nikt nie chciał gadać - a mogli mnie złapać na cyrograf na następne 24mc ;)

Czekam z niecierpliwością na wiosenne promocje konkurencji... przynajmniej tej którą mam w bloku (Netia / Orange)
  mmarti
 
cl4sh 
Klikacz

Dołączył: 25 Cze 2013
Posty: 5
Wysłany: 12-02-2019, 22:27   

Witam,
chciałem pochwalić się co udało mi się wynegocjować z DUK, co uważam w dzisiejszych realiach za dobrą ofertę.

Mój dotychczasowy pakiet składał się z :
Select HD - dekoder z nagrywarką (chyba Cisco)
Internet 150 Mbps ze starszym routerem
Telefon stacjonarny 240 min
Za wszystko płaciłem 69 zł, po zakończeniu umowy wzrosło do 74.

Złożyłem więc wypowiedzenie i DUK z początku zaoferował:
Select HD - z dekoderem Mediabox bez nagrywarki
Internet 150 Mbps z Connect Box
Telefon stacjonarny 240 min.

Powyższe za 67,90, tydzień później wzrosło do 70,90 zł. W między czasie dostałem ulotkę od przedstawiciela handlowego gdzie ceny były sporo niższe, więc podczas negocjacji powołałem się na to.
I tym sposobem za w/w pakiet dostałem cenę 55,90 zł :)
Uważam to za bardzo dobrą ofertę, patrząc na ostatnie podwyżki.

Pozdrawiam
PS. Kraków, innych kablówek ani netii nie mam dostępnej w bloku, jedynie Orange, ale tam ceny sporo wyższe.
 
 
mmarti 
light master

Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 114
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-02-2019, 22:30   

bgalka napisał/a:
Napisałem w wordzie wypowiedzenie. Mogę komuś wysłać czy jest dobrze?
Umowa kończy się z końcem maja tego roku. Nie uznają tego czasami z miesięcznym okresem wypowiedzenia?


Generalnie UPC pozwala na negocjacje na 3mc przed końcem umowy. Jeśli znasz dokładny koniec umowy, możesz wysłać skan / zdjęcie umowy podpisany odręcznie poprzez formularz na stronie.

Aktualnie coś ciekawego się dzieje, że nawet ja posiadając 10 mc do końca dostałem możliwość przedłużenia na kolejny okres z maksymalnymi rabatami.
  mmarti
 
darek_88 
Klikacz

Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 6
Wysłany: 13-02-2019, 09:38   

Witam,
Czy działa wam regulamin bezkosztowej instalacji? Czy jest ona jeszcze dostępna?
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,69 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: