Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Cyrkiel 
Klikacz

Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 7
Wysłany: 15-01-2019, 14:09   

Zylx nowy regulamin multiroom. Czyli wychodzi że teraz jest 14,99.

//megawrzuta.pl/download/6d5020c8e8f2e6d638d6766e05ed9956.html
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 15-01-2019, 19:27   

pdg90 napisał/a:
137,89zl - wstrzeliłeś się idealnie z tą propozycją, bo akurat na tym mi zależy

Bez nagrywarki, 127,89zł. To masz wszytko co potrzebujesz, powodzenia.
Cyrkiel napisał/a:
Zylx nowy regulamin multiroom. Czyli wychodzi że teraz jest 14,99.

Wiem o tym, dlatego bardziej się opłaca zachować poprzednie warunki, gdzie był za 10zł. Przedłużając usługi główne wcale nie musisz zabierać nowej umowy na pakiety dodatkowe. Na tej zasadzie ludzie ciągle korzystają z pakietów złotówkowch, które nie są dostępne od kilku lat.

Przykład, ze się da masz tutaj:
vito.dc napisał/a:
slawomir_1969 napisał/a:
Jaki proponują koszt instalacji przy świątecznej ode mnie chcieli 59,99 zł.
a do tego nie chcą przenieść na horizona usług za 1,00 zł. Multiroom , filmbox
"Horizon obsługuje pakiet Filmbox, chodzi o to, że nie jesteśmy w stanie z dekodera Mediabox przenieść Pani unikatowej promocji na pakiet filmbox na dekoderze Horizon za który płaci Pani 1,00zł"
ktoś miał takie jajka

Miałem podobną sytuację, byłem na bezterminówce WRU XX ze wszystkimi opcjami po 1zł: MR, Cinemax i Filmbox. 2xMediabox PVR.
Przeszedłem na Horizon PVR ze świąteczną promocją, wynegocjowałem aktywację i instalację za 0 zł i MR za 1zł, Filmboxy i Cinemaxy za 1zł też rzekomo nie dało się przenieść na Horizona. 2 razy zmusiłem panią do wyraźnego odmówienia mi tych opcji, zaakceptowałem ofertę i jeszcze tego samego dnia napisałem reklamację.
Po 3 tygodniach wróciło wszystko po 1 zł, tak jak było wcześniej i oczywiście z Horizonem to bajka, że się nie da.
Negocjuj do końca z uporem maniaka albo przyjmij ofertę, zmuś konsultanta do wyraźnej odmowy zostawienia pakietów za 1zł i pisz reklamację, powołując się na poszczególne regulaminy. Odsłuchają rozmowę i przyznają rację.


Inną opcją jest napisać wypowiedzenie 14 dniowe tylko na usługę mediaroom. Zgodnie z tym co jest napisane na stronie UPC usługa powinna z automatu wrócić na poprzednie warunki:

Cytat:
jeśli w dniu zawarcia/zmiany Umowy na odległość, korzystałeś z usług UPC na podstawie innej umowy, odstąpienie od nowo zawartej Umowy lub dokonanej zmiany spowoduje powrót do korzystania przez Ciebie z usług UPC na podstawie dotychczasowej umowy

źródło
_________________
 
 
bgalka 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103
Skąd: Kraków
Wysłany: 15-01-2019, 19:46   

Czyli już nie będzie multiroomu za 10zł dla tych co chcieliby wziąć go po raz pierwszy po skończeniu umowy?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 15-01-2019, 20:00   

bgalka, Co będzie w przyszłości to możemy tylko zgadywać Na razie nie jest znana żadna obecna promocja z MR w cenie 10zł. W zeszłe wakacje były dwie fajne promocje z mr, jedna dla nowych za 5zł, druga dla obecnych, dodatkowo z MS również za 5zł. może jeszcze się pojawią.
_________________
 
 
szczepaniu 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 78
Wysłany: 15-01-2019, 22:24   

Cytat:
szczepaniu,
szczepaniu napisał/a:
O ile mogę zejść z rachunkiem zaznaczam że rezygnuje całkowicie z HBO. Do 100zł-115zł da radę zejść ?

Nawet bardziej. Te 20zł za multiroom to cena za dwa MR czy jeden? Mogło by to wyglądać tak:
THH XII Horizon Select + 150mbs 59,99zł
Upgrade Max 13zł
MegaSport 5zł

Razem 77,99zł bez Multiroomu.
Obecnie MR kosztuje 14,99zł, ale jak masz dwa w cenie 10zł to tak może zostać. Więc razem wychodzi 92,98 lub 97,99.

Multiroomy są po 10zł i są 2 obecnie na infolinii z internetem 300mb krzyczą mi 112zł bez elevenów.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 15-01-2019, 22:33   

szczepaniu, Z 300mbs i bez eleven powinno wyjść 102,99zł. Wygląda jakby Ci proponowali THH X albo te multiroomy jednak są za 15zł.
_________________
 
 
Ksszyssiek 
Klikacz

Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-01-2019, 16:46   

Cześć Wszystkim,

Jak co jakiś czas zajrzałem tutaj podpytać o aktualną promocję.
Aktualnie posidam Max HD PVR + 150mb/s za 79pln (po skonczeniu umowy 82pln).

I jak rozumiem zgodnie z tym co pisze kolega Zylx najwyżej co mogę uzyskać to w THHXII Horizon Select HD+ 150mbs 59,99zł, + Upgrade Max 13zł, co nam daje 73 pln (82pln z PVR).

czyli tak naprawdę jedyna różnica to Horizon zamiast Mediaboxa, tak?
_________________
 
 
magda0 
Klikacz

Dołączyła: 11 Sty 2019
Posty: 4
Wysłany: 16-01-2019, 17:17   utzrymanie

Pytałam już jakiś czas temu ale nikt się nie odezwał stąd pytam jeszcze raz czy mając aktualnie select extra hd 48 zł fiber power 60 za 1 zł. (te 2 usługi kończą mi się za 2 tygodnie) mega sport już bez okresu zobowiązania za 9.90 zł i premium cinemax bez okresu zobowiązania za 1 zł jest sens negocjować warunki? Te które mam wynegocjowałam 2 lata temu, teraz rozmawiałam już z konsultattem i byłam też na czacie z innym i nie chcą zaproponować nic sensowniejszego ,w pakietach które przejrzałam też za bardzo nie widziałam nic ciekawszego.Aktualnie płace 59.90 po przejściu na okres bez zobowiązań bedzie ok 65-67 zł , a chciałabym zostać przy tym 59.90. Ktoś mógłby ocenić czy są szanse , złożyłam już wypowiedzenie umowy.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 16-01-2019, 18:24   

magda0, Select + 150mbs jest teraz najtaniej za 54,99zl. Zachowując Cinemax za 1zl i eleven za 9,9zl wychodzi 65,89, czyli tyle samo co po zobowiązaniu. Przy czym obecne promocję są do 31 stycznia. Czy potem będzie taniej czy drożej to jeszcze nie wiadomo. Pamiętaj też o ewentualnej podwyżce z OWU.

Ksszyssiek,
Horizona Select pvr + 150mbs + upgrade max 82.99zl
Mediabox select pvr + 150mbs + upgrade max 77,99zl

Bez nagrywarki 10zl taniej.
_________________
 
 
magda0 
Klikacz

Dołączyła: 11 Sty 2019
Posty: 4
Wysłany: 16-01-2019, 18:39   

Dzięki tez o tym myslałam jak pojde na kolejne zobowiązanie mam stałącenę przez 24 miesiące jak zostanę na bezterminówce warunki umowy mogą się zmieniać.... jak sądzicie da sie coś innego ugrac czy przy takiej kwocie dać sobie spokój?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 16-01-2019, 18:52   

magda0, Na razie nic lepszego nie ugrasz. Być może będzie coś tanszego w nowych promocjach ale również dobrze może być drożej. Zawsze tezbmizesz wziac nowr zobowiązanie w końcówce stycznia, i gdy w lutym pojawi się coś lepszego złożyć odstąpienie i cała zabawę zacząć od nowa. Inna opcja to zostać na bezterminówce, a dopiero jak przylepia podwyżkę z OWU zastanowić się co zrobić dalej.
_________________
 
 
magda0 
Klikacz

Dołączyła: 11 Sty 2019
Posty: 4
Wysłany: 16-01-2019, 19:06   

Dzięki, pozdrawiam, magda
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 16-01-2019, 20:27   

pochwal sie nam magda co zrobisz :) jestem w podobnej sytuacji jak Ty i ciekawy jestem.
 
  Select HD
 
Cani 
Klikacz

Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 14
Wysłany: 17-01-2019, 08:11   

Obniżka rachunku z 175,69 :arrow: 87,99


Płacąc rachunki po 176 zł i widząc że UPC dla nowych klientów daje to samo za 100zł a nam próbuje wiecznie wcisnąć dekoder HOrizon postanowiłem zawalczyć o niższe rachunki . Na infolini wiecznie ta sama gadka że jedyna promocja na naszym koncie to wymiana dekodera na HORIZON . Oczywiście nie oto mi chodziło tylko o obniżenie rachunku . Już byłem gotów iść do Orange , mając u nich 2 numery w abonamencie wychodziło taniej niż w UPC . Szukałem informacji na temat internetu z Orange i trafiłem na to forum ( szkoda że wcześniej o nim nie pomyslałem ) .Tutaj za radą użytkownika zylx złożyłem wypowiedzenie na usługi w UPC . DUK w pierwszej kolejności zaproponował obniżenie rachunku "aż" o 10zł. Załamali mnie tą ich obniżką . Idąc dalej za radą zylx-a nastepnego dnia zadzowniłem spytać czy wypowiedzenie jest poprawne i spełnia wymogi . DOstałem odpowiedz że tak i znowu ta sama śpiewka czemu rezygnuje itp itd . Znowu jedyna oferta jaką otrzymałem to obniżka abonamentu o 10zł . Podziękowałem. Kolejnego dnia dostałem odpowiedz na maila w sprawie reklamacji , UPC szkoda chyba swoich darmowych minut i kazali dzwonić do DUK bo mają oferte przygotowana . Zadzwoniłem i już było znacznie lepiej bo tym razem pakiet usług proponowali w kwocie 105 zł . Niestety kolega zylx napisał mi co moge dostać w jakiej cenie i obniżyc rachunek poniżej 100zł . Po rozmowie z Panią z działu DUK i wysłuchaniu oferty powiedziałem jej co mnie interesuje i w jakiej cenie . Po kilku minutach nim jej wyjaśniłem że nie moge podać informacji skąd mam ten cennik powiedziała że musi zapytać się przełożonego czy może mi dać oferte w tej cenie co chcę . Wróciła po chwili i powiedziała ze przełożony zgodził się na moje warunki . Jako że posiadam multiroom nawet nie musiałem sie kłócić i sama wyszła z propozycją że multiroom zostawiamy w obecnej cenie 10zł a nie 15 .

Jak widać da się ich przycisnąć aby obniżyli rachunek .

U mnie wygladało tak - było :
Mediabox z nagrywarka
FB 120= 250 ( sami podwyzszyli do 250)
multiroom
telefon minuty do wszystkich 240


Jest :

mediabox bez nagrywarki
TV select + pakiet max
FB 300
multiroom

Serdeczne podziękowania dla kolegi zylx za poświęcony czas i pomoc .


Niestety nie udało mi się tylko wywalczyć instalacji usług za 1 zł lub wcale . Ale 50 zł jednorazowo to i tak bardziej opłacalne niż płacic 176 zł
 
 
Olo1975 
Klikacz

Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 2
Wysłany: 17-01-2019, 09:01   

Witam
Ja również jak większość na tym forum zwracam się z poradą o to czy wynegocjowan przeze mnie paczka jest optymalna czy jednak będę przepłacał.
Obecnie mam:
Pakiet max hd z nagrywarką Horizon
Cinemax za 1 PLn
Multiroom za 10 PLn
Net 150MB
Eleven za 9,99PLN
Płąciłem 99,99PLn w okresie promocji po tym okresie rachunek został podniesiony za w/w usługi do 104,99PLN

A poniżej jest to co mi wczoraj konsultant zaproponował. Dodam tylko że potrzebuję dodatkowy multiroom więc musiałem poprosić o zmianę usług i tak zaoferowali mi:
Pakiet max HD z dekoderem Horizon bez nagrywarki
Cinemax
2x Multiroom
Net 150MB
Eleven
Polsat Sport Premium
Podłączenie usług 0 PLN
Za to wszystko razem 113,88PLN

czy to jest cena odpowiednia czy jednak jest możliwość bic się o cos jeszcze?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,83 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: