Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
migawka 
easy master

Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 33
Wysłany: 21-12-2018, 13:16   

wiecie coś o ofercie UPC w kwestii boosterów WiFi?
używał ktoś tego, ile to kosztuje?
spidersweb.pl/2018/06/upc-wifi-booster-wzmacniacze-sieci.html
(przepraszam, że nie klikalne, ale nie jestem uprawniony do wysyłania linków)
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-12-2018, 13:24   


Tutaj więcej o nim: https://www.upc.pl/internet/poznaj/plc/
 
 
CartmanPL 
Klikacz

Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 7
Wysłany: 21-12-2018, 13:39   

i mnie rowniez sie udalo (na bezterminowce od 1 grudnia - pierwszy kontakt z upc pod telefon z koncowka 9548 niestety polaczylo chyba z DOK a nie DUK) i oferta za 105zl (na tv max + internet 300 bez hbo) i informacja, ze odnosnie pakietu swiatecznego musze skontaktowac sie upc przez internet...


finalnie chat z DUK na stronie UPC i od razu pakiet swiateczny:
TV MAX PVR
Internet 300MB
HBO
Eleven
za 95zl

(Wczesniej TV MAX PVR Horizon + 150Mb/s za 89zl)

pytalem o Cinemax (lub Filmbox) ale zaproponowano kwoty 10/11zl na 12 miesiecy. Zrezygnowalem bo nie bylem zbytnio zainteresowany (chyba ze za 1zl :) )
 
 
Marsallah 
classic master

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 150
Skąd: W-wa
Wysłany: 21-12-2018, 14:10   

Ech...

zarówno w telefonicznym BOK oraz w salonie dowiedziałem się, że Kosmiczne święta są tylko dla nowych, albo aktualnych, ale na bezterminówce. Jako że mi umowa kończy się pod koniec stycznia, a Kosmiczne święta kończą się 31.12, to nie zrobią mi tej oferty.

W salonie uzgodniłem warunki z zachowaniem tego, co mam + dodając Polsat Sport Premium wg następujących cen:


Telewizja
PAKIET HORIZON MAX Z NAGRYWARKĄ od 1 do 24 mies. 75,99 zł
Pakiet Polsat Sport Premium odd 1 do 2 mies. 1,00 zł | od 3 mies. 19,99 zł
Horizon GO od 1 mies. 0,00 zł
Pakiet Premium CANAL+ SELECT 12 miesięcy od 1 do 12 mies. 39,90 zł
PAKIET PREMIUM CINEMAX HD 10,00 zł
Pakiet Premium MEGA SPORT od 1 do 12 mies. 5,00 zł
Internet Fiber Power 300 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 29,00 zł
Telefon MINUTY DO WSZYSTKICH MAX 24 miesiące od 1 mies. 10,00 zł

Tylko, że w salonie mówił mi, że Cinemax za 1 zł, a przysłali w mailu, że 10 zł. Miało być łącznie 180 zł, a jest 190 zł. Teraz płacę (bez PSP i z netem 250 Mb/s) 170 zł.

Tej umowy nie podpiszę, składać rezygnację?
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-12-2018, 14:19   

Bo nie masz rozmawiać z BOK tylko z DUK. W BOK są odpowiedzi, że nie da się dla aktualnego klienta. Dopiero DUK może zaproponować ofertę świąteczną dla obecnego klienta.

Połącz się przez czat i tam poproś o przełączenie do działu DUK, chwile to potrwa aż ktoś tam napisze, ale poczekaj, bo warto.

PSP też Ci dali drogo.
 
 
migawka 
easy master

Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 33
Wysłany: 21-12-2018, 14:48   

brtk napisał/a:
Bo nie masz rozmawiać z BOK tylko z DUK. W BOK są odpowiedzi, że nie da się dla aktualnego klienta. Dopiero DUK może zaproponować ofertę świąteczną dla obecnego klienta.

Połącz się przez czat i tam poproś o przełączenie do działu DUK, chwile to potrwa aż ktoś tam napisze, ale poczekaj, bo warto.

PSP też Ci dali drogo.

aktualny telefon do DUK (z niego dzwonili do mnie): 32 494 95 44
szkoda, bo do 19.12.2018 mogłeś wypowiedzieć na podstawie zmian umów regulaminowych :/
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 22-12-2018, 14:36   

Dawno mnie tu nie było, więc wszyskich witam, walczcie o świąteczną. Można ją otrzymać także w DUK i to bez rezygnacji. Ja odrzuciłam tylko 2 propozycje i za 3 razem dostałam tę ofertę i to na 3 miesiące przed końcem umowy. Jestem happy :)

Będę płaciła jedyne 134 zł a mam:

Max Horizon PVR wraz z horizon go, 300mb/s, tel. na start,
hbo/hbo go,
c+select,
Cinemax,
filmbox,
multiroom...
:D
 
 
Kadeku 
Klikacz

Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 3
Wysłany: 22-12-2018, 19:20   

Cześć wszystkim,

Jestem nowym klientem UPC od października tego roku. Mam Horizon Select z nagrywarka i Horizon Go + internet 500 Mb. Razem 89,99 na 24 miesiące. Czy mogę ubiegać się o oferte świąteczna będąc teraz klientem, chociażby ze względu na wysłane pismo do Klientów o zmianie regulaminu? Za te sama cenę miałbym wyższy pakiet (Max zamiast Select) i dodatkowo HBO i HBO GO. Kosztem internetu 300 zamiast 500. Czy jest jakakolwiek opcja żeby to wynegocjować będąc w 3 miesiącu umowy? :)
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 22-12-2018, 19:27   

Kadeku, Nie spróbujesz tobie nie dowiesz. Łatwe to nie będzie, ale już nie takie cuda widziałem w UPC. Jeśli będziesz chciał wziąć opcję z netem 500 za 99zl będzie dużo łatwiej. 10zl więcej za Max i HBO to też całkiem dobra oferta.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 22-12-2018, 20:36   

Cytat:
chociażby ze względu na wysłane pismo do Klientów o zmianie regulaminu?

A coś tam się zmieniło w regulaminie że miałbyś podstawę do wypowiedzenia umowy?
oczywiście w każdej chwili możesz to zrobić ale musisz się liczyć że zwrotem ulg przyznanych ci na cały okres umowy - wartości w ostatniej kolumnie tabeli warunków promocyjnych
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 22-12-2018, 20:42   

GDA, Musi, nie musi. Zależy jak UPC podejdzie do tematu. Na razie wydaje się, że jednak bardzo pro kliencko bo spotkałem już dwa przykłady gdzie zgodzili się na tej podstawie rozwiązać umowę bez konsekwencji i żadnego by komus naliczyli kary. Ale to pewnie za każdym razem sprawa indywidualna.
_________________
 
 
migawka 
easy master

Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 33
Wysłany: 22-12-2018, 22:57   

GDA napisał/a:
Cytat:
chociażby ze względu na wysłane pismo do Klientów o zmianie regulaminu?

A coś tam się zmieniło w regulaminie że miałbyś podstawę do wypowiedzenia umowy?
oczywiście w każdej chwili możesz to zrobić ale musisz się liczyć że zwrotem ulg przyznanych ci na cały okres umowy - wartości w ostatniej kolumnie tabeli warunków promocyjnych

były zmiany w regulaminie - UPC informowało o tym w swoim mailu z początku grudnia - z tym, że ta "luka" była do wykorzystania do dnia 19.12.2018 r., więc jest już po ptokach.
(na tej podstawie zmieniłem 21.12.2018 r. swoją umowę)
co ciekawe - wypowiedzenie umowy na podstawie zmian w regulaminach jest natychmiastowe - z końcem miesiąca, nie tak jak przy bezterminowej umowie - dopiero z następnym miesiącem
 
 
akslowka 
easy master

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 39
Wysłany: 24-12-2018, 01:48   

Po odstąpieniu od umów:

1) Telefonu promocja Rozmowy na start
UPC włączyło mi w zastępstwie "Rozmowy start" wygląda, że na bezterminowej... Wcześniej telefon był świadczony w ramach WRU XX, więc nie wiem na podstawie czego ten powrót...

2) Pakietów Cinemax i Filmbox na nowych stawkach
Pakiety dziś zostały całkiem wyłączone oczekiwałem powrotu do poprzednich po 1zł.

Napisałem reklamację bo nie rozumiem podstawy takich działan.
 
 
Kadeku 
Klikacz

Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 3
Wysłany: 24-12-2018, 14:16   

Udało się zmienić, ale zamiast pakiet świąteczny za 89zł to na pakiet świąteczny za 99 zł Select MAX Horizon GO z nagrywarka i HBO i 500 Mb/s. Z racji tego ze nie złożyłem wypowiedzenia a do końca umowy 20 miesięcy... to uważam za dobra oferte dopłacenie 10 zl do pakietu MAX i HBO, tym bardziej ze i tak zamierzałem wykupić dostęp do HBO GO, który sam kosztowałby 30 zł na m-ąc.
Dzięki za pomoc.
 
 
eljot 
easy master

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 20
Wysłany: 24-12-2018, 14:31   

A mi przy trzecim podejściu bez problemów dali świąteczną promocje za 89,99 :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,9 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: