Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 20-10-2018, 09:33   

Łi.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 20-10-2018, 09:52   

Kasia napisał/a:
zylx napisał/a:
... praktyka, że zapisujemy w umowie okres zobowiązania do danego dnia, ale odłączenie może nastąpić na dopiero na koniec miesiąca nie jest fajne. Skoro UPC potrafi podłączyć usługi 9 czy 15, to czemu z ich odłączeniem trzeba czekac na koniec miesiąca?


Okres promocyjnego zobowiązania to jedno, a okres rozliczeniowy to co innego-ten trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.
Tak było i jest...


Kasiu, oczywiście wiem, że tak jest i było. Tylko mówię, że nie jest to fajne. Inni operatorzy nie mają problemu z rozwiązaniem umowy w trakcie okresu rozliczeniowego.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 20-10-2018, 11:13   

zylx napisał/a:
nie mają problemu z rozwiązaniem umowy w trakcie okresu rozliczeniowego

jedym slowem czas zmienic operatora
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 20-10-2018, 14:45   

Umieszczę tutaj te regi, bo ta promocja dla nowych niedługo się skończy.

Poza tym na stronie upc, podano złe adresy do tych regulaminów :P

obowiązuje od dnia 2018-10-19 do 2019-10-31 lub do odwołania,
w zobowiązaniu na 24mce,
przy zamówieniu na upc.pl instalacja 1 zł

🍁150Mbs za 39.99zł
https://www.upc.pl/pdf/of..._upc_2018-1.pdf

🍁300Mbs  za 49.99zł
https://www.upc.pl/pdf/of..._upc_2018-1.pdf
_________________
 
 
siary 
light master

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 95
Skąd: Wawa
Wysłany: 20-10-2018, 15:14   

...nie podoba mi się klakierowanie UPC przez @GDA i kilku innych "pomagaczy" undercover UPC. Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii niekoniecznie po myśli UPC i tyle. Umowy "przeciągane" do zgłoszenia do UOKiK.Tyle w temacie.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 20-10-2018, 15:35   

GDA napisał/a:
zylx napisał/a:
nie mają problemu z rozwiązaniem umowy w trakcie okresu rozliczeniowego

jedym slowem czas zmienic operatora

No faktycznie. Świat jest czarno biały. Każdy ISP ma swoje ma swoje wady i zalety. Już delikatniejszego stwierdzenia niż "nie jest fajne" nie mogłem użyć. Ale widocznie w świecie GDA jak ktoś nie ma klapek na oczach i widzi zarówno zalety jak i wady UPC to powinien zmienić operatora... Naprawdę, mam nadzieję że za darmo tego nie robisz.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 20-10-2018, 15:59   

siary napisał/a:
...i kilku innych "pomagaczy"


Nikt nikomu nie broni wyrażać własnego zdania, dodatkowo ja nie widzę nic niewłaściwego w tym, że w UPC okres rozliczeniowy trwa do ostatniego dnia miesiąca :P .....czy wg.Ciebie klakieruję?


https://youtu.be/wQpufrRiscI
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 20-10-2018, 17:37   

[quote="GDA"]
Cytat:


dla kazdy kto narzeka na operatora - powinien sie zastanowic po jakiego ch... abonuje ich ofertę
nie podoba mi sie? jest taka konkurencja ze mozna wybierać

Bo operator robi wszystko dobrze albo wszystko źle? Oczywiście że każdy wybierze najlepsza opcję dla siebie. Dla mnie jest to na teraz UPC z którego jestem w miarę zadowolony, co nie znaczy że UPC wszystko robi idealnie. Czyli według Ciebie nie mogę pisać o tym co jest zle albo do poprawy?
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 20-10-2018, 17:43   

alez pisz sobie ile chcesz
tylko to nic nie zmieni

dlatego tez proponuje dla poprawienia zdrowia psychicznego wzięcie pod uwagę zmianę operatora
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 20-10-2018, 17:55   

GDA napisał/a:
alez pisz sobie ile chcesz
tylko to nic nie zmieni

dlatego tez proponuje dla poprawienia zdrowia psychicznego wzięcie pod uwagę zmianę operatora


Dziękuję za pozwolenie i troskę. Z zdrowiem psychicznym u mnie w porządku, aż tak źle w UPC by wpędzić mnie do psychiatryka nie jest. Z operatora też jestem w miarę zadowolony. Tak na 4-.

A czy od mojego pisania coś się zmieni? Nie wiem, ale moze komuś pomogę. Problem z pingiem do Valve udało się rozwiązać, może to tylko przypadek. Może uda się też rozwiązać problem z zepsutym formularzem do składania zamówień. A może po prostu dostarczę komuś informacji na podstawienktorych będzie w stanie świadomie podjąć decyzję czy UPC jest dla niego czy nie.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 20-10-2018, 18:35   

O czym Wy piszecie?...bo ja konkretnie o momencie zakończenia Umowy po upływie okresu zobowiązania :P ...że nie widzę problemu w tym, że operator uwzględnia pełen okres rozliczeniowy i nie odlacza usług z chwilą upływu okresu zobowiązania jeśli ten wypadł w trakcie okresu rozliczeniowego
8)
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 20-10-2018, 19:13   

Kasia, Ja uważam, że UPC mogło to lekko poprawić. Albo pozwolić abonentom na odłączenie w trakcie okresu (bo co to za problem, jak ktoś spóźni się z płatnością to z odłączeniem nikt nie czeka), albo wprost zapisywać w umowie koniec okresu zobowiązania jako ostatni dzień miesiąca. Nie jest to jednak wielki problem, dla 99% abonentów nie ma znaczenia.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 20-10-2018, 20:55   

powtórzę sie

umowe z UPC podpisujesz BEZTERMINOWĄ jej sposob rozwiazania jest zapisany w OWU i logiczny - 30 dniowe wypowiedzenie liczone z końcem okresu rozliczeniowego

strach sie bac jakbyś bral kredyt mieszkaniowy skoro z taka blachostka masz problem
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 20-10-2018, 21:35   

https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=9423&postdays=0&postorder=asc&start=0


O co chodzi z tym zepsutym formularzem?
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 21-10-2018, 11:20   

Kasia, Nic o czym byś nie wiedziała. https://forum.upc.eu/t5/pozostale/dwa-formaty-adresow-w-systemie-brak-mozliwosci-zamowienia-uslug/m-p/18372#M806

GDA, Ja to wiem i dla mnie nie był by to problem. Rozumiem jednak, że są ludzie którzy nie siedzą codziennie na forum mediaswiat czy społeczności UPC i mogą poczuć się skołowani. Ktoś wejdzie sobie na moje UPC, zobaczy, że [b]DATA ZAKOŃCZENIA [/b]to przykładowo:

Wyśle wypowiedzenie i zamówi instalację usług od nowego operatora, a tu znok, bo nie przeczytał czegoś zapisanego czcionką 8 w OWU.

Nie lepiej i czytelniej dla konsumenta było by, gdyby UPC i na umowie i w moim UPC podawała datę zakończenia zobowiązania na ostatni dzień miesiąca? Sam fakt utrudniania złożenia wypowiedzenia też z punktu widzenia konsumenta fajny nie jest. Myślę, że zawsze warto walczyć o to, by umowy dla konsumentów były napisane jak najprostszym językiem, nie posiadały ukrytych haczyków i było jak najmniejsze objętościowo. Akurat, UPC pod tym względem ma sporo do poprawy, ilość makulatury jaką dostaje abonent podczas podpisania umowy jest bardzo duża. A są operatorzy którym wystarczy jedna strona A4.

Podpisać umowę i zainstalować usługi można wszędzie i zawsze, bez większych formalności. Wystarczy zadzwonić na party line. Ale by ją rozwiązać to już trzeba się mocno wysilić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,59 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: