Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Icemen 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 199
Wysłany: 06-08-2018, 20:42   

Kasia napisał/a:
To twoja pierwsza faktura w życiu, że nie słyszałeś o rozliczeniu proporcjonalnym?

Od 13 lipca masz nowe warunki umowy. Płaciłeś 70 zł, a zmieniłeś na 74.99 zł.
Policz proporcjonalnie opłaty za miesiąc lipiec tj.do 12 lipca abo.70zl i od 13 abo. 74.99, to wyjdzie za miesiąc lipiec 3,10 zł niedopłaty...


Wiem o częściowej opłacenie chodziło mi o to z UPC mam od 20 lat tylko chodziło mi raczej jak będę rozmawiał z działem potrzymania klienta żebym wiedział o czym mówić jak będą mi kity wciskać na co się powołać jaka promocje ich pytać chciałem być przygotowany na ich czasem bezsensowne warianty
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 06-08-2018, 21:13   

Icemen, miej litość...cytujesz mój post do @Opiu przecież....

Poza tym czego ode mnie oczekujesz?
Pytałeś o cenę, więc podałam Ci progi negocjacyjne cen za Select Extra HD i 120Mbs za 59.99 zł i drugi za sam net 120Mbs za 39.99 zł


Chcesz znać nazwy promocji? To proszę- Twój Happy Home XIII, (a z dekoderem Horizon "Twój Happy Home XIV) , zaś na sam net "Twój Internet od UPC V"

...ale jak nie poczytasz wątku i linków w mojej stopce to konsultant jak będzie Ci wciskać kit, to Ty nawet tego nie będziesz wiedzieć...przygotowanie do negocjacji nie polega na znajomości nazw, a warunków promocji i cen za usługi..

:idea: dobre rady
_________________
 
 
Andre_NH 
classic master


Dołączył: 21 Gru 2013
Posty: 225
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-08-2018, 05:15   

Lepiej może płacić te 5 zł więcej i być bez zobowiązania, a może trafi się coś lepszego.

W ubiegłym roku PLAY i UPC podpisały umowę o współpracy tylko nie wiem w jakim zakresie bo nic się nie dzieje do tej pory.
_________________
 
 
Jack777 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 115
Wysłany: 07-08-2018, 13:29   

Kasia napisał/a:
Jack777,
Czyli masz TO za 45,90zł....zatem nadzieje na cenę 39.90 pogrzebane :mrgreen:


Witaj Kasiu,
właśnie otrzymałem nową fakturę po przedłużeniu umowy i Canal+ Prestige jest w cenie 39,90 tak jak obiecała konsultantka, a więc jednak nie oszukiwała (przesłany wcześniej regulamin jest na 45,90zł i innego nie otrzymałem). Trudno jest ogarnąć te praktyki UPC.

UPC - abonament.JPG
Plik ściągnięto 199 raz(y) 75,83 KB

 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 07-08-2018, 13:38   

Albo pomieszali coś z regulaminem w systemie (np. wysłali ci inny niż faktyczny), albo zastosowała jakiś rabat na usługę.
_________________
 
 
Jack777 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 115
Wysłany: 07-08-2018, 13:42   

Zastosowali jakiś inny rabat bo informowała mnie, że regulamin dostanę na 45,90 i mam się tym nie przejmować.
 
 
Kronin 
classic master

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-08-2018, 14:13   

Kasiu, tak więc obyłem już rozmowy po wypowiedzeniu, i jak zaklęci nie chcieli dać promocji Mistrzowski Sport za 3zł i Mistrzowski Multiroom za 2zł, twierdząc za każdym razem że skończyła się promocja. Tak więc wszystko mam na umowie bezterminowej, a przedłużyłem Canal+ Select za 39,90 na 12 miesięcy. Może w międzyczasie pojawi się coś ciekawego na multiroom CI+, bo na chwile obecną tylko za 10zł. Co ciekawe sami konsultanci wręcz namawiali do pozostania na dotychczasowej umowie (WRUXX) :shock: . Czy to nie przypadkiem działanie na szkodę firmy... ?
_________________
 
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 07-08-2018, 17:11   

Jack777, rzeczywiście..Prestige w cenie Select :) -tylko pogratulować :)


Kronin napisał/a:
nie chcieli dać promocji Mistrzowski Sport za 3zł i Mistrzowski Multiroom za 2zł, twierdząc za każdym razem że skończyła się promocja

...one obowiązywały do końca lipca, a nowych nie znalazłam....ale wiesz o tym, że "mistrzowskie" są dostępne tylko z Horizonem?
_________________
 
 
cidik 
Klikacz

Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 7
Wysłany: 07-08-2018, 19:31   

Witam
Do końca sierpnia mam następującą oferte:
- pakiet Horizon Select + upgrade do Max
- HBO wraz z GO i OD
- film i seriale My Prime
- internet 120 Mbit
Za wszystko płacę 132,48zl. Wypowiedzenie wysłane, interesuje mnie tylko pakiet Max i internet ten co mam. Stąd pytanie... jaką kwotowo można wynegocjować najlepszą oferte?
 
 
Kronin 
classic master

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-08-2018, 19:35   

Kasia napisał/a:
...one obowiązywały do końca lipca, a nowych nie znalazłam....ale wiesz o tym, że "mistrzowskie" są dostępne tylko z Horizonem?

Tak wiem wiem, i chciałem przejść na Horizon :) Mimo to byli nieugięci...
_________________
 
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 07-08-2018, 19:53   

cidik napisał/a:
Witam
Do końca sierpnia mam następującą oferte:
- pakiet Horizon Select + upgrade do Max
- HBO wraz z GO i OD
- film i seriale My Prime
- internet 120 Mbit
Za wszystko płacę 132,48zl. Wypowiedzenie wysłane, interesuje mnie tylko pakiet Max i internet ten co mam. Stąd pytanie... jaką kwotowo można wynegocjować najlepszą oferte?

Mniej czasu zajęło by Ci sprawdzenie w arkuszu (lub choćby przeczytanie 5 postów w górę) naz napisanie posta z tym pytaniem.
Najtaniej to tak:
THHXIV:
TV Select 44zł
Upgrade Max 13zł
Net 120mbs 25xł

Razem 72zł

HBO + GO i OD 29zł, w zależności od czasu zobowiązania 2 lub 4 miesiące gratis.
 
 
acid1988 
easy master

Dołączył: 05 Cze 2018
Posty: 28
Skąd: Chorzów
Wysłany: 08-08-2018, 08:24   

A ja mam takie pytanko. Jak jestem na bezterminowce, mam pakiet 3w1 to mogę poprosić o odłączenie telefonu? Przy próbie negocjacji na 2w1 słyszę że się nie opłaca że że wyjdzie mnie to drożej i inne głodne kawałki. I to samo pytanie o pakiet eleven. Czy można zrezygnować z dnia na dzień na bezterminowce czy do okresu rozliczeniowego
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 08-08-2018, 08:36   

Będąc na bezterminówce obowiązuje Cię jednomiesięczny okres wypowiedzeniaczyli od momentu złożenia wypowiedzenia musi upłynąć przynajmniej jeden pełny miesiąc. Przykładowo, jeśli złożysz wypowiedzenie w sierpniu (wpłynie do UPC do 31 sierpnia) to odłączenie danej usługi nastąpi z dniem 30 września. Nie musisz rezygnować z wszystkich usług naraz, możesz zrezygnować np. z telefonu. Jak to wpłynie na cenę która płacisz powinieneś zobaczyć w regulaminie promocji którą obecnie posiadasz.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 08-08-2018, 08:55   

acid1988 napisał/a:
Jak jestem na bezterminowce, mam pakiet 3w1 to mogę poprosić o odłączenie telefonu?

Nie.
Jeśli nie chcesz telefonu, to pozostaje Ci złożenie wypowiedzenia obecnej umowy i negocjacje nowej oferty bez telefonu w usłudze głównej.

zylx napisał/a:
Nie musisz rezygnować z wszystkich usług naraz, możesz zrezygnować np. z telefonu.

Nie...to nie usługi dodatkowe...ma pakiet 3 usług głównych i nie może zrezygnować w części, z jakiegokolwiek pakietu w usłudze głównej.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 08-08-2018, 10:14   

Nie chcę się z tobą sprzeczać, ale gdy na jednym adresie rezygnowałem z telewizji i telefonu zostawiając sam internet kazali mi wysłać wypowiedzenie na telewizje i telefon, nie na wszystkie trzy usługi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,68 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: