Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
greg505 
Klikacz

Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 6
Wysłany: 21-06-2018, 19:00   

Jestem żywym przykładem, ze wcale nie trzeba złożyć rezygnacji żeby dostać najlepsze warunki z aktualnych promocji.
Dzieki :)
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 21-06-2018, 19:15   

Masz regulamin na Horizon GO?

greg505 napisał/a:
wcale nie trzeba złożyć rezygnacji żeby dostać..

Nikt nie mówił że "trzeba".
Wiele osób tutaj dostało najlepsze promocje bez składania rezygnacji, ale to zależy od konsultanta na jakiego się trafi...
Poza tym rezygnacja nie gwarantuje, ale ułatwia zdobycie lepszej oferty...
_________________
 
 
greg505 
Klikacz

Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 6
Wysłany: 21-06-2018, 21:33   

Dokumentów jeszcze nie dostałem, jak cos bede mial na papierze to napisze. Na 100% jest za free jak sie bierze horizona, ja bede placil 5zl, bo go nie wzialem
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 21-06-2018, 22:39   

Uff..

@GDA,
...nie zrozumiałeś...
Rozbawiło mnie, że użytkownik pyta o cenę za cztery pakiety


Musli napisał/a:

Za ile można od DUKu wyciągnąć takie 4 pakiety?

Z Mediaboxem PVR takie 4 pakiety można wyciągnąć za 411.48 zł.
Z Horizonem, oraz z upgrade wyszłyby taniej.
_________________
 
 
michal.okrasa 
Klikacz

Dołączył: 20 Cze 2018
Posty: 6
Wysłany: 22-06-2018, 06:38   

Czy ten eleven za 9,90zł/msc (mediabox) jest dostępny tylko przy aneksie po wypowiedzeniu umowy? Chciałem przedłużyć umowę (nie mam złożonego wypowiedzenia), uzyskałem wszystko to co chciałem (THH XIII) ale eleven mi twardo oferowano za 16zł.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 22-06-2018, 08:10   

michal.okrasa, to że bez rezygnacji przedłużasz umowę- nie ma wpływu na cenę Elevenu.
Ot, koczkodan chce Ci dać ofertę w standardowej cenie 15.99 przy "nieHorizonie" ...tymczasem cena promocyjna wynosi 9.90.
Zmień konsultanta, zadzwoń sam do UPC i domów ten Eleven za 9.90...powołaj się na tę promocję jeśli będzie taka potrzeba..
_________________
 
 
michal.okrasa 
Klikacz

Dołączył: 20 Cze 2018
Posty: 6
Wysłany: 22-06-2018, 09:39   

Studiowałem regulamin z "koczkodanem" i chyba konsultant ma rację, w tym regulaminie podpiętym w excelu od Morthena w którym eleven kosztuje 9,90zł/msc jest zapis w pkt VII
"Usługa dodatkowa, przeznaczona dla Abonentów, którzy w oparciu o Umowę Abonencką korzystają co najmniej z Usługi Telewizji Cyfrowej Select Horizon albo Max Horizon".

Regulamin z ceną 15,99zł ma zapis
"Usługa dodatkowa, przeznaczona dla Abonentów, którzy w oparciu o Umowę Abonencką korzystają co najmniej z Usługi Telewizji Cyfrowej"
i to on jest przeznaczony dla mediaboxów/ci+.

Wygląda na to, że nie ma w ogóle promocji na eleven dla osób przedłużających umowę z "nie-horizonem" bo cena 15,99zł jest standardowa i równie dobrze mogę dobrać ten pakiet później w trakcie umowy.

Informacja potwierdzona przez dwóch konsultantów, wiem że różni z nimi bywa, ale tutaj regulamin chyba nie pozostawia wątpliwości.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 22-06-2018, 12:24   

michal.okrasa,

Te dwa punkty sobie postiudiuj z tymi dwoma koczkodanami.
1.
Bez dekodera Horizon, gdzie pakiet Eleven kosztuje 9.90zł w promocji "Mega Sport w UPC II (2018-1)"
2.
Z dekoderem Horizon, gdzie pakiet Eleven kosztuje 5 zł w promocji "Mega Sport w UPC IV (2018-1)"

Jak dalej wolisz wierzyć w brednie konsultantów, to Twoja sprawa, po co nas pytasz?
_________________
 
 
michal.okrasa 
Klikacz

Dołączył: 20 Cze 2018
Posty: 6
Wysłany: 22-06-2018, 13:01   

Przecież studiowałem ten regulamin pakietu za 9.90zł, jest tam napisane to co już wkleiłem:

"Pakiet Premium Mega Sport - Usługa dodatkowa, przeznaczona dla Abonentów, którzy w oparciu o Umowę Abonencką korzystają co najmniej z Usługi Telewizji Cyfrowej Select Horizon albo Max Horizon."

I na ten punkt powołują się konsultanci. Pakiet za 9,90zł mogą wziąć użytkownicy Horizon w czasie trwania umowy, pakiet za 5zł mogą wziąć osoby przedłużające umowę z urządzeniem Horizon. Wynika to bezpośrednio z treści regulaminu (pkt. IV, 1a). Żaden z tych pakietów nie jest dostępny dla użytkowników Mediabox/CI+. Dla nich jest tylko pakiet za 15,90zł który jest dostępny niezależnie od tego czy przedłużamy umowę czy jesteśmy w jej trakcie.

To co napisałem potwierdza strona UPC z informacją o eleven (do której link podał GDA) gdzie są podlinkowane dwa regulaminy: jeden dla abonentów horizon (9,90zł) oraz drugi dla abonentów nie-horizon (15,99zł). Celowo nie dali regulaminu za 5zł bo z niego można skorzystać tylko przy przedłużeniu.

Nie wolę ich ani Was, czytam ze zrozumieniem. Byłbym wdzięczny za dyskusję z użyciem argumentów i powołaniem się na zapisy regulaminu, dziękuję.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 22-06-2018, 14:42   

michal.okrasa,
:oops: ..masz rację... :shock: , chociaż ludzie dostawali za 9.90 i to teraz, a nie tylko w okresie obowiązywania starego regulaminu.
Muszę poszukać jeszcze....
Cytat:
czytam ze zrozumieniem (...) dyskusję z użyciem argumentów i powołaniem się na zapisy regulaminu..

Chodzi właśnie o to że to konsultanci potrafią mówić nieprawdę (jak o Multiroom ) , czy też nader często interpretują na niekorzyść klienta brzmienie regulaminów...tak bywało z regulaminem "bezkosztowej".
Są przypadki, że mimo spełniania warunków zawartych w regulaminie, Abonentowi nie anulowano naliczonej opłaty i kolejne reklamacje uznawano za niezasadne...
Tym razem mają rację jeśli chodzi o brzmienie przedmiotowych regulaminów na "11"....-do czasu aż nie "wypłynie " inny regulamin z ceną 9.90 przy "niehorizonie".
Jako przykład- nie było innego niż na 24 m-ce reg. przedłużeniowej oferty, a okazuje się że są promocje ze zobowiązaniem na 12 m-cy... voila ;)
..a o ilu promocjach nie wiemy?


Morthen...wg.regulaminu-Eleven dla obecnych Abonentów za 9.90zł jest dla dekoderow Horizon. :shock:
https://naforum.zapodaj.net/cd9a29dd29d3.png.html

https://naforum.zapodaj.net/56af9adb3893.png.html
https://naforum.zapodaj.net/0596c91ad0cc.png.html
https://naforum.zapodaj.net/fc4c231eadc1.png.html

[ Dodano: 22-06-2018, 21:14 ]
Yhm, Morthen czuwa...poprawione
_________________
 
 
clf 
classic master

Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 279
Wysłany: 23-06-2018, 09:56   

Viva znika, jest w gwarantowanych?
http://satkurier.pl/news/...tach-wideo.html
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 911
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 23-06-2018, 10:13   

clf napisał/a:
Viva znika, jest w gwarantowanych?
http://satkurier.pl/news/...tach-wideo.html


"Od czerwca 2015 roku operator nie gwarantuje konkretnych kanałów, a jedynie tzw. Minimalną Liczbę Programów z podziałem na 9 kategorii tematycznych. To oznacza, że w przypadku większości umów terminowych na warunkach promocyjnych nie będzie możliwości ich rozwiązania powołując się na zmianę oferty kanałów."
_________________
  ralf
 
Morthen 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 158
Skąd: Mielec
Wysłany: 23-06-2018, 10:54   

@clf Gdybyś przeczytał artykuł wiedziałbyś, że znika niemiecka wersja Vivy. W Polsce Viva została zastąpiona przez MTV Music (w październiku 2017).
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-06-2018, 16:31   

Osoby które ostatnio przedłużały umowę, otrzymały pakiet z Mediaboxem lub MediaModułem i dobierały Eleven za 9.90 zł - prosi się, o wrzucenie regulaminu na "11".
thx.
_________________
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 23-06-2018, 17:02   

Po ile teraz najtaniej idzie wyrwać pakiet C+ Prestige (mam to za obecie 59 zł)? Przedłużając Cinemaxy (10 zl)można liczyć na dodatkowy rabat lub wyrwać to za zlotówkę?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,57 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: