Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
tomaszz87 
Klikacz

Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 1
Wysłany: 14-06-2018, 21:53   

Witajcie!

Chciałem się zorientować czy propozycja UPC jest ok czy można by jeszcze coś ugrać.

Obecnie korzystam jedynie z internetu 250 Mb/s, umowa bezterminowa, płace ok 65 zł.

Zadzwonił konsultant, który zaproponował internet 60 Mb/s i Pakiet Select Extra HD za 65 zł. Umowa na 2 lata, instalacja za 49 zł.

Czy propozycja jest sensowna, czy istnieje możliwość dostać coś ekstra? :)
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-06-2018, 06:05   

tomaszz87 napisał/a:

Czy propozycja jest sensowna

Najbardziej sensowna cenowo ta oferta jest za 49.99 zł w "Twój Happy Home Xlll".
Ale bez złożonego wypowiedzenia obecnej umowy, nie będą Ci chcieli proponować w tej cenie. >>>



tomaszz87 napisał/a:
czy istnieje możliwość dostać coś ekstra?

A co masz na myśli?
_________________
 
 
M@ły 
light master

Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-06-2018, 11:42   

Jestem po drugiej rozmowie z UPC i coś kiepsko z ofertami, w tej chwili dostałem THH XIII :
- Horizon Select PVR
- internet 250MB - i chyba pozostawią mi Cisco + Compal w pudełku
- multiroom PVR 15 zł
- Eleven za 5 zł na 12 miesięcy
razem wychodzi 109zł. Pani usilnie mnie przekonuje, że już niżej to się nie daa! ale wiem, że się daaaaa!! :) kurna kiedyś jakoś się łatwiej negocjowało.
Czekam na następną ofertę w poniedziałek.
THH XIV chyba nie do końca w zasięgu ręki ;)
Miłego dzionka wszystkim :) a zwłaszcza Kasi ;)
_________________
 
 
 
greenik 
Klikacz

Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 12
Wysłany: 15-06-2018, 14:10   

Witam, właśnie się przeprowadziłem i w nowym mieszkaniu mam internet + pakiet TV do końca września za darmo (właściciel dorzucił bo i tak nie korzysta z tych usług). W UPC mam aktualnie tylko Internet 250 Mb/s na czas nieokreślony bez żadnych ulg. Będę chciał ponegocjować coś w UPC, ale dopiero od października. Jak będzie najlepiej aby zrobić. Najpierw przenieść umowę do nowego mieszkania, potem zawiesić na dwa miesiące a potem wypowiedzieć umowę? Czy zupełnie inna kolejność? Jeśli złożę do końca miesiąca wniosek o zawieszenie usług to zacznie to obowiązywać od sierpnia dopiero, tak? Dodatkowo co jestem w stanie wynegocjować z nimi z aktualną usługą (zależy mi na internet 120/250 + pakiet TV ze sportem). Pozdrawiam!
 
 
zmarly 
Klikacz

Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 16
Wysłany: 15-06-2018, 15:15   

Cześć wszystkim :)

Dokonałem właśnie cesji umowy na czas nieokreślony z taty na siebie (i tak opłacałem od lat) i mam dostać nową umowę do podpisania na tych samych warunkach. Czy to znaczy, że będę traktowany jak nowy klient i mogę przy wypowiedzeniu negocjować promocje dla nowych abonentów?

Obednie za Max HD PVR (Cisco) + net 60 płacę około 95zł. Chcę zlikwidować PVR, ponieważ w praktyce nie użyłem ani razu, za to zależy mi na lepszym necie, telewizja bez zmian. WRU XX niestety się nie udało poprzednio. Dobrze widzę, że przy wypowiedzeniu obencie najlepsza oferta na net +TV to Twój Happy Home XIV czy coś innego jest jeszcze wartego uwagi?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-06-2018, 15:44   

Znalazłam w końcu xiv :P


M@ły napisał/a:
THH XIV chyba nie do końca w zasięgu ręki

M@ły, masz PW


___________

greenik napisał/a:

, właśnie się przeprowadziłem i w nowym mieszkaniu mam internet + pakiet TV do końca września za darmo (właściciel dorzucił bo i tak nie korzysta z tych usług
.

To usługi od UPC?
Cytat:
Jeśli złożę do końca miesiąca wniosek o zawieszenie usług to zacznie to obowiązywać od sierpnia dopiero, tak?

Tak.
Okres wypowiedzenia to 30 dni, ale okres rozliczeniowy jest od 1 do ostatniego dnia miesiąca, więc jak wypowiesz nawet dzisiaj, to umowa zakończy się z końcem lipca.

___________

zmarly napisał/a:

Dokonałem właśnie cesji umowy na czas nieokreślony z taty na siebie (i tak opłacałem od lat) i mam dostać nową umowę do podpisania na tych samych warunkach. Czy to znaczy, że będę traktowany jak nowy klient i mogę przy wypowiedzeniu negocjować promocje dla nowych abonentów?

Nie, przejąłeś umowę po tacie i będziesz traktowany jak obecny Abonent i po wypowiedzeniu będziesz negocjować ofertę przedłużeniową.

zmarly napisał/a:
Dobrze widzę, że przy wypowiedzeniu obencie najlepsza oferta na net +TV to Twój Happy Home XIV czy coś innego jest jeszcze wartego uwagi?

Z dekoderem Horizon- XIV, z Mediaboxem lub MediaModułem-XIII.
_________________
 
 
zmarly 
Klikacz

Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 16
Wysłany: 15-06-2018, 16:26   

Kasia napisał/a:


Nie, przejąłeś umowę po tacie i będziesz traktowany jak obecny Abonent i po wypowiedzeniu będziesz negocjować ofertę przedłużeniową.


Dzięki, zasugerowałem się informacją konsultantki, że będę podpisywał "nową umowę" :)

No nic, zobaczymy, co się uda ugrać tym razem.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-06-2018, 16:29   

zmarly,
Chcesz dobrą ofertę, najpierw złóż rezygnację ( ułatwia negocjacje)
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=8626&start=0
_________________
 
 
zmarly 
Klikacz

Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 16
Wysłany: 15-06-2018, 16:30   

Kasia napisał/a:
zmarly,
Chcesz dobrą ofertę, najpierw złóż rezygnację ( ułatwia negocjacje)


Wiem wiem, ostatnio mimo wypowiedzenia nie poszło, może teraz będzie lepiej ;)
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-06-2018, 16:35   

zmarly,
Max Extra HD +120Mbs kosztuje 79.99zł (z upgrade Max 72,99) w THH Xlll , więc lekko Ci nie będzie zejść z ceny, ale są ludzie którym się udawało.

ps
Jak już będziesz mieć jakąkolwiek promocję na Moje UPC to daj znać.
_________________
 
 
greenik 
Klikacz

Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 12
Wysłany: 15-06-2018, 18:24   

Kasia napisał/a:
Znalazłam w końcu xiv :P

greenik napisał/a:

, właśnie się przeprowadziłem i w nowym mieszkaniu mam internet + pakiet TV do końca września za darmo (właściciel dorzucił bo i tak nie korzysta z tych usług
.

To usługi od UPC?
Cytat:
Jeśli złożę do końca miesiąca wniosek o zawieszenie usług to zacznie to obowiązywać od sierpnia dopiero, tak?

Tak.
Okres wypowiedzenia to 30 dni, ale okres rozliczeniowy jest od 1 do ostatniego dnia miesiąca, więc jak wypowiesz nawet dzisiaj, to umowa zakończy się z końcem lipca.


Tak, to usługi UPC z którym jestem związany od 5 lat. Co jestem w stanie wynegocjować i w jakiej kolejności najlepiej robić te rzeczy (przeniesienie usług, zawieszenie, pismo z rezygnacją)?

Pozdrawiam!
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-06-2018, 18:52   

greenik,
yyyyy......pytałam czy te usługi które" dostałeś za darmo" od właściciela są od UPC...nieważne.
...nie będę zgadywać o co chodzi, bo napisałeś
Cytat:
w nowym mieszkaniu mam internet + pakiet TV [color=red]do końca września za darmo[/colot] (właściciel dorzucił

a co się stanie po wrześniu? właściciel wypowie umowę, bo kończy mu się okres promocji? :mrgreen:

Za mało informacji, nie doradzę.
_________________
 
 
greenik 
Klikacz

Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 12
Wysłany: 15-06-2018, 19:02   

Kasia napisał/a:
greenik,
yyyyy......pytałam czy te usługi które" dostałeś za darmo" od właściciela są od UPC...nieważne.
...nie będę zgadywać o co chodzi, bo napisałeś
Cytat:
w nowym mieszkaniu mam internet + pakiet TV [color=red]do końca września za darmo[/colot] (właściciel dorzucił

a co się stanie po wrześniu? właściciel wypowie umowę, bo kończy mu się okres promocji? :mrgreen:

Za mało informacji, nie doradzę.


Ah, wybacz, nie zrozumiałem pytania :) usługi w obecnym miejscu zamieszkania są od Orange ale zupełnie mi to nie odpowiada. Wszystkie informacje jakie mam to napisałem w poprzednim poście. Mogę coś więcej dodać czy po prostu nie da się przewidzieć co da się zrobić z mojego obecnego "pakietu"?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-06-2018, 19:29   

greenik,
Nooo teraz ok.
Cytat:
usługi w obecnym miejscu zamieszkania są od Orange ...

Dlatego pytałam...tak więc skoro na "nowym" adresie są świadczone usługi Orange, więc cesja odpada, a i w razie "myku pod adres" nie ma okresu karencji.
Cytat:
Będę chciał ponegocjować coś w UPC, ale dopiero od października

Zatem- jak Ci się skończy "darmowy" pakiet sprezentowany przez właściciela, to będziesz mógł
1.
przenieść usługę internet 250Mbs na nowy adres i po wypowiedzeniu negocjować nową ofertę już dla dwóch usług...
lub
2.
wypowiedzieć umowę na 250Mbs na starym adresie i już na nowym starać się o ofertę dla nowych klientów "pod adres" ( jeśli będą korzystniejsze od ofert przedłużeniowych)

Dwie opcje, bo obecne promocje obowiązują do końca września i nie wiadomo jakie będą obowiązywać promocje od października..

Możesz też już teraz wypowiedzieć 250Mbs i negocjować z obecnych promocji pakiet TV+ net, które to usługi potem przeniesiesz na nowy adres.

__________
[ Dodano: 16-06-2018, 08:06 ]

Atąsją, atąsją,
Dziwna sprawa...

Wydawać by się mogło że mobilna wersja stron www, jest okrojona w porównaniu do pecet, ale tak nie jest, przynajmniej w przypadku "być albo nie być " zakładki "Promocje" na "Moje UPC ", która pojawia się u mnie w mobilnej wersji stron www ...i tylko po uprzednim wybraniu zakładki "Kontakt" ..

Wybierając komendę "Wersja komputerowa", na "Moje UPC " nie mam zakładki "PROMOCJE", ot po prostu...

Jak więc jeśli nie macie "Promocji", a macie wyrażoną zgodę na marketing usług UPC, to sprawdźcie to w wersji mobilnej ;)

..takie cuda panie..

ps.
Inną sprawą jest sytuacja, że aby sprawdzić przygotowaną ofertę (bez wchodzenia na "Moje UPC " ), po wpisaniu nazwiska i peselu- pojawia się u mnie informacja "Niestety, w tym momencie nie posiadamy oferty dopasowanej do Twoich usług.." ,tymczasem w wersji mobilnej na stronie świeci się propozycja promocji z THH Xlll ....
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 16-06-2018, 10:43   

u mnie jeszcze kilka dni temu była zakładka PROMOCJE wchodząc na kompie i właśnie było to THH Xlll a dzisiaj już nie ma śladu po promocji.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,56 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: