Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 14-05-2018, 09:43   

@aster

Oczywista-oczywistość to co napisałeś. Ne wiadomo czy wprowadzą nowy (lepszy) dekoder w 2019 r. ..a jeśli to sobie poczekasz kilkanaście miesięcy ,żeby go dostać na dobrych warunkach (pewnie będzie drożej ale coś za coś) przy wypowiedzeniu umowy. Jeśli teraz podpiszesz nową... loteria 8)
 
 
Mysciak 
Klikacz

Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 7
Wysłany: 14-05-2018, 15:01   

Witam. Dawno się nie udzielałem na forum.
Obecnie siedzę na bezterminówce za 65zł Select HD, 60mb/s + multiroom, na umowie było 60zł chyba

Dobrze widzę, że obecnie najlepsze o co mógłbym walczyć o Eleven 5zł + Multiroom 3zł + Select 44 + Internet 60mb 15zł czyli za +- 70zł dodatkowo eleveny ?

To taka średnia chyba ta nowa oferta mi się wydaje czy już za wysoko wynegocjowałem wcześniej ? :D

Pozdrawiam
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 14-05-2018, 15:42   

Cena wskazuje że chodzi Ci o pakiet TV - Horizon Select...a jeśli tak, to skąd opcja Multiroom za 3zł?
_________________
 
 
Mysciak 
Klikacz

Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 7
Wysłany: 14-05-2018, 15:49   

Kasia,
Kasia napisał/a:
Cena wskazuje że chodzi Ci o pakiet TV - Horizon Select...a jeśli tak, to skąd opcja Multiroom za 3zł?

W sumie coś chyba źle policzyłem
Brałem z tego arkusza Moltena Twój Happy Home XIV Horizon Select PVR 54 + 60mb 15 -10zł za zgody ( chyba Horizon Go jescze za 0zł)
+ upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_mistrzowski_mega_sport_2018-1_od20180427.pdf Eleven 2zł ( ale to chyba musi być z nagrywarką to dorzuciłem) + upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_mistrzowski_multiroom_ci+_ii_2018-1_od20180427.pdf Multiroom 3zł ?
Więc za 65zł +- jak konsultant nie będzie za bardzo walczył powinienem dostać coś takiego, czy jakieś kruczki są, których nie widzę ?

PS. To prawda, że nie przyjmują teraz wypowiedzenia mailem ? 2 lata temu wypowiadałem umowę przez podpisanie umowy i wysłanie skanu w mailu, serio trzeba teraz listem wysyłać ?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 14-05-2018, 15:56   

Mysciak,
aaaa, teraz to inna sprawa :)
Więc tak, przy tym pakiecie z THH XIV, Horizon Select PVR i 60Mbs za 59 zł (=54+15,02-10,02) - jak najbardziej powalcz o "Mistrzowskie" : MR za 3 zł i Eleven za 2 zł.
Nie masz teraz Elevenu , więc żadnych innych kruczków nie ma..

[ Dodano: 14-05-2018, 16:59 ]
No niestety, to prawda z tą rezygnacją >>>, obecnie poprzez formularz na stronie, można tylko od Umowy odstąpić.
_________________
 
 
j13 
light master

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 59
Wysłany: 15-05-2018, 13:42   oferta

Cześć. Prośba o info od zorientowanych czy w przypadku przeprowadzki na nową lokalizację (nie zmieniam dotychczasowej umowy z UPC pod pierwszą lokalizację), chcąc dobrać pakiety do nowej lokalizacji jestem traktowany przez UPC jako nowy Klient czy dotychczasowy? Nie wiem gdzie mam dzwonić po ofertę do nowej lokalizacji (DUK to utrzymanie a nie nowe oferty). Pzdr
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-05-2018, 19:16   

j13, najlepiej zorientowani w temacie są zapewne w UPC i najlepiej będzie jak do nich zadzwonisz.
..a moim zdaniem...jesteś Abonentem UPC, ale na adresie X i jeśli będziesz chciał skorzystać z usług UPC na innych adresach Y, Z itd., to na każdym z tych adresów, będziesz mógł skorzystać z promocji dla nowych klientów, o ile jest spełniony warunek "Usługi objęte niniejszą Promocją mogą być świadczone wyłącznie w lokalach, w których w okresie 30 (słownie: trzydziestu) dni przed Przystąpieniem Uczestnika do Promocji nie było świadczonej Usługi Internetowej lub Telewizyjnej Organizatora
Promocji."


j13 napisał/a:
Nie wiem gdzie mam dzwonić po ofertę do nowej lokalizacji (DUK to utrzymanie a nie nowe oferty). Pzdr

To są promocje "pod adres".
Na stronie- wpisz więc adres gdzie miałyby być świadczone usługi i zobacz czy i jakie promocje są pod nim dostępne.
_________________
 
 
TomBit 
Klikacz

Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 5
Wysłany: 16-05-2018, 08:43   

Witajcie :) przypadkowo trafiłem na te forum i żałuję że nie trafiłem tu dwa lata temu :)
Chciałbym Was prosić o pomoc. Aktualnie w UPC posiadam:
- pakiet HORIZON select
- pakiet myprime
- internet fiber power 60mb
Umowa ważna do końca czerwca.
Czy mogę prosić o pomoc w ustaleniu, co mogę wynegocjować :) ? Najbardziej zależy mi na filmach.
W wątku często przewija się informacja o jakimś tajemniczym arkuszu :) czy mogę go otrzymać w jakiś sposób0z jakąś instrukcją :) ?
Pozdrawiam
Tomek
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 16-05-2018, 08:46   

Cześć!

Czy prawidłowo rozumuję, że jeśli chcę się stać nowym klientem UPC, to trzeba szukać ofert/promocji skierowanych pod konkretny adres i regulaminy, które dostępne są dla obecnych abonentów nie mają tu nic do rzeczy?
A jeśli tak, to jedyną metodą negocjacji - w celu zbicia ceny - jest ewentualna konkurencja?

Druga sprawa, to kwestia pakietów TV.
Wydaje się dla Mnie logiczne, że jeśli ktoś będzie miał ten podstawowy, to na co mu dekoder? Ale jednocześnie, gdyby chciał mieć np. kanały Eleven to nie ma takiej opcji - bo nie ma dekodera?
Czyli jedyne rozwiązanie, to wziąć jednak ten Select (chociaż większość kanałów i tak nie będzie oglądana) i dokooptować sobie do tego pakiety dodatkowe. Albowiem: do podstawowego się nie da i już! :-D Za dobrze by było.
A jak w takim razie z Internetem? Czy można wziąć pakiet podstawowy + np. 120 mega?

Dla wyjaśnienia:
Pytam niejako w imieniu kolegi, który ma zamiar związać się z UPC.

Uprzejmie dziękuję za sensowne odpowiedzi, ewentualnie odesłanie do stosownych działów, które - co nie wykluczone - przegapiłem.
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-05-2018, 09:06   

TomBit,
najpierw zapoznaj się z linkami w mojej stopce...pod "aktualnymi" znajdziesz arkusz przygotowany przez użytkownika Morthen.
Jak chcesz 2 uslugi glw. tj. TV+Net w tym dekoder Horizon to celuj w "Twój Happy Home XIV"


WojciechMT,
żeby być nowym klientem-to trzeba nim być :mrgreen: czyli w okresie miesiaca, poprzedzającym zamówienie usług- nie można mieć (na adresie) żadnych usług UPC
WojciechMT napisał/a:
Czy można wziąć pakiet podstawowy + np. 120 mega?

Tak.
Dla nowych -120Mbs i TV Start za 39,99zł.
_________________
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 16-05-2018, 09:41   

Kasiu:
No to sprawa przedstawia się tak, że ten znajomy jest zupełnie nowym lokatorem w mieszkaniu, w którym usług UPC nie było nigdy.
_________________
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 16-05-2018, 09:42   

Więc spełnia założenie nowego klienta.
 
 
zetor2 
Klikacz

Dołączył: 04 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: 16-05-2018, 09:52   

Wiem już od dawna, że od WRUXX, którą mam, lepszego nic nie dostanę.
Czy znacie jakiś sposób aby ich podejść i podbić 120mbs do 250mbs za rozsądną cenę (np 10zł)? Czasami do mnie dzwonią i za takie coś chcą kosmicznej podwyżki - na przykład +40zł.

Wiem, że kiedyś była afera, że sami niejako wymuszali podbicie za 7zł.
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 16-05-2018, 09:58   

Kasia:
A jakiś link do zamówienia tej oferty mogę prosić? Bo konsultant twierdzi, że pakiet "START" z Internetem 120 to koszt 59,99 + 1 PLN za instalację.
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 16-05-2018, 10:32   

:arrow: >>>>
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,72 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: