Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 13-05-2018, 11:17   

Przepraszam jak gdzieś nie doczytałem, ale czy obecnie negocjując THH IV, można dołączyć pakiet Mega Sport za 5zł, tzn "wynegocjować" :-) ?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 13-05-2018, 11:20   

THH XIV ;) , tak za 5zł, albo nawet 2 zł.
_________________
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 13-05-2018, 11:21   

2 zł? A jest na to regulamin?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 13-05-2018, 11:24   

Oj, @Ma...jest pod dwoma linkami w mojej stopce :P " Mistrzowski Mega Sport (2018-1)"
i
>>
_________________
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 13-05-2018, 11:27   

Ok, mówiłem, że mogłem czegoś nie doczytać... :-) Skoro konsultanci UPC się gubią w tej ilości regulaminów to co ja mam powiedzieć ;) Tyle, że za 2 zł można mieć sport jak się go obecnie nie ma, co już mnie nie dotyczy, dziękuję w każdym razie.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 13-05-2018, 11:30   

To nowością jest też "Mistrzowski Multiroom CI+ II (2018-1)"za 3zł :)

Ma,
UPC, sztywno się regulaminu nie trzyma.
Zobacz że użytkownik @Radek41 , dostał MR za 3 zł, a nie brał Elevenu...choć wg.regulaminu te dwie promocje są wiązane.
https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=199673#199673

Pa,pa.
_________________
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 13-05-2018, 12:02   

Może i się nie trzymają jak piszesz, ale na pewno nie dadzą Sportu za 3 zł, komuś kto go obecnie ma, chyba, że komuś się udało to niech podzieli się na forum :)
 
 
tomasz40 
light master

Dołączył: 24 Mar 2016
Posty: 50
Wysłany: 13-05-2018, 13:51   

Witam wszystkich . Mam umowę do końca maja.
Rewia Usług MAX XV (2015-1)
Pakiet Select Extra HD + internet 60 Mb/s do tego multiroom oraz za darmo antywirus i Horozon GO za co płacę 66,01.
Niestety poprzednio pomimo konkurencji w bloku w postaci Netii ( nowa instalacja) oraz Orange światłowodu udało mi się wynegocjować tylko Rewię Usług XV + dodatkowo antywirus za darmo (licencja na 2 komputerach)
Czy warto zawalczyć o coś czy też pozostać pomimo dopłaty na bezterminowej umowie i czekać na jakieś nowe lepsze oferty od tych co teraz są?
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 13-05-2018, 14:04   

Na waszym miejscu 2 x bym się zastanowił czy przedłużać umowę.
Mogą się pojawić nowe dekodery 4K w 2019 r i dostępne będą dla nowych klientów.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 13-05-2018, 18:11   

tomasz40,
Bez pakietu bezpieczeństwa i Horizon GO- za Select Extra HD i 60Mbs + MR najtaniej można zapłacić 59,99 zł.
_________________
 
 
aster 
classic master


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 226
Wysłany: 13-05-2018, 23:16   

Blacha napisał/a:
Mogą się pojawić nowe dekodery 4K w 2019 r i dostępne będą dla nowych klientów.


Ja o tym nawet od konsultanta usłyszałem, choć samo "2019" brzmi dość ogólnikowo. :)

Natomiast jak się pojawią to jedno jest pewne - lepiej nie być w tym momencie związanym długoterminową umową bo najlepsza okazja do zmiany sprzętu jest właśnie przy odnowieniu umowy.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 14-05-2018, 01:21   

aster napisał/a:
lepiej nie być w tym momencie związanym długoterminową umową bo najlepsza okazja do zmiany sprzętu jest właśnie przy odnowieniu umowy.

Nowy dekoder to i wyższy abonament.
A skoro to będzie wyższy abonament, to zawsze i w każdej chwili możesz go brać i poprzednie abo nie ma tu nic do tego.
Cenowo zawsze możesz się piąć w górę kiedy tylko chcesz.
Choć tu pewnym ograniczeniem może być nie tyle fakt istnienia już umowy, tylko że NIE jesteś nowym klientem - a tylko takiemu może być początkowo nowy dekoder oferowany.
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 14-05-2018, 02:07   

Cytat:
Choć tu pewnym ograniczeniem może być nie tyle fakt istnienia już umowy, tylko że NIE jesteś nowym klientem - a tylko takiemu może być początkowo nowy dekoder oferowany.

Zależy jak się z UPC pogada. Jak będą chcieli przedłużyć z Tobą umowę to jako warunek stawiasz im, że mają Ci dać nowy dekoder. Może się uda
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 14-05-2018, 09:33   

Moja umowa (na szczęście) 8) kończy się wraz z 2019 r. Horizon-ek działa jak tra lala.Na razie nie do zajechania skrzynka.
Przynajmniej mam komfort spokojnie poczekać na te " cudowne" nowe dekodery, czarującą zapowiadaną jakość 4K (może tu kontent się jeszcze bardziej zwiększy), super-mega szybki internet a i sytuacja się wyklaruje czy Liberty inwestuje w sieć czy jakiś T-Mobile, nc+ czy inny pierun wykupuje UPC. ;)
 
 
aster 
classic master


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 226
Wysłany: 14-05-2018, 10:32   

KOCUREK1970 napisał/a:
aster napisał/a:
lepiej nie być w tym momencie związanym długoterminową umową bo najlepsza okazja do zmiany sprzętu jest właśnie przy odnowieniu umowy.

Nowy dekoder to i wyższy abonament.
A skoro to będzie wyższy abonament, to zawsze i w każdej chwili możesz go brać i poprzednie abo nie ma tu nic do tego.
Cenowo zawsze możesz się piąć w górę kiedy tylko chcesz.
Choć tu pewnym ograniczeniem może być nie tyle fakt istnienia już umowy, tylko że NIE jesteś nowym klientem - a tylko takiemu może być początkowo nowy dekoder oferowany.


Nie zrozumiałeś sedna sprawy. :)

Jak jesteś związany umową to wszelkie oferty przejścia na nowy sprzęt są generalnie bardzo słabe. Wielokrotnie oferowano mi możliwość by przejść z Mediabox na Horizon, ale warunki były mocno nieciekawe. Czemu? Bo byłem związany z nimi umową a jak wszyscy w tym temacie wiemy... dobry deal się negocjuje TYLKO po złożeniu wypowiedzenia, kiedy to właśnie kończy się nam aktualna umowa. :)

Mi się umowa kończy za kilka tygodni i jeśli teraz chciałbym przejść np. na Horizon to idę do słynnego arkuszu i patrzę jaki jest najlepszy deal z Horizonem. Wcześniej mógłbym zapomnieć o przejściu na takich warunkach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,54 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: