Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 21-04-2018, 10:20   

Kasia napisał/a:
podwyżkę
Wypluj to słowo, wymaż tę kombinację liter ( p o d w y ż k a ) z klawiatury. :mrgreen:
Danielcyfra napisał/a:
60Mbs z pakietem tv Start za 29.99zł
Kasia napisał/a:
ale z TV bez wsparcia (czyli z ogólnie dostępnymi "darmowymi" ok. trzydziestoma programami cyfrowymi)
Danielcyfra, zapoznaj :arrow: się z tym wątkiem. Masz obecnie tylko internet, UPC teraz nie stosuje filtrów wycinających TV i przy zmianach internetu nawet usuwa filtry. Ale jak jest u Ciebie to nie wiadomo, ale nic prostszego jak :arrow: podłączyć TV i samemu sprawdzić. Powinieneś zobaczyć :arrow: ~29 programów TV, w tym 3 HD.

Jeżeli je masz to możesz zamówić sam internet, ale też musisz sam rozdzielić sygnał UPC na modemoruter i TV.

Biorąc internet z TV Pakiet Start, UPC zmodyfikuje Ci za free Twoją instalację doprowadzając przewód i montując gniazdo TV w miejscu, które im wskażesz: przy zakupie pakietu, telewizja zostanie podłączona przez Instalatora do gniazda RTV Signal w Twoim domu.

Nie wiem skąd jesteś, ale jeżeli u Ciebie nie zredukowano analoga, co jest mało prawdopodobne, to możesz mieć przez przypadek dodatkowo :arrow: całkiem ciekawe programy analogowe (to tylko przykładowa lista).
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 22-04-2018, 16:38   

Czy nasz "ultra-nowoczesny" :twisted: operator, który w XXI wieku przyjmuje tylko pisemne wypowiedzenia, potwierdza jakoś zarejestrowanie otrzymanego listownie wypowiedzenia?

Kiedyś można było wysłać e-mailem (skan z podpisem) i odpowiadali e-mailem, że przyjęli. A jak teraz w przypadku wysłania do nich listu?
_________________
 
 
siary 
light master

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 95
Skąd: Wawa
Wysłany: 22-04-2018, 19:03   

...zadzwoń czy doszło :P
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 22-04-2018, 19:35   

Dopiero dziś wysłałem przez Envelo (Poczta Polska).
Byłem po prostu ciekaw czy dają znać, że przyjęli.
Oczywiście zadzwonię w swoim czasie, gdy sami się wcześniej nie odezwą :mrgreen:
_________________
 
 
diddie 
Klikacz

Dołączyła: 23 Kwi 2018
Posty: 4
Wysłany: 23-04-2018, 13:51   

Witajcie,
To mój pierwszy post na forum, ale nie ukrywam, że śledzę ten wątek już od bardzo dawna i dwukrotnie udało mi się podpisać umowę na bardzo dogodnych warunkach.
Jako, że umowa kończy mi się niebawem (obecnie Horizon Max+pvr, multiroom, 60 Mb/s + horizon GO oraz My Prime za 90zł) i po złożeniu wypowiedzenia otrzymałam ofertę, która wygląda na Twój Happy Home XIV, ale nie jestem pewna. Mianowicie propozycja od konsultanta to:
Horizon MAX z PVR
120 Mb/s
Multiroom
My Prime
w kwocie 97 zł.

Interesuje mnie wyższa prędkość Internetu (tak jak otrzymałam w ofercie), ale czy nie wyszłoby taniej gdybym z pakietu Select przeszła upgradem na Max? Z tym, że takiej propozycji nie otrzymałam.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 23-04-2018, 15:14   

diddie napisał/a:
czy nie wyszłoby taniej gdybym z pakietu Select przeszła upgradem na Max? Z tym, że takiej propozycji nie otrzymałam.
Właśnie ją otrzymałaś, Horizon Select PVR 54zł, 120Mbps 25,02zł - 2xUlgi -10,02zł + My Prime 4,99zł + Multiroom 10zł + Max Upgrade 13zł (=54+25,02-10,02+4,99+10+13) = 96,99 zł.
_________________
 
 
diddie 
Klikacz

Dołączyła: 23 Kwi 2018
Posty: 4
Wysłany: 23-04-2018, 16:05   

Pitrek napisał/a:
diddie napisał/a:
czy nie wyszłoby taniej gdybym z pakietu Select przeszła upgradem na Max? Z tym, że takiej propozycji nie otrzymałam.
Właśnie ją otrzymałaś, Horizon Select PVR 54zł, 120Mbps 25,02zł - 2xUlgi -10,02zł + My Prime 4,99zł + Multiroom 10zł + Max Upgrade 13zł (=54+25,02-10,02+4,99+10+13) = 96,99 zł.


Dzięki Pitrek nie wiem jak to liczyłam, że wychodziło inaczej;)

A jeszcze mam pytanie: czy jest dostępny jakiś pakiet z Filmboxem (za kwotę powiedzmy promocyjną)? Jeśli tak, to czy lepiej wybrać My Prime czy Filmbox?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 23-04-2018, 17:11   

Filmbox lub Cinemax w promocji jest po 5 zł. Cinemax jest chyba ciekawszy niż Filmbox. O My Prime nic nie powiem, bo go nie używam.
_________________
 
 
reddevilxx 
easy master

Dołączył: 30 Mar 2016
Posty: 40
Wysłany: 23-04-2018, 18:36   

WItam.Juz mnie głowa boli od tego czytania i kombinowania na kazdy sposob:P:P
Pitrek popraw mnie jesli sie myle...chce lada dzien zlozyc wypowiedzenie by powalczyc o korzystne warunki..Moge to otrzymac??
Horizon Select PVR 54zł, 60Mbps 14,99zł - 2xUlgi -10,02zł + Eleven 9.99zl +canal+ 48zl+ Max Upgrade 13zł (=54+14,99-10,02+9,99+48zl+13) =130 zł(cena przyblizona)ile jest za dekoder mediabox z nagrywarka? bo taki teraz uzywam
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-04-2018, 19:03   

reddevilxx napisał/a:
Horizon Select PVR 54zł, 60Mbps 14,99zł - 2xUlgi -10,02zł + Eleven 9.99zl +canal+ 48zl+ ....

Z dekoderem Horizon, Eleven jest za 5 zł. , z Mediabox za 9,90 zł.

reddevilxx napisał/a:
ile jest za dekoder mediabox z nagrywarka? bo taki teraz uzywam

Jak z THH XIII to tyle samo co z dekoderem Horizon z THH XIV.

reddevilxx napisał/a:
Moge to otrzymac?? 

A to tutaj trzeba pytać.
_________________
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 23-04-2018, 19:58   

Pitrek napisał/a:
Filmbox lub Cinemax w promocji jest po 5 zł. Cinemax jest chyba ciekawszy niż Filmbox. O My Prime nic nie powiem, bo go nie używam.


Nie ma takiej promocji. Ceny standardowe jak na stronie.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 24-04-2018, 05:31   

:oops:

Blacha. Masz rację, trochę się zagalopowałem, promocja :arrow: 'Rozrywkowy pakiet (2017-1)' skończyła się 28 lutego, a nie widać nowego regulaminu.

Trochę z innej beczki:
Nie chcę Ciebie pouczać, ale jak masz ochotę, to możesz sam usunąć swój post :P , tak jak to zrobił po tobie MrPepka :
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=199269#199269


_________________________________________________________________
Jeżeli ktoś chce skasować swój post w ciągu 2h, kiedy już nie jest ostatnim (ostatni zawsze można), to jest taka fajna opcja:
Czas ważności
postu/tematu

Wybierz, po ilu dniach post ma być
automatycznie usunięty. Jeśli jest to
nowy temat, zostanie usunięty w całości.


Wyedytyj swój post. Ustaw na 1 Dzień
_________________
 
 
neonisan 
Klikacz

Dołączył: 24 Kwi 2018
Posty: 1
Wysłany: 24-04-2018, 11:04   Koniec okresu zobowiązania

Hej,

W maju wygasa mi okres zobowiązania. Posiadam aktualnie :

Pakiet Max Extra HD (60 PLN)
Fiber Power 120Mb/s (24,99 PLN)
Minuty do wszystkich 60 (4,98 PLN)

Wszystko łącznie za 89,97 PLN.

Zastanawiam się nad przedłużeniem umowy na nowych warunkach głównie z dwóch powodów.

1. Eleven Sport
2. Wymiana sprzętu

Pierwszą umowę podpisywałem kilka lat temu i wciąż posiadam dekoder PACE DCR oraz modem THOMSON TC7200U. Nie zależy mi jakoś specjalnie na żadnych HORIZONach, nagrywarkach etc. Ale modem sieciowy bym wymienił - już kilkukrotnie miałem z nim problemy (nieautoryzowane blokady domen, ataki resetujące).

Jakie aktualnie oferty dla stałych klientów są możliwe do wynegocjowania ? I co polecacie ogarnąć żebym nie przepłacał skoro nie zależy mi na wypaśnym dekoderze?
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 24-04-2018, 11:17   

Nie ma żadnych ciekawych ofert a ten temat jest o pogodzie
 
 
aster 
classic master


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 226
Wysłany: 24-04-2018, 11:44   Re: Koniec okresu zobowiązania

neonisan napisał/a:
Jakie aktualnie oferty dla stałych klientów są możliwe do wynegocjowania ? I co polecacie ogarnąć żebym nie przepłacał skoro nie zależy mi na wypaśnym dekoderze?


- Składasz wypowiedzenie
- Sprawdzasz pakiet jaki Cię interesuje (Np. 2 usługi INT+TV) i szukasz dla niego najlepszej promocji: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/htmlview
- Czekasz aż Ci ją UPC zaproponuje (często wymaga to więcej niż jeden telefon od nich aby zaproponować Ci najlepszą ofertę)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,72 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: