Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Dyniogłowy 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2018
Posty: 1
Wysłany: 17-04-2018, 18:19   

Witam wszystkich,
Jakiś czas temu moj abonament przeszedł już na czas nieokreślony i myślę o "zdobyciu" dużo ciekawszej oferty.
Obecnie mam
Telewizje: Pakiet Horizon Select z Nagrywarką, Multiroom HD, Pakiet Filmy i Seriale - My Prime
Internet: Fiber 60 Mb/s
Telefon: Minuty Darmowe Max
Płace sporo bo 135 zł.
Nie potrzebuje telefonu, pakietu filmy i seriale
a fajnie byloby miec: Telewizja pakiet moze byc mniejszy ale z dodatkowymi sporotwymi Eleveny + Moze jak sie da Canal+ i intrent tutaj predkosc obojetna

Cos poadziecie na co zwrocic uwage?
Czy wypowiedzneie mozna jeszcze wyslac mailem? Bo na stronie widze info tylko o salonie i poczcie.

@Pitrek
Cytat:
W "THH XIV", jeżeli udałoby Ci się go wynegocjować, (Horizon Select PVR, 60 Mb/s, Eleven, Canal+ Select) to najmniej (=54+15,02-10,02+5+45,9) 109,9 zł


Rozumiem, że bez Canal+ -45,90 - wtedy oferta w porównainu do tego co mam wygląda fajnie. Jak wysyłam wypowiedzenie i mi to zaproponują to podtrzymują rozwiązanie telefonu czy wysyła się ponowne po podpisaniu nowej umowy?

Post z innego tematu usunięty (1 dzień)
Ostatnio zmieniony przez Dyniogłowy 17-04-2018, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 17-04-2018, 18:24   

Wypowiedzenie złożysz pocztą lub w salonie
Oferte jaka możesz otrzymać znajdziesz TUTAJ >>>
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 17-04-2018, 18:31   

Dyniogłowy napisał/a:
Mam takie pytanie na stronie UPC widzę, że wypowiedzenie albo do Salonu albo pocztą. Nie ma już możliwości mailem?
Nie.
Niestety :arrow: nie ma możliwości rezygnacji przez formularz online.

Dyniogłowy, mam prośbę, żeby nie zaśmiecać tematu :arrow: [Mini poradnik] Jak otrzymać lepsze warunki... zaznacz do usunięcia Twój post.



_________________________________________________________________
Jeżeli ktoś chce skasować swój post w ciągu 2h, kiedy już nie jest ostatnim (ostatni zawsze można), to jest taka fajna opcja:
Czas ważności
postu/tematu

Wybierz, po ilu dniach post ma być
automatycznie usunięty. Jeśli jest to
nowy temat, zostanie usunięty w całości.


Wyedytyj swój post. Ustaw na 1 Dzień



[ Dodano: 17-04-2018, 18:49 ]
Dyniogłowy napisał/a:
Telewizja pakiet moze byc mniejszy ale z dodatkowymi sporotwymi Eleveny + Moze jak sie da Canal+ i intrent tutaj predkosc obojetna
W "THH XIV", jeżeli udałoby Ci się go wynegocjować, (Horizon Select PVR, 60 Mb/s, Eleven, Canal+ Select) to najmniej (=54+15,02-10,02+5+45,9) 109,9 zł



[ Dodano: 17-04-2018, 19:17 ]
Dyniogłowy napisał/a:
Jak wysyłam wypowiedzenie i mi to zaproponują to podtrzymują rozwiązanie telefonu czy wysyła się ponowne po podpisaniu nowej umowy?
Składasz wypowiedzenie. UPC powinno oddzwonić z jakąś propozycją. Nowa umowa może być całkiem z innymi usługami i sprzętem. Musisz sam zapoznać się z cenami usług w Arkuszu Morthena i być przygotowany na rozmowę, negocjujesz Twoje pożądane usługi za jak najmniejszą cenę.

Wszystko jest w :arrow: [Mini poradnik] Jak otrzymać lepsze i dobrze jest stosować :arrow: te rady.
_________________
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 17-04-2018, 23:10   

aster napisał/a:
Jest coś ciekawego dostępnego dla obecnych klientów będących na WRUXX? :)

Ktoś zdecydował się może na THH XIV? Z tego co widzę to Horizon Max z nagrywarką + internet 250 jest tam za 99zł.


Przy THH XIII Max Extra PVR, 250Mb i telefon mona za 92,98PLN mieć, bez telefonu 92PLN.
Nic lepiej przy obecnych cennikach nie wyszarpiesz. Tak czy siak wychodzi ciut taniej jak WRUXX, przy maksymalnej opcji Mediabox Max PVR, 250mb i telefon na WRU XX (94,98PLN).
_________________
 
 
debian33 
light master

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 136
Wysłany: 18-04-2018, 09:10   

Witam
Obecnie podpisałem umowę na THH XIV (zostało 7 dni na ewentualne odstapienie), czy są jakieś przecieki co do nowych promocji od m-c maj ?
  debian33
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 18-04-2018, 15:59   

Uważam że obecne promocje zostaną przedluzone do jesieni, Tak jak to bywa co rok
Nie sądzę aby coś się zmieniło w kwestii cen aktualnie
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 18-04-2018, 17:29   

Oooo, to jest wersja optymistyczna.

Proponuję porównać:
:arrow: „Twój Happy Home XIV (2018-1)” promocja do dnia 30 kwietnia 2018 r.
i
:arrow: „Twój Happy Home XIV (2017-1)” promocja do dnia 31 stycznia 2018 r.

i sprawdzić jak zmieniły się ceny i na dodatek zabrali Eleven.

Miejmy nadzieję, że GDA ma rację i nie będzie gorzej.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 18-04-2018, 17:53   

Gorzej już być nie może
Dlatego wychodzę z założenia że jeżeli UPC już "pogorszylo" oferty to dalej nie powinni tego robić.
A jak będzie to się okaże w przyszłym tygodniu.
 
 
gst 
classic master

Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 199
Wysłany: 18-04-2018, 18:45   

Czy ja wiem, czy 250 Mb + Max bez nagrywarki za 89 zł / mc to aż taka strasznie wysoka cena?
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 18-04-2018, 19:14   

Nikt tego nie twierdzi
Odnosimy się do poprzednich promocji które były tansze
 
 
restro 
light master

Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 66
Wysłany: 19-04-2018, 00:04   

gst napisał/a:
Czy ja wiem, czy 250 Mb + Max bez nagrywarki za 89 zł / mc to aż taka strasznie wysoka cena?


ja za Max + 60Mb płacę 55zł/m-c. Dopłacać 34zł za sam internet, który nawet przy 60Mb hula spokojnie absolutnie mi się nie opłaca. Dlatego na dziś nadal siedzę bez zobowiazania.
 
 
Kebap12 
plus master

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 621
Wysłany: 19-04-2018, 14:17   

jaka jest teraz najtansza opcja na 250mb lub 500mb z pakietem tv na start (ewentualnie jakis wyzszy pakiet tv jesli cena wyszlaby taka sama lub tansza) i czy da sie do tego dorzucic telefon na start i ten telefon na start to ma jakies minuty czy jak to dziala?
dodam jeszcze ze moze byc dla nowych lub dla aktualnych abonentow
 
 
krejzol 
light master

Dołączył: 30 Cze 2016
Posty: 72
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-04-2018, 15:30   

Witam po 2-letniej przerwie.

Już raz mi na tym forum pomogliście, więc poradzę się ponownie :mrgreen:
Pod koniec czerwca kończy mi się zobowiązanie. Mam WRUXX jak w podpisie.
Ten zestaw usług mi odpowiada. Może poza nieużywanym telefonem wziętym jedynie w celu obniżenia ceny, bo taka była specyfika WRUXX.

Z tego co się wstępnie rozejrzałem to nie ma teraz lepszej oferty utrzymaniowej niż stare dobre WRUXX, nawet jeśli się weźmie na klatę dodatkowego piątaka po okresie umownym.
Czy może o czymś nie doczytałem i jednak jest coś lepszego? :)

Rozważam również opcję zostawienia sobie samego internetu 120, to najlepsza oferta jak widzę jest za 39zł.

Kwestie jak załatwiać sprawę z UPC mam już opanowane, światłowód Orange w bloku też jest :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez krejzol 19-04-2018, 15:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 19-04-2018, 15:33   

Kebap12. Wszystko jest w Arkuszu Morthena.
Dla obecnych:
Twój Internet 500 III (2018-1)

Dla nowych:
Super Internet 500 od UPC-V (2017-1)
Super Internet od UPC-V (2017-1)

Telefon na start nie ma minut w abonamencie.

Jak masz internet to :arrow: TV Pakiet Start też masz, bo UPC nie stosuje już filtrów odcinających TV.

[ Dodano: 19-04-2018, 15:47 ]
krejzol napisał/a:
Czy może o czymś nie doczytałem i jednak jest coś lepszego?
:arrow: >>> przy 250 Mb/s
Dla 120 Mb/s to tylko "WRU XX"
_________________
 
 
Kebap12 
plus master

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 621
Wysłany: 19-04-2018, 17:11   

no wlasnie tych super "super internet" nie ma w tym arkuszu, a tez nie pomyslalem zeby sprawdzac regulaminy z pazdziernika z zeszlego roku takze dzieki
a dziala moze jakis formularz internetowy do tych pakietow starszych? bo z tego co pamietam to biorac przez neta, instalacja wynosila zlotowke, a przez konsultanta wychodzilo 50zl

https://www.upc.pl/pdf/up...00-v_2017-1.pdf i czy np w tej opcji mozna zrezygnowac z seriali i mega sportu? czy trzeba brac oba/jedno z nich i czy ulga za zgody marketingowe i zgody na rachunek elektroniczy juz sa wliczone w ceny czy trzeba sobie osobno doliczyc?

o ten formularz pytam, bo kiedys podawales link do formularza na zamowienie internetu 60mb za 29zł, czego przez konsultanta nie moglem zalatwic, a z tego linka od razu wszystko bez problemu przeszlo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,59 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: