Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
isaac1906 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 95
Wysłany: 22-02-2017, 15:29   

Nie dzwonili...ja dzwoniłem na 813 w sprawie płatności i gość mnie przełączył...
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 22-02-2017, 15:30   

isaac1906 napisał/a:
warto negocjować jeszcze nagrywarkę albo multiroom ?

To Ty masz wiedzieć czy warto, czy potrzebna jest nagrywarka i MR, czy też nie..
 
 
adams99 
easy master


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 33
Skąd: Szczecin
Wysłany: 22-02-2017, 15:59   

Rodzice mają pakiet Max HD bez PVR i net 30mb. Płacą za to 115zł przy czym umowa jest na czas nieokreślony. Dzwoniłem do BOK z myślą o RUM VIII (zejście z rachunkiem do 79zł) ale proponują RUM VI z netem 60mb za 99zł. Czy jest sens walczyć (nie wypowiadałem jeszcze umowy) czy też nie da rady wyszarpać nic więcej? Na adresie nie mają żadnej konkurencji w postaci Multimedii czy innych.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 22-02-2017, 16:23   

adams99 napisał/a:
Rodzice mają pakiet Max HD bez PVR i net 30mb. Płacą za to 115zł przy czym umowa jest na czas nieokreślony. Dzwoniłem do BOK z myślą o RUM VIII (zejście z rachunkiem do 79zł) ale proponują RUM VI z netem 60mb za 99zł. Czy jest sens walczyć (nie wypowiadałem jeszcze umowy) czy też nie da rady wyszarpać nic więcej? Na adresie nie mają żadnej konkurencji w postaci Multimedii czy innych.


Najpierw wypowiedzenie, potem walka i szarpanie. Pamiętaj, że nawet jeśli nie uda się uzyskać RUM VIII, to w najgorszym wypadku rodzicom zostanie i tak lepsza oferta niż mają obecnie, choćby już proponowany Ci RUM VI.
 
 
fiddo84 
easy master

Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 29
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-02-2017, 17:04   WRU XX vs RUM IX

Witam po dłuższej przerwie.

Niedługo kończy mi się umowa a z nią WRU XX. Place obecnie 56zl za MAX PVR HD(nagrywarka MediaBox) + FP 30 11zl (modem Cisco) + Cinemax 1zl. Jeśli nie odnowie umowy rozumiem, ze będę płacił 61 zl po okresie promocyjnym?
Czy dobrze liczę, ze gdybym chciał ponownie podpisać umowę na odpowiadające i najniższe cenowo dostępne teraz usługi to płaciłbym najmniej 80zl (RUM IX)?(Horizon Max z nagrywarka 68zl, FP 60 11zl, Cinemax 1 zl)

Szkoda ze upc nie wprowadziło jakiegoś urządzenia pośredniego. Mediaboxy sa już dosyć leciwe (mój restartuje się co jakiś czas) a Horizon jest dla mnie nieatrakcyjny cenowo przy ofercie która posiadam.

Co do tego Compala to skąd bierze się jego popularność? Warto zastąpić nim modem Cisco? Obawiam sie ze Horizon mógłby nie podołać przy dużej ilości połączeń jak to ktoś tutaj pisał.

Z góry dziękuje za rozjaśnienie moich wątpliwości. Próbowałem czytać więcej o kwestiach, które poruszyłem ale ciężko czasem coś wyciągnąć z dyskusji, która jest już na wyższym poziomie zaawansowania.
_________________
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 22-02-2017, 21:18   

Do tych 61 raczej trzeba doliczyc jeszcze 8 zeta "podwyzki ustawowej" która wtrynią albo od razu albo niedługo po zakończeniu..... ale jak nie potrzebujesz szybszego netu pozostałbym raczej bez cyrografu, póki co masz swobodę, bo już raczej tych ofert bardziej nie pogorszą, a mozna miec nadzieje że się poprawią ;)

Sam zmieniłem cisco epc3925 na compala i nie ma porównania, sygnał mocny w całym domu M4, a na cisco to bidnie było i na skrajach bywało słabiutko.
_________________
 
 
Masownik 
classic master

Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 218
Wysłany: 22-02-2017, 21:39   

Panowie select hd+ 120Mb/s+ dekoder horizon z nagrywarka za 69, zastanawiam sie za ile moge zejsc rpzy negocjacjach zeby dorzucili zamiast select hd max hd
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 22-02-2017, 22:05   

"RUMix IX"=48+21,02+10-10,02=69 zł, czyli na maxa przy dwóch usługach.

Na Horizona Max możesz przejść przez "Max Upgrade HD" za 13 zł.
:arrow: https://www.upc.pl/pdf/up..._od20170201.pdf
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pitrek 22-02-2017, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AnkaS 
Klikacz

Dołączyła: 22 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 22-02-2017, 22:06   oferty UPC - przedłużenie umowy

Witam serdecznie,

przejrzałam kilka stron na forum, jednak jest tutaj ogrom informacji, dlatego proszę Was o pomoc w temacie ofert UPC :)

Za niecały m-c kończy mi się umowa WRU XV ( Selct Extra HD, Internet 30 Mb, CAM Cl+Cinemax, Filmbox za 1zł, modem Thomson. Razem 57 zł.

Planuję skontaktować z DUK i negocjować :)

Zanim to zrobię muszę się troszkę podszkolić co jest co, bo nie bardzo się orientuję w nazewnictwie pakietów i dodatkowych usług.

Trafiłam na plik excela z aktualnymi promocjami, tylko nie jestem pewna czy dobrze czytam :shock:

Zainteresowała mnie oferta Rewia Usług Mix VIII: Max Extra HD (48zł 1 m-c) następnie 68zł + Internet 60 Mb 11,02 - 10,02 = 69,00 - czy uważacie że taka opcja jest korzystna cenowo? Czy jest coś lepszego, tańszego w podobnym zestawieniu?

Nie interesują mnie nagrywarki, czy jakieś filmy na żądanie. Nie pogardziłabym HBO, czy canal+ okazyjnie.
Zastanawiam się jeszcze nad tym sprzętem(Thomson) od UPC, czy można wymienić na coś lepszego?

Co jeśli nie przedłużę/ wypowiem umowy?

Może troszkę chaotyczy jest mój wpis, ale mam nadzieję że ktoś pomoże ;)
 
 
isaac1906 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 95
Wysłany: 22-02-2017, 22:08   

Kasia napisał/a:
isaac1906 napisał/a:
warto negocjować jeszcze nagrywarkę albo multiroom ?

To Ty masz wiedzieć czy warto, czy potrzebna jest nagrywarka i MR, czy też nie..


Ale mi chodzi czy jest sens do tej kwoty walczyć o nagrywarkę albo multi...nie potrzebuje tego aż tak bardzo w sumie...ale jakby dalibto bym wziął :)
 
 
Masownik 
classic master

Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 218
Wysłany: 22-02-2017, 22:16   

Pitrek napisał/a:
"RUMix IX"=48+21,02+10-10,02=69 zł, czyli na maxa przy dwóch usługach.

Na Horizona Max możesz przejść przez "Max Upgrade HD" za 13 zł.
:arrow: https://www.upc.pl/pdf/up..._od20170201.pdf

hm czyli do 69 jeszcze 13 doliczyc musze a glownie zalezyz mi na nsporcie wiec hmm tak srednio oplacalne chyba
 
 
mmatuszewski12 
easy master

Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 35
Wysłany: 22-02-2017, 22:42   

Mam pytanie takie...czy jak się teraz będzie wnioskować o nową umowę to czy na internet dają nowy modem CONNECT BOX czy jak mam Thomson to mi zostanie?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-02-2017, 00:30   

isaac1906 napisał/a:
Kasia napisał/a:
isaac1906 napisał/a:
warto negocjować jeszcze nagrywarkę albo multiroom ?

To Ty masz wiedzieć czy warto, czy potrzebna jest nagrywarka i MR, czy też nie..


Ale mi chodzi czy jest sens do tej kwoty walczyć o nagrywarkę albo multi...nie potrzebuje tego aż tak bardzo w sumie...ale jakby dalibto bym wziął :)



Skoro chciałeś najniższy pakiet tv i internet a zależy Ci najbardziej na C+, to zaproponowano Ci RUMix IX
Horizon Select  -38 zł, Internet 60mb/s  -11.02 zł, + MyPrime 10 zł, -10.02 zł za zgody marketingowe, + dodatkowo pakiet C+ za 39.99 zł.= łącznie za 88,99 zł miesięcznie.
(jeśli oczywiście chcesz Horizona)

A Horizon Select PVR i MR to za darmo raczej nie dostaniesz, więc to dodatkowo o 20 zł więcej miesięcznie. Razem 108, 99zl

Wszyściutko jest w arkuszu Morthena. 
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 23-02-2017, 00:55   

Mam obecnie WRU XX (Max z nagrywarką + 60 Mb/s) za 65 zł, po okresie zobowiązania wzrost do 70 zł. Zastanawiam się nad migracją do Horizona...

Tak sobie liczę RUM IX:
Przechodząc na Horizon Max z nagrywarką (68 zł) + 60 Mb/s (11 zł) zapłacę 79 zł

Z kolei przechodząc na Horizon Select z nagrywarką (48 zł) + 60 Mb/s (11 zł) zapłacę 59 zł. Robiąc migrację do Maxa (13 zł) wyjedzie łącznie 72 zł, za to samo co wyżej 8)

Oczywiście wiem, że obowiązkiem jest MyPrime za 10 zł, ale po ulgach za zgody wychodzi za free.
_________________
 
 
jazzzy 
light master

Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 83
Wysłany: 23-02-2017, 11:01   

skończyłem promocje Rewia XV telewizja MAX (dekoder wlasny), internet 120 na modemie Cisco, telefon 60 - obecnie po promocji kasuja mnie za to 90zl natomiast DUK jedyne co mi moze zaproponowac to 79zl (czy z telefonem czy bez to mi nie robi roznicy bo z niego nie korzystam); przegladnalem arkusz Morthen'a i nie wiem czy dobrze to czytam ale nie da sie nic taniej za dwie uslugi tv + net ?

druga sprawa to czy w ogole oplaca sie brac cos teraz czy lepiej nie zaczekac do wielkanocy ? bo jak rozumiem wtedy juz powinni przyspieszyc dla klientow prywatnych do 500 mega i w zwiazku z tym zrobic jakas promocje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,72 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: