Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
marcin-eg 
Klikacz

Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 17
Wysłany: 12-01-2017, 12:27   

Wczoraj po trzeciej rozmowie z DUK dobiłem targu ;)
Miałem za 89 zł:
- Select PVR z Mediaboxem
- Net 60Mbps
- Tel 240 minut

Najpierw zaproponowano mi za 89 zł Select z Horizonem bez PVR + 60Mbps + tel 240 minut. Oczywiście nie zgodziłem się. Kolejna rozmowa (już innym konsultantem - ja zadzwoniłem) stanęła na 79 zł za Select z Horizonem PVR + 60Mbps + tel 240 minut, a do tego Eleven za 9,90 zł, czyli całość 89 zł. Niestety konsultant popełnił błąd i wspomniał, że oferuje mi promocję RUMIX 8 (twierdził, że najlepsza opcja, nie ma lepszej :P ) - dał mi argument do negocjacji ;)
Kolejna rozmowa przebiegła tak, że wspomniałem o tym, że znalazłem w internecie regulaminy i widzę, że bardziej opłaca mi się RUMIX 9 dwie usługi - TV i telefon. Coś tam pomarudził, że to oferta dla obszarów z dużą konkurencją i że nie może jej dać... także ostatecznie stanęło na RUMIX 8:
- Select z Horizonem PVR
- 60Mbps
za 69 zł i do tego wziąłem sobie Eleveny za 9,90 zł, czyli całość za 79 zł.

Nie udało się z Cinemxem/Filmboxem - twierdził, że może dać za 1 zł, tylko jak warttość rachunku przekroczy 80 zł...

Ostatecznie zszedłem z ceny o 20 zł, mam Eleveny, a i tak jest taniej niż do tej pory ;)
Niestety nie udało się z bezkosztową instalacją - twierdził, że to nie jest możliwe i zastanawiam się, czy tutaj jeszcze nie powalczyć - macie jakiś pomysł jak?

Jestem zadowolony z nowej oferty, choć mały niedosyt pozostaje, że nie udało się wziąć RUMIX 9... to prawda, że nie dostają tego wszyscy, tylko klienci mieszkający w obszarze wysokiej konkurencji, czy to byłą ściema?

Gdyby nie to forum pewnie płaciłbym więcej lub tyle samo i miałbym mniej usług... dzięki ;)
 
 
Diablo_AS 
easy master

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 22
Wysłany: 12-01-2017, 13:31   

Ja dostałem RUMIX 9 ale bez dodatków. Horozon z nagrywarką pakiet MAX + NET 60 + MR za 89 zeta z compalem.
Elevenu nie chcieli dać za 9,90. :-(
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 12-01-2017, 14:09   

krzychowawa napisał/a:
horizon max pvr, net 120, tel max do wszystkich, c+ select (2 miesiące gratis), eleveny za 148,80. Nie udało mi się dogadać aktywacji za darmo tylko za 29,90. Co sądzicie o takiej cenie za ten pakiet? Dało się jeszcze coś zbić z ceny przy takiej konfiguracji.
Jak nam podasz na jaki :arrow: "RUMix" (X) się łapiesz, to będziemy wiedzieli co o tym sądzić. Dostałeś maxa: X.

teha napisał/a:
konsultant nie bardzo chciał zejść mi z pakietu telewizji max na select, jak mogę go przekonać do tego?
czy z pakietu c+ mogę zrezygnować w każdej chwili czy dopiero po 12 miesiącach?

Nie przyjmując jego oferty i upierać się przy Select. ;)

A co mówią :arrow: regulaminy na Twój Canal+.
VI. PRZYZNANIE KORZYŚCI I OKRES ZOBOWIĄZANIA.
1. Warunkiem przyznania korzyści określonych w pkt. II TWOJE OPŁATY jest zobowiązanie się Uczestnika Promocji do pozostania Abonentem Organizatora Promocji w zakresie Usługi Pakiet Canal+ Premium wybranej w Promocji przez ...


marcin-eg napisał/a:
Jestem zadowolony z nowej oferty, choć mały niedosyt pozostaje, że nie udało się wziąć RUMIX 9... to prawda, że nie dostają tego wszyscy, tylko klienci mieszkający w obszarze wysokiej konkurencji, czy to byłą ściema?
Wszystko to są oferty utrzymaniowe, więc konsultant "Pan i Władca" daje co chce. :evil:
_________________
 
 
czekker 
easy master

Dołączył: 21 Lut 2014
Posty: 45
Wysłany: 12-01-2017, 19:20   

czekker napisał/a:
heh, miałem podobnie - też musiałem w końcu sam zadzwonić :D
umowa kończyła się dzisiaj (a w zasadzie wczoraj) - wypowiedziałem na początku listopada, pierwszy i ostatni raz zadzwonili w połowie listopada, ale chyba zbyt zdecydowanie odrzuciłem ich propozycję, bo już nie oddzwonili ;)

wczoraj zadzwoniłem i wziąłem RUM8, bo przede wszystkim chciałem podnieść internet z 30 do 120.
do tego:
- zrezygnowałem z telefonu
- nie chciałem ryzykować z Horizonem więc został 2x MediaBox PVR (Max Extra)
- MR za 1zł (mam od dawna i ciągle przedłużam)
- Cinemax za 1zł
- niestety Eleveny standardowo za 16zł :roll:

ale przynajmniej bezkosztowa instalacja przeszła bez problemu..
no i oczywiście Cisco3212 zostaje więc w sumie nie narzekam.

wiem, trochę głupio cytować samego siebie :oops:

gdy pod koniec grudnia przedłużałem umowę to wtopiłem na E11 za 16zł (od nowego roku moża mieć za 9,90).
nie zastanawiając się długo, wypowiedziałem nową umowę w trybie 14dni, poczekałem na e-maila z potwierdzeniem i dzisiaj zadzwoniłem do DUK (końcówka 33) - bez problemu udało się dać nową cenę na E11 i do tego jeszcze dorzucić HBO za 0zł na miesiąc.

czyli w sumie za 100,99 jest:
+ MediaBox PVR (Max Extra)
+ FP120
+ MR PVR
+ MegaSport (E11)
+ Cinemax
+ HBO na miesiąc
+ Horizon GO

do tego bezkosztowa instalacja i zostaje Cisco3212 - pełnia szczęścia :mrgreen:


ps.
ptaszek zaćwierkał, że podobno w tym roku w ofercie mają się pojawić nowe Horizony..
_________________
 
 
ramzi 
Klikacz

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 16
Wysłany: 12-01-2017, 21:14   

Do końca lutego mam Internet 30Mb/s + TV Select za 30zł (WRUXX). Od marca powinienem płacić 35zł.
Jak już będę miał umowę na czas nieokreślony to UPC może mi coś zmienić bez mojej zgody czy będę cały czas miał ten pakiet za 35zł?
Jest możliwość zmiany np prędkości czy trzeba podpisywać nową umowę?
Jest teraz coś atrakcyjnego? Jak patrzyłem na regulaminy wyszło mi, że w Rewii Usług Mix IX mogę dostać Horizon Select + 60Mb/s za 49zł. Nic lepszego teraz nie ma? Jakie korzyści będę miał z przejścia z Select na Horizon Select?
 
 
piowor 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 252
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 12-01-2017, 22:05   

Może (ale wcale nie musi od razu po zakończeniu umowy) dorzucić max 8 zł do rachunku, nie częściej niż raz w roku ale musi o tym wysłać wcześniej informację.
Prędkość można zwiększyć ale to oznacza nową umowę na aktualnych warunkach promocyjnych --> a aktualne promocje są droższe...
Zapewne w tej chwili nie ma atrakcyjniejszych opcji niż ta, o której wspomniałeś, ale kto wie kiedy się coś nowego pojawi? Może warto kilka miesięcy na bezterminówce przeczekać?
_________________
 
 
lukasgta 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 43
Wysłany: 12-01-2017, 22:14   

[quote="mati12"]lukasgta, jak odstąpisz w ciągu 14-stu dni

Będąc abonentem UPC w każdej chwili możesz dobrać MR za 10zł bez zobowiązania. A masz link do tej promocji MR za 10zł bez zobowiązania?
 
 
piowor 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 252
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 12-01-2017, 22:49   

Rozrywkowy Pakiet II
_________________
 
 
marcin-eg 
Klikacz

Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 17
Wysłany: 13-01-2017, 08:27   

czekker, zdradzisz jak argumentowałeś wypowiedzenie i później jak wyglądały negocjacje z DUK'iem?
 
 
Fruzia 
Klikacz

Dołączyła: 15 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-01-2017, 10:27   

Jakiś czas temu pisałam Wam o mojej rozmowie z DUK - mega nieuprzejma konsultantka, jednak ofertę przyjęlam, bo wynegocjowałam, co chciałam (Mediabox Max HD PVR + internet 120 + cinemax 1zł., łącznie 90 zł./mc, bez opłaty aktywacyjnej itp., czyli RUM VIII z dodatkami). Jednak pani twierdziła, że zapis w punkcie 1.1.b regulaminu RUM interpretuję błędnie, czyli że abonament obniżony dodatkowo o 20 zł. (w pierwszym miesiącu) dotyczy tylko klientów którzy "cofają" się z maxa na selecta po okresie próbnym. Jako że nie chciało mi się z nieuprzejmą panią dyskutować, postanowiłam to wyjaśnić na czacie z UPC.
No i powiem Wam, bądźcie czujni - wyjaśnienie tego było trudne, bo konsultant krążył naookoło tematu, pytając mnie o rzeczy, które widzi na moim koncie, a po długim namyśle stwierdził, że "rzeczywiście, zapis w regulaminie jest niejasny". Pytam, jak niejasny, jak bardzo jasny, miałam select PVR, przeszłam na max PVR, więc zgodnie z pkt 1.1.b w pierwszym miesiącu -20 zł. dodatkowo. Coś próbował kręcić, że oznaczono moją ofertę jako punkt 1.1.a i ważne, co mi zaproponował doradca itp., więc ja mu na to, że zaproponował RUM VIII, a na dodatek wychodzi, że popełniono błąd, bo jestem klientem z punktu 1.1.b a nie 1.1.a, więc nie rozumiem, w czym problem, żeby to wyjaśnić? w końcu przyznał mi racje i zgłosił reklamację rozliczenia za 1 mc.

I druga sprawa - powiedzcie mi, czy dobrze rozumiem, że do końca 3 okresu rozliczeniowego mogę zrezygnowac z MAX i wrócić na Select (-20 zł. w abonamencie), a następnie od razu zgłosić chęć upgrade do Max na promocji (obecnie 13 zł/mc + 29.90 aktywacja)? taka operacja wychodziłaby korzystniej finansowo nawet mimo opłaty aktywacyjnej. Nie doczytałam się żadnych ograniczeń w takiej operacji, ale może o czymś nie wiem?

PS. a na tą mega nieuprzejmą konsultantkę z DUK złożyłam skargę i otrzymałam przeprosiy i w ramach tego HBO na 2 mce gratis. Nie lubię braku uprzejmości i kultury ;)
 
 
Zygfryt 
plus master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 472
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-01-2017, 10:51   

ralf napisał/a:
To co widzisz w pliku od Morthena, jest najlepszą rzeczą jaką oferuje obecnie UPC.

68+11+10+1+40=130zł w RUM VIII za to co chcesz.

68 - Telewizja Max z CI+

11 - internet 120Mb z ulgą za rachunek elektroniczny i zgodę marketingową

10 - multiroom

1 - Film Box

40 - Canał+ Select

https://www.upc.pl/pdf/up..._od20170101.pdf


Dostałem:
* Max Extra HD (CI+)
* Multiroom (CI+)
* Canal+ SELECT
* FilmBox
* Mega Sport
* Internet 250 Mb/s

Wszystko za 140,90 zł miesięcznie.
 
 
 
enigma 
light master

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 143
Wysłany: 13-01-2017, 11:47   

Pamiętam jak spece z forum pisali żeby czekać do okresu styczeń - luty bo wtedy będą najwyższe RUMixy schodziły a tu proszę, wszyscy dostają gorsze numerki. Co się stało z RUM X? Wycofali?
 
 
piowor 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 252
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13-01-2017, 11:49   

Nie wszyscy chcą RUM X bo nie wszyscy chcą horizon'a!
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 13-01-2017, 11:52   

Fruzia napisał/a:
Jednak pani twierdziła, że zapis w punkcie 1.1.b regulaminu RUM interpretuję błędnie, czyli że abonament obniżony dodatkowo o 20 zł. (w pierwszym miesiącu) dotyczy tylko klientów którzy "cofają" się z maxa na selecta po okresie próbnym.

I druga sprawa - powiedzcie mi, czy dobrze rozumiem, że do końca 3 okresu rozliczeniowego mogę zrezygnowac z MAX i wrócić na Select (-20 zł. w abonamencie), a następnie od razu zgłosić chęć upgrade do Max na promocji (obecnie 13 zł/mc + 29.90 aktywacja)?

Nieźle "konsultanty" przeginają.

Ja bym zrezygnował zaraz :arrow: przed upływem miesiąca, bo po co płacić przez 2 m-ce drożej i zaraz wziąłbym „Więcej oglądania II” (2016-1)" za 13 zł.
_________________
 
 
grzesiek40 
light master

Dołączył: 08 Sty 2016
Posty: 103
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13-01-2017, 12:06   

Witam!

Jak najprościej napisać to wypowiedzenie pakietu max tv i zejsćie na select?
_________________
  grzesiek40
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,54 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: