Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje zmian
Autor Wiadomość
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 16-11-2013, 16:16   

Jacek napisał/a:
Opłaty - reklamy, które są na forum utrzymują tylko domenę. Macie różne propozycje pozbycia się ich. Jestem za, ale mogę zaproponować Wam coś innego - zamiast płacić, proponuję usunąć reklamy dla osób, które mają np: X punktów pomógł.
Dzięki temu osoby, które są tu dłużej i pomagają aktywnie - zostaną wyróżnione i docenione.
Osoby, którym brakuje punktów - będą miały większą motywację, żeby pomagać osobom szukającym pomocy. Dzięki temu poziom merytoryczny na forum wzrośnie.
Osoby nowe - szybciej i skuteczniej otrzymają pomoc.
Ciekaw jestem jak zapatrujecie się na ten pomysł?
Jacek napisał/a:
Pomagasz na forum? Wspierasz innych użytkowników? Dostaniesz dodatkowy bonus w postaci zniesionego limitu czasu edycji :)
Bardzo dobre pomysły, z tym, że może lepiej nie znosić całkiem limitu edycji postów dla aktywnych, a jedynie przedłużyć, na przykład do 24 lub 48 godzin.
 
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 16-11-2013, 17:00   

Jacek napisał/a:
zamiast płacić, proponuję usunąć reklamy dla osób, które mają np: X punktów pomógł.
Dzięki temu osoby, które są tu dłużej i pomagają aktywnie - zostaną wyróżnione i docenione.

Pomysł dobry ale wiąże się także z edukacją użytkowników. Wielu z nich po założeniu tematu, uzyskaniu odpowiedzi nie klika "Pomógł". Kolejna rzecz: jeśli ktoś zada pytanie w już istniejącym temacie i uzyska odpowiedź to nie może kliknąć "Pomógł". W chwili obecnej może to zrobić jedynie założyciel wątku.
 
 
bulek 
ultra master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 865
Skąd: 3city
Wysłany: 18-11-2013, 14:29   

Jacek, jak dla mnie to "lepsze jest wrogiem dobrego". Przyzwyczaiłem się do forów na phpbb i pewnie stąd nie wiem ile tracę (jeśli coś takiego jest). W każdym razie nie brakuje mi żadnych funkcji w silniku forum jako takim. Osobiście jestem przeciw zmianie, ale chętnie powitam drobne ulepszenia.

Co do brak reklam za punkty, to nie chciałbym tylko, żeby zaraz pojawili się tu użytkownicy ze stopkami w rodzaju "pamiętaj, zapunktuj jeśli ci pomogłem". Punkty w końcu są tu jakby dodatkiem, a nie celem samym w sobie (przynajmniej tak było).

To, o czym wspomina RadkoR, to akurat z mojego punktu widzenia nie ma większego znaczenia. Tu ktoś punkt zarobi, a gdzie indziej nie... no big deal. Poza tym porównując z innymi forami te nasze wielkie zbiorcze pogaduchy dzielone już wielokrotnie na części to jakas paranoja jest i jeden wielki śmietnik :) . Tak jak zazwyczaj stosunek ilości nowych tematów do ilości postów jest zbyt duża, to na tym forum jest stanowczo zbyt mała.
 
 
Rolnik123 
classic master

Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 202
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 10-12-2013, 18:32   

A może nabór na 2/3 nowych moderatorów ? Są posty proszące się o usunięcie/edycje/usuwanie personalnych wycieczek itp. Tak samo jak tematy takie jak ten http://forum.mediaswiat.p...90d68790#127256 .
Są tutaj użytkownicy z dużą wiedzą i często będący na forum i oni mogą pomóc w porządkowaniu niektórych wątków.
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 536
Wysłany: 31-10-2016, 17:44   

są jakieś ograniczenia po rejestracji zanim się napisze te parę postów? co jakiś czas widać jak ktoś spamuje stare tematy żeby nabić posty, może warto wyłączyć takie ograniczenie jeżeli istnieje?
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 31-10-2016, 17:48   

Ograniczenia jakie są to niemożliwość wstawiania załączników przy mniej niż 10 postach.
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 536
Wysłany: 01-11-2016, 18:08   

jaki jest sens w tym ograniczeniu? bo ja widzę tylko minusy dla tego rozwiązania - spamowanie w starych tematach.

[ Dodano: 01-11-2016, 18:10 ]
teraz sobie przypomniałem że coś było też z linkami. ale tu wystarczy recaptcha przy rejestracji, jeżeli to miało uchronić przed postowaniem bootów
 
 
dekiel 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 199
Wysłany: 21-11-2016, 15:53   

Zdecydowanie jest potrzeba poprawić kolumnę pokazującą ilość wyświetleń danego artykułu wzorem z innym, dobrze "oprogramowanych" forów, gdzie autor danego wątku przy wejściu na swój własny post nie jest zliczany tym licznikiem. A na tutejszym forum działa to kiepsko, bo pisząc coś swojego i wchodząc na swój post celem edycji, poprawki błędu, to takie wejście jest liczone jakby ktoś inny przeczytał już nasz post. A potem wyświetla się fikcyjna liczba, że już kilka razy był przeczytany, a to my sami wchodziliśmy z poprawkami. Na forach gdzie to jest prawidłowo skonfigurowane możemy sobie wejść na swój post i 100x i licznik wyświetleń będzie nadal stał w miejscu, póki danego artykułu ktoś inny niż my sami nie wyświetli, otworzy, przeczyta.
 
 
Radeckiii 
classic master

Dołączył: 22 Lut 2016
Posty: 160
Wysłany: 24-11-2016, 18:52   

Dajcie spokój z pisaniem tu. I tak nie czyta tego nikt z administracji, a tym bardziej nie spełni Waszych próśb. Tracicie tylko czas... To forum już od dawna żyje własnym życiem.
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 24-11-2016, 18:56   

Jakiś stróż cały czas tu jest :)
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 24-11-2016, 21:40   

Ciekaw jestem kiedy w końcu będzie można dodawać nowy post pod swoim własnym. Jeżeli upłynął np. miesiąc, to niestety nowa część doda się do istniejącego postu, ale data zostanie stara, więc nikt tego nie zauważy na liście ostatnich postów. Proponowałbym jakiś margines czasowy. Jeżeli upłynie np. 48 godzin, to dodając post pod swoim własnym, powinien pojawić się jako nowy, ewentualnie data starego powinna się uaktualnić, żeby pojawił się z nową datą.

Tak jak jest teraz, to są takie "kwiatki", zwróćcie uwagę na daty dodatków.
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...ghlight=#169899
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...ghlight=#168616
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...ghlight=#167029
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...ghlight=#167486
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...ghlight=#165163
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...ghlight=#164246
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...ghlight=#127307
_________________
 
 
razor1995 
Klikacz


Dołączył: 24 Lis 2016
Posty: 17
Skąd: Będzin
Wysłany: 28-11-2016, 14:21   

Proponuję aby po kliknięciu loga forum w nagłówku nastąpiło przejście do strony głównej forum (wiem, że poniżej jest link, ale korzystam z wielu forów i robią to niemal odruchowo :P )
W tematach takich jak ten: (tutaj powinien być link do tematu, ale antyspam nie puszcza linków z własnej domeny :? ) viewtopic.php?t=8433 proponuję aby ktoś upoważniony, bądź chętny mógł edytować pierwszy post wątku i dodawać aktualne regulaminy, zaoszczędzi to na pewno zbędnego szukania i pytań o regulaminy :)
Fajną opcją byłby Tapatalk, zważywszy, że w 2016 roku już chyba spora większość osób korzysta z forum za pośrednictwem smartfona. Obawiam się jednak, ze będzie chyba wymagana konwersja do innego, nowszego skryptu, bo do Przema wtyczka TT nie powstała.
_________________
 
  razor1995@jabster.pl
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 28-11-2016, 22:21   

Rafal napisał/a:
Jakiś stróż cały czas tu jest

To proszę poprawić cytowanie - bo bałagan z tym, że szok?

Cytujesz kogoś i nie masz pojęcia, kogo ci przypisze do/za cytującego/cytowanego :shock: - może przypisać mnie (choć cytuję kogoś innego) a może i przypisać zupełnie kogoś innego, kto brał udział w rozmowie, ale w ogóle się nie odniósł do danego zagadnienia - ot zabrał głos we własnej sprawie.
Zgłaszane to już było w innym wątku, minęły 3 mc i nadal nic z tym nie zrobiono.
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 04-03-2017, 20:19   

Czy ktoś z "obsługi" wie, że nie można dodawać załączników:
Niestety Limit na wszystkie załączniki na tym forum został przekroczony. Prosze skontaktować się z administratorem forum.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pitrek 04-03-2017, 21:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 04-03-2017, 20:25   

Znaczy się miejsca na serwerze zabrakło
Ja korzystam z zewnętrznego hostingu np https://zapodaj.net/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: