Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy dalej obowiązuje 3-miesięczna karencja po rezygnacji?
Autor Wiadomość
redgob 
Klikacz

Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 3
Wysłany: 22-09-2013, 19:16   Czy dalej obowiązuje 3-miesięczna karencja po rezygnacji?

Witam,

Niedawno skończyła mi się 2-letnia umowa, płaciłem 189.99 za tv+telefon+net 120. 180 figurowało na fakturze jako abonament za umowę i "dodatkowe" 9.99 za ten średnio ciekawy pakiet HD. Ku mojemu zaskoczeniu upc podniosło mi abonament za ten pakiet "dodatkowy" o 16 zł. Miałem zamiar jedynie zrezygnować z niego, ale po obejrzeniu aktualnych promocji dla nowych klientów zdecydowałem że nie jestem chętny płacić o ponad 60 zł więcej za to samo (ten sam pakiet co mam teraz w nowej promocji jest za 140 zł). Czy jeśli wypowiem umowę to nie będę mógł skorzystać z nowej przez 3 miesiące? Kiedyś tak było, nie wiem jak teraz. Tak czy inaczej z umowy zrezygnuję, ale zanim zacznę szukać innego operatora to wolę się upewnić (Warszawa więc wybór mam spory, vectra i multimedia co miesiąc pchają makulaturę do skrzynki, a pewnie i inni się znajdą).
 
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 22-09-2013, 19:31   

To zależy od konkretnej oferty. Regulaminy promocji są dostępne na stronie. Jeśli ma być taniej to branie oferty dla nowych w upc mija się z celem. W tym celu konieczne jest skorzystanie z jakiejś oferty dla przedłużających.
_________________
 
 
redgob 
Klikacz

Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 3
Wysłany: 22-09-2013, 19:37   

zygikuleczka napisał/a:
To zależy od konkretnej oferty. Regulaminy promocji są dostępne na stronie.

Karencja o jaką pytam dotyczy umowy na czas nieokreślony. Parę lat temu odmówiono mi możliwości skorzystania z promocji pomimo że miałem od początku umowę na czas nieokreślony. Po rezygnacji przez 3 miesiące nie mogłem zawrzeć nowej umowy.

Regulaminy promocji standardowo wspominają że dotychczasowi abonenci mogą skorzystać z promocji jeżeli ich poprzedni abonament był niższy lub równy nowemu. W moim przypadku tak nie jest.
 
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 22-09-2013, 19:47   

Karencja o jaką pytasz wynika z oferty w której chciałbyś podpisać umowę. Wtedy kiedy Ci odmówiono taka klauzula właśnie była w promocji, która Cie interesowała. Przykład w załączniku (akurat z oferty na sam internet).

redgob napisał/a:
Regulaminy promocji standardowo wspominają że

To gdzie to wyczytałeś nie jest regulaminem promocji. Regulaminem promocji jest taki dokument:
http://www.upc.pl/pdf/upc...alna_2013-2.pdf

karencja.PNG
Plik ściągnięto 18927 raz(y) 5,16 KB

_________________
 
 
redgob 
Klikacz

Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 3
Wysłany: 22-09-2013, 21:16   

zygikuleczka napisał/a:
Karencja o jaką pytasz wynika z oferty w której chciałbyś podpisać umowę. Wtedy kiedy Ci odmówiono taka klauzula właśnie była w promocji, która Cie interesowała.

Nawet nie, zanim zdażyłem cokolwiek wybrać konsultant poinformował mnie że nie będę mógł skorzystać z żadnej z ofert promocyjnych. Widocznie od tamtej pory zaczęli dodawać to do regulaminów. To było lata temu.
Cytat:
To gdzie to wyczytałeś nie jest regulaminem promocji. Regulaminem promocji jest taki dokument:

Dzięki, to mi wystarczy. W regulaminie jest to stwierdzenie, co oznacza że oni szukają sobie nowego klienta, a ja nowego operatora :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: