Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa usługa: UPC Phone
Autor Wiadomość
jss 
light master

Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-10-2012, 13:36   Nowa usługa: UPC Phone

UPC Phone to aplikacja pozwalająca na wykonywanie i odbieranie połączeń wykorzystując taryfę stacjonarną UPC na telefonie komórkowym.

Do korzystania z aplikacji wystarczy posiadać usługę telefoniczną UPC i telefon z systemem Android 2.0 i wyższym lub IOS 4.0 i wyższym oraz konto w systemie Moje UPC.
Klient może podłączyć maksymalnie 3 urządzenia mobilne w ramach swojej taryfy telefonicznej, połączenia pomiędzy tymi urządzeniami realizowane są za darmo. Pozostałe połączenia wykonywane przez aplikację taryfikowane są zgodnie z taryfą jaką Klient posiada.

Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play (wersja dla sytemu Android) lub App Store (wersja dla systemu IOS).

więcej na stronie : http://www.upc.pl/telefon...kowe/upc-phone/
_________________
 
 
entersc 
light master


Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 81
Skąd: Szczecin
Wysłany: 10-10-2012, 16:22   

Bardzo Fajna sprawa,nie muszę mieć dwóch telefonów na biurku,wystarczy komórka.Działa bardzo dobrze.Oby więcej takich nowości.Pozdrawiam
 
 
gregor 
easy master

Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 20
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10-10-2012, 16:46   A jak z 3G

Połączenia przez wifi rozumiem ale jak będą naliczane połączenia przez 3G, mam telefon kom. w Orange i co oni nie będą naliczać za korzystanie z ich 3G, czy może będę płacił podwójnie raz za połączenie 3G dla Orange i drugi za to samo połączenie w ramach abonamentu do UPC, nie bardzo rozumiem może mi to ktoś wyjaśni.
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 10-10-2012, 16:51   

I działa tylko na wifi od UPC ?
 
 
JANUARY 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 303
Skąd: IIImiasto
Wysłany: 10-10-2012, 17:13   

A już myślałem, że też mogę skorzystać z tego. :sad:
  Yar13
 
comer 
light master

Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 116
Wysłany: 10-10-2012, 17:25   

A będzie ta aplikacja na inne systemy?

gregor napisał/a:
Połączenia przez wifi rozumiem ale jak będą naliczane połączenia przez 3G, mam telefon kom. w Orange i co oni nie będą naliczać za korzystanie z ich 3G, czy może będę płacił podwójnie raz za połączenie 3G dla Orange i drugi za to samo połączenie w ramach abonamentu do UPC, nie bardzo rozumiem może mi to ktoś wyjaśni.

TU chodzi o połączenie 3G z internetem w telefonie. Czyli albo za darmo przez wifi albo przez internet (od operatora) w telefonie za który płacisz bądź posiadasz darmowy pakiet internetu w telefonie od operatora.
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 10-10-2012, 19:04   

Zainstalowałem sobie na telefon z Androidem i mam problem zalogowaniem na konto moje UPC łącze sie przez wifi nie polecam
 
 
kelt 
classic master

Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 291
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-10-2012, 20:50   

Brawo UPC, zajebisty patent. :)
Normalnie sie zalogowalem, poprawnie wykrylo moj nr. telefonu stacjonarnego i wszystko działa. (Galaxy Mini 2 / HTC Desire)

Ale pare pytan:
1. Jak wygladaja stawki za polaczenia za granice, dzwoniac z Polski korzystajac z tej aplikacji? (oprocz tego czy dzwoniac powiedzmy do Szwecji na nr. stacjonarny, moge korzystac z darmowych minut?)
2. Co jesli mamy podlaczone 2 smartphony do aplikacji UPC Phone, i powiedzmy ze z obu telefonow odbiore polaczenie?
  kelt
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 10-10-2012, 21:40   

petryk napisał/a:
I działa tylko na wifi od UPC ?

Nie. Działa na każdym łączu. WiFi albo 3G.
Przed chwilą przetestowałem. Fajne to. :)
Z innego telefonu wykonałem połączenie na mój numer stacjonarny. Jednocześnie dzwonił telefon domowy i ta appka w fonie. Fajny dzwonek nawet ma. ;)
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10-10-2012, 23:54   

No no, coś czuję że niedługo będzie można korzystać z własnych bramek jak u innych operatorów VOIP
(wystarczy co by ktoś korzystając z tego klienta SIP na telefonie wyciągnął z niego adres serwera i jak wygląda własny login oraz hasło).
  marekd@jabberpl.org
 
kubawojcik 
light master

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 109
Wysłany: 11-10-2012, 06:52   

Fajne to bo nie muszę kupować telefonu.
Od dziś iPad jest moim stacjonarnym :)
 
 
Caney 
plus master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 455
Skąd: Warszawa-Ursus
Wysłany: 11-10-2012, 07:22   

30 sekundowa rozmowa przez 3G to u mnie 415 KB pobranych danych przez operatora... (Orange)
Całkiem nie źle... ;)
 
 
gregor 
easy master

Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 20
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-10-2012, 09:34   

Niby fajnie ale u mnie na SG S II w Gdańsku po wifi często zrywa-zanika połączenie /czerwona ikonka/, po 3G jeszcze nie sprawdzałem, no i nie ma jak sprawdzić ile wykorzystałem darmowego pakietu minut w UPC /mam 240/ bo po wykorzystaniu to mam taniej u operatora komórkowego. Ogólnie to przydałby się do tej funkcji jakiś przejrzysty cennik aby wiedzieć co i jak a nie szukać po różnych cennikach i domyślać się czy pasuje.

[ Dodano: 11-10-2012, 12:36 ]
Można sprawdzać połączenia na stronie Moje UPC ale tam są jakieś stare połączenia nie ma bieżących no i od ok 2 godzin brak połączenia /czerwona ikonka/ reset nie pomógł. Jak tak dalej to lipa.
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 11-10-2012, 13:56   

Marek napisał/a:
No no, coś czuję że niedługo będzie można korzystać z własnych bramek jak u innych operatorów VOIP


Trzeba by posniffować ruch między komórką a routerem :-) Podejrzewam, że temat jest do rozkminienia.
_________________
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 11-10-2012, 15:43   

Ale czy to jest opłacalne? jak ktoś ma ograniczenie w komórce na internet
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: