Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych + świat
Autor Wiadomość
youpisi 
light master


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 87
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-10-2013, 21:41   

Dzieki, wszystko jasne... Ciekawe kiedy oficjalnie na stronie upc.pl bedzie? :)
_________________
 
 
Michaelred 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 257
Wysłany: 14-10-2013, 15:52   

Witam,
Obecnie posiadam pakiet: TV Pakiet Select HD, Fiber Power 50 Mb/s, Rozmowy non-stop Europa i Świat. Niedlugo konczy mi sie umowa, mysle nad przedluzeniem/ rezygnacja. Nie widze jednak w nowych pakietach zadnego z rozmowami nielimitowanymi. Co w takim razie dostane 240 minut.... ?? Czy sa jakies oferty dla stalych niewidoczne na stronie??
 
 
Breitner 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 520
Wysłany: 14-10-2013, 17:57   

Michaelred napisał/a:
Nie widze jednak w nowych pakietach zadnego z rozmowami nielimitowanymi.

Słabo patrzysz. Zerknij na mój wcześniejszy post.
Michaelred napisał/a:
Czy sa jakies oferty dla stalych niewidoczne na stronie??

Są. Ja mam to

_________________
 
 
youpisi 
light master


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 87
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-10-2013, 19:09   

Podpinam sie pod pytanie! @Breitner, prosze zamiesc linka.. Bo ja nic nie widze na stronie.. :?:
_________________
 
 
Breitner 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 520
Wysłany: 18-10-2013, 09:07   

Michaelred napisał/a:
Czy sa jakies oferty dla stalych niewidoczne na stronie??

youpisi napisał/a:
Podpinam sie pod pytanie!


Na forum jest strona z regulaminami promocji, zobaczcie i coś sobie wybierzecie.
_________________
 
 
youpisi 
light master


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 87
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-10-2013, 20:34   

Ja poprostu zrobilem tak, zadzwonilem a Pani sama zaproponowala. :mrgreen: Juz mam telefon na maxa i internet 250 Mbit/s a to wszystko jeszcze 2zl taniej, jak dotad a mialem internet 120 Mbit/s. Moze byyc! Dzieki Wam za info, teraz moge jeszcze do Zonki na komore za friko dzwonic caly dzien.. :)
_________________
 
 
Breitner 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 520
Wysłany: 18-10-2013, 20:42   

A ile płacisz, bo przed chwilą napisałeś, że ponad 300 zeta.
_________________
 
 
youpisi 
light master


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 87
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-10-2013, 01:05   

O sorryy.. Wykasowalem! :mrgreen: Place 183zl za pakiet VIP z telefonem MAX, tv cyfrowa MAX i internet 250Mbit + reszta full opcji, czyli w sumie ca. 311zl za Canal+, HBO HD/HBO OD, Cinemax HD, Filmbox HD, pakiet eXtra i Multiroom HD, dekodery Pace i Cisco PVR.
_________________
 
 
Breitner 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 520
Wysłany: 19-10-2013, 09:23   

No to ładnie przepłaciłeś :mrgreen: Miałbym to wszystko za 234zł.
_________________
 
 
youpisi 
light master


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 87
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-10-2013, 21:43   

Breitner napisał/a:
No to ładnie przepłaciłeś :mrgreen: Miałbym to wszystko za 234zł.


Chyba na leb upadles. Pakiet Erotyka tez i internet 250Mb, HBO, Canal+, Filmbox i Cinemax? Bo ja mam wszystko full pakiet z Multiroomem. No to widze, ze Ty tez masz HBO, Cinemax i Filmbox za 1z. :mrgreen: Podpisywalem 8 miesiecy temu. Teraz przedluzylem ze wzgledu na internet i telefon Max. 8 miesiecy temu przygotowalem sie do rozmowy. Dzwonili do mnie trzy razy. Poprostu nie dalo sie taniej. Nie bylo mozliwosci. Malo sie nie poklucilem na koncu. Za jelenia sie nie mam. I przyznam nie wierze w te super oferty za 1zl Cinemax i Filmbox, co trolle* wypisuja. Oni nie daja nikomu nic za ladne oczy. Jezeli dostaniesz taka oferte, to musisz miec naprawde szczescie a przede wszystkim podstawe do takiej oferty. Co innego jest naturalnie, gdy konczy Ci sie po dwoch latach umowa i wypowiadasz pisemnie. Ja podwyszszalem ze wzgledu na sprzet w domu internet i nie skonczyla mi sie jeszcze zadna umowa od kiedy mieszkam w tym miejscu. ;)

*=Poczytaj sobie co ofertowe trolle wypisuja na temat nc+ na forum Satkuriera. To sa zorganizowane szajki. Draza temat bez konca i rza przed komputerem w domu. :mrgreen:
_________________
 
 
Breitner 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 520
Wysłany: 23-10-2013, 22:08   

Na łeb to Ty upadłeś i UPC zrobiło z Ciebie wała :mrgreen: , jeszcze raz Ci powtarzam - 234zł.
youpisi napisał/a:
nie wierze w te super oferty za 1zl Cinemax i Filmbox

Bo jesteś słaby i bzdury wypisujesz, ja też mam pakiety złotówkowe.
youpisi napisał/a:
Co innego jest naturalnie, gdy konczy Ci sie po dwoch latach umowa i wypowiadasz pisemnie

youpisi napisał/a:
nie skonczyla mi sie jeszcze zadna umowa od kiedy mieszkam w tym miejscu.

W ciągu niecałych 2 lat jest to moja 4 umowa, a nawet powiem więcej, w lipcu br. podpisałem umowę a we wrześniu tegoż roku podpisałem kolejną. Jednym słowem zrobili z Ciebie wała na taką kasę i niestety nie jesteś taki de best za jakiego się uważasz. To co masz można mieć za ok. 234zł.

Poświęciłem swój cenny czas i wyliczyłem Ci dokładnie co do grosza.

"Rewia Usług VIII" - 180zł (50% ulgi przez 4 m.), średnio na miesiąc wychodzi 165złhttp://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_rewia_uslug_VIII_2013-2_od20130909.pdf

„Najlepsza rozrywka z HBO II” - 25zł (2 miesiące za 0 zł), średnio na miesiąc wychodzi 20,83zł
http://www.upc.pl/pdf/upc..._od20130726.pdf

„Moc wrażeń z Canal+ III" - 25zł (1 miesiąc za 0 zł), średnio na miesiąc wychodzi 22,92zł
http://www.upc.pl/pdf/upc..._od20130909.pdf

"Rozrywkowy pakiet I" - 3zł (Multiroom, Cinemax, Filmbox)
http://www.upc.pl/pdf/upc..._od20130909.pdf

Pakiet eXtra - 21złhttp://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_extra_na_upc.pl_2011-1.pdf

RAZEM - 232,75zł

Ty z koniem się na łeb zamieniłeś, że wziąłeś to wszystko za 311zł.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Breitner 23-10-2013, 23:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
youpisi 
light master


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 87
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-10-2013, 22:35   

Breitner napisał/a:
W ciągu niecałych 2 lat jest to moja 4 umowa, a nawet powiem więcej, w lipcu br. podpisałem umowę a we wrześniu tegoż roku podpisałem kolejną. Jednym słowem zrobili z Ciebie wała na taką kasę i niestety nie jesteś taki de best za jakiego się uważasz. To co masz mogę mieć za 234zł.


Sam sie wydales. Nie ma mozliwosci przedluzenia umowy po nizszej cenie niz obowiazujaca umowa. Cena oferty musi byc taka sama albo wyzsza. Taki jest regulamin. Gdyby tak bylo dzwonil i przedluzalbym, co dwa tygodnie. :mrgreen: UPC bylaby niezle glupia. Nie martw sie w tej firmie nie ma idiotow.

Acha i dziekuje, ze uwazasz mnie za the best, bo ja sie za takiego nie uwazam. :mrgreen:

Smiac mi sie chce z Twojego wychwalania. Placisz ile placisz i sie wiec ciesz.. Dla mnie przemawia przez Ciebie zwykla zazdrosc. No to wez te reszte pakietow i plac. Przestan caly czas obrazac, widze ze jestes pod wplywem alkoholu, jest juz pozna godzina.. Good Night! ;)
_________________
 
 
Breitner 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 520
Wysłany: 23-10-2013, 23:13   

youpisi napisał/a:
Sam sie wydales. Nie ma mozliwosci przedluzenia umowy po nizszej cenie niz obowiazujaca umowa.

A Ty nie wiedziałeś, że były zmiany w Regulaminie UPC, tudzież zmiany w ofercie programowej, a to wszystko upoważnia do bezkarnego zerwania umowy i nie ma znaczenia ile płacisz. Ja płaciłem dużo więcej za mniej, teraz płacę dużo mniej za więcej. Mam nadzieję, że to zrozumiałeś.

youpisi napisał/a:
Smiac mi sie chce z Twojego wychwalania

A to kto napisał?
youpisi napisał/a:
Bo ja mam wszystko full pakiet z Multiroomem

Jesteś żałosny.
youpisi napisał/a:
Dla mnie przemawia przez Ciebie zwykla zazdrosc. No to wez te reszte pakietow i plac

A co ja mam Ci zazdrościć, że z siebie dałeś zrobić wała? :lol:
youpisi napisał/a:
Przestan caly czas obrazac

Gdzie Cię obraziłem?
youpisi napisał/a:
widze ze jestes pod wplywem alkoholu

Wiesz co, albo Ty jesteś taki głupi albo byłeś, jesteś tak pijany, że zgodziłeś się płacić tyle i jeszcze jesteś zadowolony z siebie, tam w UPC zachodzą się ze śmiechu, że jelenia złapali.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Breitner 23-10-2013, 23:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
youpisi 
light master


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 87
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-10-2013, 23:22   

Oh nooo.., kolejny polski kretyn w internecie.. Szkoda czasu.. I widzisz, jestes trollem jednak. :mrgreen:
_________________
 
 
Breitner 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 520
Wysłany: 23-10-2013, 23:28   

youpisi napisał/a:
kolejny polski kretyn w internecie

Przecież to Ty nim jesteś, żeby dać się tak orżnąć. Tam w UPC mają niezły ubaw z takiego frajera.
youpisi napisał/a:
Acha i dziekuje, ze uwazasz mnie za the best,

Tak, uważam Cię za the best Kretyn
_________________
Ostatnio zmieniony przez Breitner 23-10-2013, 23:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: