Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych + świat
Autor Wiadomość
Symeon7 
Klikacz

Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 9
Wysłany: 27-08-2013, 23:33   Nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych + świat

Już niedługo:) w taryfie Non-Stop będzie można dzwonić na wszystkie komórki (też do Play) + stacjonarne świat.
 
 
Karol 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 673
Skąd: Gdynia
Wysłany: 28-08-2013, 17:23   Re: Nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych + świat

Symeon7 napisał/a:
Już niedługo:) w taryfie Non-Stop będzie można dzwonić na wszystkie komórki (też do Play) + stacjonarne świat.

Świetnie, a czy wiesz coś o zmianach w innych taryfach? Obecnie minuta do Play kosztuje 80 gr, a to chyba lekka przesada.
_________________
 
 
anu 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 172
Wysłany: 28-08-2013, 18:42   

A skąd takie informacje??? To wiarygodna wiadomość? Co z abonamentem dla obecnych klientów - podwyższą, cena zostanie ta sama? Rozumiem, że mowa o poszerzeniu obecnej taryfy Rozmowy Non-Stop Polska i Świat czy jednak zrobią jakiś Non-Stop Extra, czyli odrębną taryfę?

Niedługo=1 września?
 
 
Symeon7 
Klikacz

Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 9
Wysłany: 29-08-2013, 00:03   

1. To będzie nowa taryfa,
2. Minuty w innych taryfach (60, 240) obejmą też Play - ale pewnie nie automatycznie,
3. Wejdzie niedługo po 1 września:)
 
 
anu 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 172
Wysłany: 29-08-2013, 11:35   

Pewnie nie zrobią taryf 60 i 240 z rozróżnieniem jedni mają do Play inni nie, byłoby to jawna niesprawiedliwość lub groteska. Po prostu oferta zostanie poszerzona o Play bez zmian umowy i cen.

Powiedzmy, że powstanie jakaś nowa taryfa extra non-stop - tu będą świeże umowy.

Na tym tle obecne non-stop będzie nieco pokrzywdzone. Inni, starzy użytkownicy dostają bonus Play, a abonenci dotychczasowego non-stop zostają na starym. Mogliby dorzucić do stacjonarnych choć te 60 minut na komórki.
 
 
alma 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 85
Wysłany: 10-09-2013, 18:09   

anu, I jednak zrobili nas w balona - "starzy"klienci zabulą za rozmowy do Play i Cyfrowego Polsatu wg wyższych stawek. To jakieś kuriozum - tańszy abonament (nawet w promocji) i lepsze warunki. To jakiś magik chyba wymyślił ;( Szkoda słów firma marketingowo toczy sie na dno... Po nSport kolejny kwiatek sobie dodali. Dobrze że niedługo sie przeprowadzam do lokalizacji gdzie nie ma UPC i bedę mógł to zakończyć bez okresu zobowiązania...
_________________
 
 
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 10-09-2013, 21:08   

Właśnie się dowiedziałem,że mnie wykręcili jak chłopa w sądzie.
W maju przedłużyłem umowę,konsultant twierdził,że mam 240 minut na telefony stacjonarne w kraju i UE oraz na komórki w kraju oprócz Play i Polsat.Dzisiaj przypadkowo,dzwoniąc na infolinię UPC dowiedziałem się,że wcale nie mam darmowych minut na komórki w kraju :shock: Jutro tam zadzwonię i wyjaśnię sprawę.Żadnej nowej umowy droga elektroniczną ani mailową nie dostałem,więc nie mam jak tego zweryfikować.Rozmowy są nagrywane przez nich,więc może sie to da wyjaśnić :evil:
 
 
backlit 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 427
Skąd: Śląsk
Wysłany: 11-09-2013, 12:30   

Najlepiej samemu nagrywać takie rozmowy.
 
 
anu 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 172
Wysłany: 11-09-2013, 13:35   

Albo nieświadomie jesteś abonentem taryfy Rozmowy non stop Europa i Świat - bez ograniczeń na stacjonarne, albo masz 240 minut na komórki i stacjonarne, nie ma takiej taryfy 240 na stacjonarne. Najlepiej wejdź na 'moje upc" w szczegółowy wykaz połączeń i zobacz za co ci policzyli, a co masz gratis.

[ Dodano: 11-09-2013, 14:38 ]
A swoją droga mogłaby być jakaś taryfa łącząca non-stop na stacjonarne plus kilkadziesiąt minut na komórki - takie coś pośredniego między non-stop na stacjonarne a nowym non-stop na stacjonarne i komórki
 
 
Neron 
light master

Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 55
Wysłany: 13-09-2013, 23:23   

Dostałem do Działu Utrzymania, nazywa się "Minuty do wszystkich Max".
"W ramach pakietu można wykonywać również nielimitowane połączenia do wszystkich sieci
komórkowych w Polsce oraz do Kanady i Stanów Zjednoczonych."
 
 
youpisi 
light master


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 87
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-10-2013, 06:52   Re: Nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych + świat

Symeon7 napisał/a:
Już niedługo:) w taryfie Non-Stop będzie można dzwonić na wszystkie komórki (też do Play) + stacjonarne świat.


Na dzien dzisiejszy sytuacja wyglada niestety inaczej. Taryfa Nonstop Europa i Swiat zostala zawieszona. Dla mnie to totalna kicha, jezeli na zawsze zlikwiduja.

@Symeon, z kad masz ta wiadomosc? To potwierdzone? Mi na lini nie powiedziano nic w tym temacie.. Jezeli zlikwiduja Nonstop Europa i Swiat, to dla mnie koniec z UPC. Wole i tak nc+, telefon z flatrate na Europe i Stany jest w Tepsie. Zostawie wiec tylko internet. Obawiam sie, ze za duzo dzwonimy wszyscy do naszych rodzin za granice.. do Niemiec, do USA, Kanady a to sie moze drogiej UPC nie oplacac. :sad:
_________________
 
 
Breitner 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 520
Wysłany: 09-10-2013, 13:06   

W zależności od danej promocji, Ci co mają Minuty non-stop Europa i Świat, będą je mieli dalej, ja też miałem.





ale we wrześniu wolałem zmienić na Minuty do wszystkich Max, jest teraz taniej i lepiej, bo nielimitowane połączenia oprócz do głównych sieci komórkowych, można również wykonywać do sieci Play i Cyfrowy Polsat



Wypis z regulaminu
Minuty do wszystkich Max – Usługa Telefoniczna, gdzie w ramach abonamentu Abonent otrzymuje nielimitowane połączenia stacjonarne w Polsce i w krajach: Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kanada, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Monako, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania i Włochy. W ramach pakietu można wykonywać również nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce oraz do Kanady i Stanów Zjednoczonych
_________________
 
 
youpisi 
light master


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 87
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-10-2013, 21:05   

Ta MAX dobra! A gdzie ta oferta jest w internecie? Widze tylko Minuty 60 i Minuty 240. :roll:
_________________
 
 
Breitner 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 520
Wysłany: 10-10-2013, 11:10   

youpisi napisał/a:
A gdzie ta oferta jest w internecie?

Poszukaj na Forum w regulaminach :D
_________________
 
 
Karol 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 673
Skąd: Gdynia
Wysłany: 10-10-2013, 16:02   

youpisi napisał/a:
Ta MAX dobra! A gdzie ta oferta jest w internecie? Widze tylko Minuty 60 i Minuty 240. :roll:

Oferta Minuty do wszystkich Max dostępna jest tylko w pakietach, np. w tym http://www.upc.pl/pdf/upc...0_mb_2013-1.pdf
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: