Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z grą Kalonline
Autor Wiadomość
Nawroteq 
Klikacz


Dołączył: 31 Sie 2005
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: 31-08-2005, 00:30   Problem z grą Kalonline

Na początek chciałem się przywitać, bo jestem nowym użytkownikiem na tym forum, więc cześć 8) A teraz mój problem - Otóż jakiś czas temu zmieniłem połączenie z neostrady 128 na chello easy (256kb/s), dość często gram w wymienioną w temacie grę i nie miałem z nią problemów na neostradzie, ale odkąd mam chello jest strasznie - częste lagi, tracenie połączenia z serwerem, dłuuugie aktualizacje itp. Próbowałem różnych rzeczy od zmiany mtu, do instalowania jakichś przedziwnych programów, które to niby optymalizują działanie internetu, niestety wszystko na nic. Może jest na tym forum ktoś, kto wie jak się uporać z niesfornym netem i podzieli się ze mną tą informacją :D Z góry dziękuję. Pozdro :wink:
 
 
 
Hand 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 373
Skąd: warszawa, goclaw
Wysłany: 31-08-2005, 00:36   

do konca sierpnia mialy byc jakies problemy ze stykami moze to przez to?
_________________
 
 
Cryangel 
Klikacz


Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 2
Wysłany: 08-09-2005, 19:37   

Czy udało wam się rozwiązać ten problem?? Mój kumpel ma to samo, sierpień się skończył ale nic się nie zmieniło... co gorsza to nie tylko w KalOnline się dzieje ale w innych grach tak samo, i praktycznie zawsze jak ściąga większe pliki. Logi w menadżerach downloadu pokazują, że co chwile przerywane i wznawiane jest połączenie. Sytuacja się poprawia późnym wieczorem i wcześnie rano tez jest ok. W nocy po 1 nie ma tego problemu, ale jesli wykupil neta to na caly dzień chyba a nie tylko na nocki :| da się coś zmienić w ustawieniach karty albo sieci, żeby mu to chodziło lepiej?
 
 
 
Kaloryfer 
Klikacz

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 2
Wysłany: 13-09-2005, 17:54   

Mam proble moze ktos wie gdzie sie mozna zarejestrowac do gry KalOnline, bardzo prosze oszybka odpowiedz. PS:Chcialbym polska strone lub angielska jesli jest to mozliwe. Dzieki :D
 
 
Cryangel 
Klikacz


Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 2
Wysłany: 13-09-2005, 20:49   

na www.kalonline.com kliknij Join po lewej stronie. To jedyna strona, na której możesz się zarejestrować do gry w KalOnline.
 
 
 
Kaloryfer 
Klikacz

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 2
Wysłany: 14-09-2005, 12:52   

Cryangel napisał/a:
na www.kalonline.com kliknij Join po lewej stronie. To jedyna strona, na której możesz się zarejestrować do gry w KalOnline.
Dzieki
 
 
ja19 
Klikacz

Dołączyła: 13 Mar 2006
Posty: 1
Wysłany: 13-03-2006, 14:12   

nom na www.KalOnline.com i masz join potem tylko sie logujesz i grasz :D dodatkowo mozesz po zalogowaniu sie na strone kozystac z kalshopa ale trezba mies karte visa i cos tak jeszcze i mozna tez edytowac profil to tyle chyba milej gry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: