Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejna możliwość rozwiązania umowy - zmiany w dokumentach
Autor Wiadomość
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 12-02-2014, 15:44   

Dobrze słyszeliście, klienci objęci zmianą listy kanałów, to Ci klienci, którzy otrzymali odpowiednie pisma od UPC Polska. Pozostali będą otrzymywać takie informacje stopniowo. Osoba która takiej informacji jeszcze nie otrzymała, nie jest obecnie objęta zmianą kanałów.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 12-02-2014, 17:52   

czy zmiana listy kanałów bedzie miala na celu usuniecie dubli SD z dekoderów? planujecie cos takiego?
 
 
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 12-02-2014, 18:37   

Nie mamy informacji z zakresu usunięcia odpowiedników SD. Na chwilę obecną kanały w wersji SD jeszcze pozostają w ofercie. Pozdrawiam
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 12-02-2014, 18:40   

ale zaczynaja byc nie gwarantowane wiec jak dla mnie osobiście to ruch w odpowiednia strone aby je usunac z listy kanalow w box-ach
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 16-04-2014, 19:19   

Orange Sport dementuje plotki na temat zaprzestania działalności w/w kanału. Trzy lata temu też dementowali, gdy pojawiły się plotki o zniknięciu Orange Sport Info... Przypominam, że do tej pory kanał znajduje się w gamie "kanałów gwarantowanych" w UPeCe.(zapewne się to zmieni dla nowo podpisujących).
 
 
modoc 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 92
Wysłany: 02-11-2015, 14:48   

http://www.telepolis.pl/w...,2,3,34726.html


Witam czyżby znowu można rozwiązać umowę i negocjować z nimi warunki ??
  modoc
 
sirkubas 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 226
Skąd: PL
Wysłany: 02-11-2015, 19:48   

Poniżej temat o tym :)
http://forum.mediaswiat.p...246&view=newest
 
 
modoc 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 92
Wysłany: 03-11-2015, 00:07   

A może jak najlepiej sformułować to wypowiedzenie i na próbę im wysłać. Jak to najlepiej zrobić. ??
  modoc
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 03-11-2015, 22:47   

Cofnij się do pierwszego postu wątku, tam masz wzór. Czy warto wysyłać na próbę to już inna sprawa.

[ Dodano: 04-11-2015, 02:00 ]
W ramach aktualizacji tematu zamieszczam w załączniku skan dotyczący najświeższej zmiany w dokumentach od 1 grudnia 2015 roku omawianej w wątku obok.

Informacja-Zmiany_od_1_grudnia_2015.jpg
Plik ściągnięto 334 raz(y) 181,5 KB

Dokument-Zmiany_od_1_grudnia_2015.pdf.zip
Pełny dokument w formacie pdf (dwie strony) spakowany zipem.
Pobierz Plik ściągnięto 1862 raz(y) 251,2 KB

 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 04-11-2015, 08:25   

Ok Pismo z mojej strony wysłane. Dla tych którzy również chcieli by wysłać, proszę pamiętać by wpisać swoje dane teleadresowe bez nich urząd skargi nie rozpatrzy. No i zmienić nagłówek na swoje miasto i dzień. Pismo wysyłamy na adres: uokik@uokik.gov.pl.

skarga na UPC wzor.zip
Pobierz Plik ściągnięto 1782 raz(y) 10,45 KB

 
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 04-11-2015, 14:13   

marcinosr, warto wspomnieć, że w tym piśmie nie piszesz na temat zmian Regulaminu i OWU (podwyżki o 8zł, informowanie klientów mailowo) a jedynie o załączniku do Regulaminu z listą kanałów i ich minimalną liczbą.
 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 04-11-2015, 14:21   

RadkoR, ile razy jeszcze mam napisać? Ja piszę na temat minimalnej liczby kanałów w grupach i o grupach bo mam potwierdzenie że to jest unlegal :P . Regulaminy i OWU to inny temat i inna sprawa. Więc nie mam o czym wspominać.

[ Dodano: 04-11-2015, 16:51 ]
Do tego pisma do UOKiK dobrze jest załączyć ten plik http://www.upc.pl/pdf/upc...ernika_2015.pdf
 
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 04-11-2015, 23:53   

marcinosr, ja o tym wiem, ale inni mogą nie wiedzieć.
Również przed chwilą wysłałem pismo do UOKiKu, zgodnie z Twoim wzorem, na temat zmiany w programach.

EDIT: z tego co widzę w automatycznej odpoiwiedzi z UOKiK:
Cytat:
Jeżeli chcą Państwo złożyć formalne zawiadomienie o naruszeniu ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, należy:

• złożyć je pisemnie (w przypadku dokumentu elektronicznego konieczny jest bezpieczny podpis elektroniczny),

to chyba musimy zawiadomienie złożyć listownie (tradycyjna poczta). E-mail jest traktowany jako dokument elektroniczny a my nie mamy podpisu elektronicznego. Niektórzy mają co prawda profil zaufany EPUAP, ale chyba nie ma tam opcji komunikacji z UOKiKiem.

Jutro druknę to zawiadomienie i załącznik z listą programów i polecę na pocztę wysłać list polecony za te 5,50zł. Niech stracę...
 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 05-11-2015, 17:15   

RadkoR, dzięki !
Możesz mieć rację teraz doczytałem że jeżeli wysyłasz na email to nie dostaniesz odpowiedzi i oni traktują to jako informację - tym samym nie jesteś stroną w sporze. Jeżeli wyślesz poleconym ew. elektronicznie podpisane to dostaniesz odpowiedź o sposobie załatwienia sprawy. Ja mam zaufany profil EPUAP więc wyśle jeszcze za jego pomocą :) a co chce wiedzieć co z tym zrobią tak jeszcze oleją i cała akcja na darmo.

Poszło oficjalnie przez ePUAP a co jak się bawić to się bawić drzwi wywalić nowe wstawić :P
a na poważnie jak raz się nie zbierzemy i nie załatwimy tego poważnie to już zawsze UPC będzie sobie żarty z nas robić.
 
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 05-11-2015, 18:08   

marcinosr, przed wysłaniem kliknąłeś "podpisz" i podpisałeś profilem zaufanym?
Również puśpiłem przez ePUAP.
Jakby ktoś chciał jeszcze i ma profil zaufany to podaję link: https://epuap.gov.pl/wps/myportal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/skargi-wnioski-zapytania-do-urzedu/UOKiK

EDIT:
Tak wygląda prawidłowo podpisany wniosek:


Zaoszczędziłem 5,50 na polecony. ;)

PS. Z tym cały profilem zaufanym ePUAP jest o tyle fajnie, że urzędy podpis profilem zaufanym traktują jako podpis kwalifikowanym podpisem elektronicznym, a nie musimy mieć karty chipowej i czytnika. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: