Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odstąpienie od umowy - problem
Autor Wiadomość
isaac1906 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 95
Wysłany: 15-04-2023, 17:09   Odstąpienie od umowy - problem

Witam...sprawa wygląda tak - miałem umowę na czas nieokreślony i wziąłem Canal Plus na 12 miesięcy za 34,99 a 3 pierwsze miesiące za 19,99zł...po miesiącu wziąłem nową ofertę z 4k i viaplay na 24 miesiące również z Canal Plus ale ta promocja w c+ mi się odnowiła i znowu pierwsze 3 miesiące mam mieć za 19,99... czyli tak jakby nowa oferta...i teraz o co chodzi - chcę odstąpić od tej umowy i poprostu wziąć nową ofertę dla nowych na żonę...czy jak odstąpię to nie wróci mi to zobowiązanie c+ z umową na jeszcze 11 miesięcy ? Chciałbym żeby mi odłączyli wszystkie usługi...
Bardzo proszę o pomoc bo mam tylko 2 dni na złożenie wypowiedzenia
 
 
grzech1991 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 393
Wysłany: 15-04-2023, 17:36   

To jest pytanie do UPC, jeśli zamawiałeś usługę wyższego rzędu, po odstąpieniu powinna zostać przywrócona poprzednia.
 
 
isaac1906 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 95
Wysłany: 15-04-2023, 18:05   

Czyli myślisz że to się nie uda ,raczej ? Dzwoniłem do UPC ale po 20 minutach oczekiwania zrezygnowałem... zadzwonię w ostatni dzień czyli poniedziałek
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-04-2023, 18:09   

Jeśli odstąpisz od tego co wziąłeś obecnie to wróci wszystko do poprzedniego stanu rzeczy. Wtedy aby to zamknąć musisz złożyć wypowiedzenie ze standardowym jednym pełnym miesiącem kalendarzowym na odłączenie usług, ale skoro do poprzedniej umowy wziąłeś Canal+ ze zobowiązaniem na 12 m-cy to będziesz musiał jeszcze zapłacić łączną wartość ulg za każdy miesiąc pomniejszoną o okres od dnia aktywacji, czyli jeśli przykładowo upłynął miesiąc to naliczą ci wartość ulg za 11 m-cy. Dodatkowo pamiętaj, że jeśli chcesz wziąć ofertę dla nowych na żonę to po odłączeniu usług musisz odczekać miesiąc ponieważ zgodnie z ich regulaminami promocji dla nowych klientów są one dostępne jedynie pod adresami gdzie w okresie 30 dni przed podpięciem nie były świadczone usługi UPC. Więc chyba nie warto kombinować.
_________________
 
 
isaac1906 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 95
Wysłany: 15-04-2023, 18:24   

Ok, dziękuję za informacje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: