Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Regularne rozłączanie przy podziale przez kartę usb
Autor Wiadomość
marekw11 
Klikacz

Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 4
Wysłany: 27-08-2005, 12:03   Regularne rozłączanie przy podziale przez kartę usb

Szukałem odpowiedzi na nurtujący mnie temat wwielu miejscach, być może to forum odnalezione dziś przeze mnie, będzie bardziej pomocne i ktoś będzie miał ochotę i wiedzę aby mi pomóc.

Nie wiem czy to istotne dla głównego tematu ale łącze które udostępniam dla mojego laptopa to nie chello ale na razie neostrada, własnie się przymierzam do zamiany dostawcy usług internetowych.

Ponieważ czasem w domu chcę poużywać mojego firmowego laptopa który ma wbudowane wifi b/g, zakupiłem kartę USB WIFI b/g do swojego stacjonarnego komputera, i kolega utworzył mi sieć. Wszystko niby działa ale od pół roku jak tego używam mam od zawsze ten sam problem. Otóż laptop regularnie, kiedyś chyba rzadziej ( co jakieś 10 min.) obecnie częściej czasem nawet co 3-5 minut odłącza się od sieci, pobiera nowy adres sieciowy, i podłącza się spowrotem. Jest to dość irytujące szczególnie jak się z kimśrozmawia przez skype'a, albo pobiera własnie coś większego z konta email itd.

Na pewno nie wynika to ze słabości sygnału bo mieszkanie mam małe 60 metrów, cieńkie ściany z cegły, i sygnałjest wszędzie b silny, a poza tym rozłącza sięnawet , stojąc blisko komputera stacjonarnego.
Podejrzewałem z kolegą ze jest to może związane z szyforwaniem które było ustawione, ale po wyłączeniu szyfrowania dalej się rozłączało.
Czy ktoś może się domyśla jak może byćtego przyczyna i jak sprawę rozwiązać, aby to rozłączanie nie było przynajmniej takie częste, bo jeżeli działo bysię to co np.40 minut to mozna byłoby to spokojnie znieść ale przerwy jednominutowe co 5 minut to są cholernie irytujące.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: