Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje UPC
Autor Wiadomość
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 04-02-2017, 01:13   

yoker215 napisał/a:
Panowie i Panie wiecie jak poruszać się po nowym MOJE UPC?

Przy pomocy myszki - to najłatwiej :twisted:
A poważnie - to z czym masz tam problem?
yoker215 napisał/a:
jak opłacić rachunek?

A wcześniej jak opłacałeś?
Przecież masz tam dane do przelewu: kwota, nr konta itd., fakturę z danymi też możesz pobrać i są tam dane do przelewu.
_________________
 
 
yoker215 
classic master

Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 154
Wysłany: 04-02-2017, 09:50   

KOCUREK1970 napisał/a:
yoker215 napisał/a:
Panowie i Panie wiecie jak poruszać się po nowym MOJE UPC?

Przy pomocy myszki - to najłatwiej :twisted:
A poważnie - to z czym masz tam problem?
yoker215 napisał/a:
jak opłacić rachunek?

A wcześniej jak opłacałeś?
Przecież masz tam dane do przelewu: kwota, nr konta itd., fakturę z danymi też możesz pobrać i są tam dane do przelewu.



Jejku.. Chodzi mi o funkcje szybkiej zapłaty. Sorry ale korzystając z telefonu nie będę raczej przepisywać rachunku. Dzięki za odpowiedź.
_________________
 
 
kokos 
easy master

Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: 06-02-2017, 23:24   

A jest gdzieś info o obecnej umowie tzn. okres ile zostało do końca? Bo nie mogę znaleźć :roll:
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 07-02-2017, 08:26   

Usługi->np.Telewizja->Okres zobowiązania
https://www.upc.pl/mojeupc/products/television/
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 07-02-2017, 12:33   

Tak polepszyli usługę, że teraz często już w ogóle Moje UPC nie działa...
_________________
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-02-2017, 13:09   

Na facebooku ludzie im cisną za to od wczoraj :P
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 07-02-2017, 19:42   

Powie mi ktoś gdzie można sprawdzić info o awariach i modernizacjach? Czy to jest dalej sekcja wiadomości czy gdzieś indziej?
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 537
Wysłany: 07-02-2017, 21:53   

MrPepka, przecież jest na głównej stronie, "Ostatnie wiadomości"
 
 
dekiel 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 199
Wysłany: 08-02-2017, 14:16   

"nowa" strona moje upc to przykład choroby gimbazowej jaka od kilku lat ogarnia większość stron w necie. Było coś w miarę dobre, to zrobimy "nowoczesne" dopniemy dziesiątki g... na stronę i będzie cudownie. Obecna "nowoczesna" strona musi skakać, pierdzieć, fruwać, przeskakiwać, mieć dziesiątki rozwijanych animowanych menu, jak najwięcej ramek, zakładek. To jest nowość z d... wzięta. I zadanie kosmiczne spróbować w nowym wypasionym oknie logowania użyć skrótu CTRL+V do wklejenia hasła logowania - w epoce mazianych paluchami od nogi ekranikami dotykowymi kombinacja dziś już nieznana... i strona jej nie rozumie. Chyba raz zadziałało, a tak to trzeba klepać ręcznie, bo wklejenie gotowca-hasła z poziomu klawiatury to dziś jest niemodne...
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 08-02-2017, 14:31   

mamy rok 2017 i standard webowy HTML5 wiec albo się przyzwyczaisz albo wróć do telewizji czarno-białej, aż dziwne że nie narzekasz że teraz wszystko jest w "panoramie"
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 08-02-2017, 15:00   

GDA,
Ale nie to nam przeszkadza - tylko dlaczego to wszystko musi być takie ciężkie, nieczytelne i działające jak krew z nosa.

Popatrz kiedyś na Allegro - śmigało jak strzała, a dziś mając neta 250 Mb muszę CZEKAĆ kilka sekund, aż mi się strona załaduje... - czy ja na allegro mam podziwiać ich wkład w pracę (mam na to wywalone), chcę zrobić zakupy i tylko to mnie interesuje - ma być sprawnie i szybko.
Popatrz też co zrobili z MBankiem kiedyś - to samo.

Strona ma być czytelna, prosta i mam mieć tam wszystko łatwo podane na tacy - TO JA ZA TO (IM) PŁACĘ.
Takie g.....o to niech sobie robią w wewnętrznych aplikacjach - a nie tam, gdzie ma z tego korzystać klient.
Jak ja lubię, jak ktoś za mnie decyduje, co jest dla mnie lepsze...

Logowanie do Moje UPC znowu nie działa - to już nie jest śmieszne, tylko żałosne.
A skoro wspominasz, że mamy już 2017 r i ja mam się do tego przyzwyczaić, to ma to działać od strzała i mnie takie gimbazowe i nieprofesjonalne podejście UPC zupełnie nie interesuje.
Żenada, kompromitacja i blamaż na całej linii ze strony UPC.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 08-02-2017, 15:19   

KOCUREK1970 napisał/a:

Popatrz kiedyś (ciach)

no własnie spojrzałem, był 1 program na cz-b telewizorze i komu to przeszkadzało?
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 08-02-2017, 15:41   

GDA napisał/a:
no własnie spojrzałem, był 1 program na cz-b telewizorze i komu to przeszkadzało?

A co ma wspólnego 1952r z 2017r?
Był jeden, bo więcej nie było.
Dziś mamy 2017r i chyba czas nieudanych eksperymentów w dziedzinie IT nie powinien mieć miejsca, biorąc pod uwagę dzisiejsze środki i możliwości.
Jak ktoś konstruuje drzwi do lasu, silnik odrzutowy do perkusji - to ja rozumiem, że mu nie wychodzi wszystko od razu - ale w IT, która to już istnieje kilkanaście lat i można korzystać z doświadczeń innych takie babole?

My Polacy, to zawsze musimy coś spieprzyć, nawet, jak kopiujemy coś 1:1 - zawsze, ale to zawsze musimy być mądrzejsi.

Gdybyś Ty prowadził firmę i zlecił swoim specom od IT, albo wynajętym przeprowadzić modernizację Twojego systemu i tak by się to skończyło, a wściekli klienci Twoich usług by cię chcieli zjeść za takiego gniota i babola żywcem - czy zapłacił byś za taką usługę wykonawcy, albo zostawił w pracy takiego informatyka?

To co się obecnie dzieje, to nie tylko straty finansowe (bo ludzie nie mogą się dostać do wyliczeń i faktur - więc mogą mieć obsuwę z płatnościami), ale też obciach wizerunkowy, a to gorsze, niż nie zapłacone rachunki w terminie.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 08-02-2017, 16:47   

Taka ciekawostka...

w Moje UPC, w sekcji "Moje usługi" oprócz "opcja HBO GO/OD" mam także osobną pozycję "HBO GO". Niewykluczone, że to jakieś przygotowanie do sprzedaży samego HBO GO (jak np. w Plusie czy Play).
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 08-02-2017, 17:26   

@KOCUREK ale o co chodzi
Korzystam z Moje UPC w telefonie a androidem 6.1 i wszystko działa jak powinno
To że ktoś nie potrafi sobie poradzić z wpisaniem hasła bądź loginu nie przekreśla strony www
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,36 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: