Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje UPC
Autor Wiadomość
grom 
light master


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 53
Skąd: Szczecin
Wysłany: 23-03-2014, 15:09   

Faktycznie potwierdzam jest wszystko dostępne :) . Dzięki Karol
 
 
misiek122 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 486
Wysłany: 24-03-2014, 22:08   

No i stało się to czego się obawiałem. Ebok został zastąpiony nowym "moje upc". Teraz już nigdzie nie można sprawdzić szczegółów dot. pakietów dodatkowych.
  misiek122
 
Cabro 
easy master

Dołączył: 01 Kwi 2014
Posty: 26
Wysłany: 01-04-2014, 01:28   

Wielu klientów ma problem z logowaniem (głównie dlatego, że już mieli konto w Moje UPC i usilnie próbują się zalogować nr klienta i pesel). Chętnie pomogę ;)
 
 
dekiel 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 201
Wysłany: 02-04-2014, 12:58   

Ten nowy wygląd w ogóle nieprzyjazny, nadchodzi wszędzie pokolenie pejsbuka. Robią to samo co w mbanku, wskoczył jakiś chcący zaistnieć webmaster i popsuł to co było w miarę dobre, bo to nowoczesność... Wchodziłem tam tylko po to by zapłacić fakturę. Lubię prostotę a nie wszystko powkładane w n-zakładek, podmenu.
Wchodziło się była tabelka ze wszystkimi fakturami a teraz jakieś kombinowanie wybieranie rozwijanych menu, nie lubię takiego cyrku.
Powinna być możliwość zostania w dotychczasowym wyglądzie, zdecydowanie był bardziej przyjazny dla wchodzących po fakturę.
 
 
Zygfryt 
plus master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 472
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 02-04-2014, 17:00   

Najlepiej byłoby dać surowy tekst i link do PDF'a z fakturą, o ile kliknięcie w niego nie jest zbyt skomplikowane.
 
 
 
Redsik 
classic master

Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 168
Skąd: Kraków
Wysłany: 02-04-2014, 20:23   

A ja mam pytanie czy jesli posiadam telefon w Upc to mam mozliwosc sprawdzenia ile minut zostalo wygadanych ewentualnie jakis biling dostac??
_________________
 
 
grom 
light master


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 53
Skąd: Szczecin
Wysłany: 02-04-2014, 20:31   

Redsik napisał/a:
A ja mam pytanie czy jesli posiadam telefon w Upc to mam mozliwosc sprawdzenia ile minut zostalo wygadanych ewentualnie jakis biling dostac??


W "Moje UPC" masz bieżące użycie telefonu tylko nie wiem z jakim opóźnieniem stanu faktycznego go podają.
_________________
 
 
intrygant 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-04-2014, 20:31   

dekiel napisał/a:
Wchodziłem tam tylko po to by zapłacić fakturę. Lubię prostotę a nie wszystko powkładane w n-zakładek, podmenu.
Wchodziło się była tabelka ze wszystkimi fakturami a teraz jakieś kombinowanie wybieranie rozwijanych menu, nie lubię takiego cyrku.

Ekhem, żeby pobrać fakturę wystarczą dwa kliknięcia; pierwszy na stronie startowej, z prawej strony na fakturę z danego miesiąca, drugi na "pobierz pdf"...
  intrygant
 
Redsik 
classic master

Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 168
Skąd: Kraków
Wysłany: 02-04-2014, 20:37   

Kiedy tam wasnie wchodze wychodzi mi bład...
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 02-04-2014, 21:15   

A środowisko Java masz zainstalowane?.
_________________
 
 
Redsik 
classic master

Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 168
Skąd: Kraków
Wysłany: 02-04-2014, 22:04   

Tak java jest.
Wystąpił błąd

Dane dla bieżącego użycia nie są dostępne.
Takie cos sie wyswietla.
_________________
 
 
dekiel 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 201
Wysłany: 03-04-2014, 13:40   

intrygant napisał/a:
Ekhem, żeby pobrać fakturę wystarczą dwa kliknięcia;

To widocznie korzystamy z czegoś innego...
Dotychczas na stronie upc.pl po kliknięciu linka "Elektroniczna faktura" od razu wyskakiwało pole logowania. Po zalogowaniu od razu po wejściu w faktury dostawałem tabelkę z linkami do pdf wszystkich faktur jakie otrzymałem. Obecnie wyskakuje okno z opowiadaniami i czarowaniem z gatunku "co by było gdyby" i tu dopiero trzeba kliknąć "Zaloguj się" Czyli już dodany niepotrzebny krok.
Po zalogowaniu pojawia się nowe opowiadanie (kolejny krok niepotrzebny), ja oczywiście, że nie lubię żadnych fontannowych korzyści wybieram "Kontynuuj bez rejestracji, rezygnując z części funkcjonalności" i dopiero teraz w wątpliwej jakości rozbite na kolejne okieneczka widać już jakiś ślad do faktur i znowu klikamy żeby wleźć tam, wcześniej od kopa miałem spis wszystkich faktur, które dotychczas opłacałem, a nie że muszę wchodzić na każdą z osobna. Nie wiem po co podzielili to na działy miesiącami - tak jakbym miał w miesiącu 20 faktur od upc. A tu przecież raptem 1szt faktury co miesiąc.
Klikasz miesiąc i dopiero w nowym oknie jest link do faktury, dawniej był od kopa link osiągalny z tabelki gdzie były zebrane wszystkie faktury.

W takim np. banku gdzie jest po kilkadziesiąt transakcji miesięcznie nie ma problemu odpalić sobie listę nawet z ostatnich 5 lat gdzie jednym ciągiem dostajemy spis, w którym po 1-kliku mamy dostępną daną transakcję.
Tak więc nadal pozostaję przy swoim, że do upc zawitali upiększacze-www
To co było w miarę proste to upiększyli większą ilością kliknięć żeby dotrzeć do celu.
Generalnie wszędzie nastała era upiększaczy-tabletowo-smartfonowych.
Wystarczy porównać strony www (wp, onet, interia, allegro) w okolicy roku 2000 to samo można było wyczytać, to samo wykonać bez zbędnego g...
Strony wtedy niosły treść, a nie przedstawienie i skaczące węże.
I te wszechobecne zaokrąglone okna, przyciski "3d"
Dla mnie dobra strona zatrzymała się na poziomie z gatunku
http://avisynth.nl/index.php/Main_Page
Pełna klasa, techniczna, prosta strona bez cudawianek i zbędnego g...
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 04-04-2014, 01:04   

dekiel napisał/a:
Dla mnie dobra strona zatrzymała się na poziomie z gatunku

Tylko weź pod uwagę, że wtedy nie było reklam w internecie, a teraz gdzie nie wejdziesz, to pliki cookie na pół ekranu, nosz k...a, nie klikniesz ok, to pół ekranu zakryte tym gównem, albo co nie klikniesz, to reklama jakiegoś gówna, że aż ż...ć się chce.
Mnie też obecny internet z tym całym gównem przyprawia o wymioty, a tylko moja żona mogła by potwierdzić, jakie słownictwo leci z "mojego sanktuarium" kiedy korzystam z serwisów.
_________________
 
 
winforGD 
plus master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 360
Skąd: Gdynia
Wysłany: 04-04-2014, 11:54   

Miałem RKU z Internetem i telewizją do lutego. Teraz w kwietniu podpisałem WRU XV tylko na telefon i Internet. Pomimo tego, że nie mam już telewizji (dekoder odesłany), to w Moje UPC ciągle mam trzy usługi: telewizja, Internet telefon :shock:
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 04-04-2014, 16:50   

Tym się NIE przejmuj co tam jest, pilnuj tego, co będzie na fakturze do zapłaty, i wtedy ewentualnie reklamacja...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: