Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy przycinają?
Autor Wiadomość
Rayath 
easy master


Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 27
Skąd: Z krzesła ;]
Wysłany: 27-08-2005, 11:38   Kiedy przycinają?

Mam takie małe pytanie ponieważ jeszcze ani razu nie bylem przycięty ale w tym miesiącu na pewno sie to zdarzy.W jaki sposob (po przekroczeniu limitu ) przycinają?

1.Od razu gdy zostanie przekroczony limit, przy wlaczonym komputerze zmiejsza ci sie transfer.

2.Po przekroczeniu limitu, gdy zrestartujemy komputer zostaje przyciety.

3.Po przekroczeniu limitu dopiero w nocy (wtedy kiedy licznik sie odswieza [~1.30]) zostajemy przycieci. (+ 1 lub 2 punkt)

Bardzo bym prosil o odpowiedz bo niewiem kiedy moge sie limitu spodziewac( a poza tym gdyby dzialal punkt 2 moj komputer do konca miesiaca by juz nie odpoczal :mrgreen: ).
 
 
 
Anna 
Jr Admin



Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 317
Skąd: z dyrekcji
Wysłany: 27-08-2005, 11:55   

Kiedyś przycinali w nocy przy obrocie licznika. Obecnie przycinają losowo - zdarza się w dzień, zdarza w nocy, zdarza przy restarcie kompa/modemu. To taka niespodzianka gratis :wink:


pozdrawiam
LadyRoot
 
 
brak danych 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 60
Skąd: StolicaPolski-Szczecin;)
Wysłany: 27-08-2005, 14:14   

LadyRoot napisał/a:
Kiedyś przycinali w nocy przy obrocie licznika.
ehh... a juz myslalem ze w ostatni dzien wyciagne z 5-7 GB ponad limit :mrgreen:
 
 
 
Sadol 
Klikacz

Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 6
Wysłany: 28-08-2005, 15:30   

Z tego co zaobserwowalem u siebie to przycinaja dopiero rano (jezeli w nocy licznik przekroczy limit). Dlatego ja robie tak, ze gdy licznik w nocy bedzie juz blisko limitu, zaczynam sciagac na maxa. Wtedy do momentu przyciecia masz jakies 30 godzin (caly dzien+okolo 6 godzin po przekroczeniu limitu na liczniku) do przyciecia. Teoretycznie przez te 30 godzin mozna sciagnac kolejne 25 giga (w classicu), wiec nie jest zle. No i czasami potrafia odblokowac juz ostatniego dnia miesiaca :mrgreen:
 
 
Rzbiku 
easy master

Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-08-2005, 22:56   

Potwierdzam. Jest dokładnie tak jak to opisał Sadol. A jeśli nie chcesz zostać w ogóle przycięty to nie musisz wcale czekać z przekraczaniem limitu do ostatniego dnia (gdyż wolne od przycinania weekendy nie są juz obecnie tak pewne jak kiedyś). Przekroczyć limit możesz spokojnie już przedostatniego dnia miesiąca. Masz wtedy przed sobą przynajmniej 30-32 godziny a później ...nic się nie zmieni gdyż wbrew pozorom mimo, iz dostaniesz maila o przycięciu, wcale nie zostaniesz zablokowany! Mimo, że na forum opisał ktoś przypadek przycięcia ostatniego dnia miesiąca to np. mi ani moim znajomym nigdy się to jeszcze nie zdarzyło a kilka razy już przez to przechodziłem - zawsze z pozytywnym skutkiem.

Tak więc jeśli tylko odpowiednio wszystko ustawimy to mamy przed sobą pełne 2 nielimitowane doby na ściąganie :D
_________________
 
 
Anna 
Jr Admin



Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 317
Skąd: z dyrekcji
Wysłany: 29-08-2005, 09:38   

Rzbiku napisał/a:
Mimo, że na forum opisał ktoś przypadek przycięcia ostatniego dnia miesiąca to np. mi ani moim znajomym nigdy się to jeszcze nie zdarzyło

Gratulacje, proponuję zacząć czytać c.p.d i już będzie wiadomo, że problem ten dotyczy ponad połowy społeczności.

Cytat:
Tak więc jeśli tylko odpowiednio wszystko ustawimy to mamy przed sobą pełne 2 nielimitowane doby na ściąganie :D

To znaczy jak ustawimy? Bo ja tu nic do ustawiania nie widzę, poza koniecznością odprawiania modłów, żeby licznik był łaskawy dla mnie w danym miesiącu (dzięki, o bogowie, w tym jest).


pozdrawiam
LadyRoot
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: