Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moduł CI+ W upc
Autor Wiadomość
lexer
[Usunięty]

Wysłany: 15-01-2018, 08:29   

Witam.
Mam pytanie do osób, które wcześniej korzystały z Horizona.Czy moduł daje lepszy obraz, bardziej ostry?Czy jednak jest porównywalny z dekodera?
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 15-01-2018, 08:44   

Moduł służy jedynie do zdekodowania sygnału
Za obraz odpowiada wyłącznie posiadany telewizor
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 15-01-2018, 08:59   

lexer napisał/a:
Horizon działa bardzo dobrze
A jaki problem samemu sobie porównać. W tej chwili, bez modułu, po wyszukaniu programów W Twoim TV z tunerem DVB-C, zobaczysz ok. 30 odkodowanych programów, w tym 3 HD: TVP1/2 HD i TVN HD. Te HD porównaj z Horizonem.

Warto :arrow: się z tym zapoznać.
Nie ma to jak dobre Copy&Paste :P
_________________
 
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 15-01-2018, 14:06   

Bzdury gadacie ,,,, obraz na CI jest milion razy lepszy !!!! bo ....... działa jak należy , a na hujazonie ciągłe zwiechy i awarie :mrgreen: pozdrawiam nabitych w jajo z hujazonami .... weżcie oddajcie te złomy im w cholerę to może szybciej Upc pomyśli coś o dekoderach 4K . A jak będziecie płacić za to gówno dalej to będą wciskać te sprzęty nowym klientom .... i interes będzie się kręcił dalej
 
 
hessuss 
easy master

Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 31
Wysłany: 15-01-2018, 14:35   

Pitrek napisał/a:
Dla mnie najgłówniejszy problem to brak autoaktualizacji programów jak są zmiany na MUXach, usuwanie programu - zostaje Ci "czarna dziura", jak nowy program się pojawi - to się o tym nie dowiesz. Jak pojawi się nowy MUX to też się o tym nie dowiesz. Jak UPC zrobi roszadę MUXów to dopiero jest "misz masz".

Reszta to "pestka".
- brak polskich znaków w EPG, kraj Czechy to rozwiązuje.
- w EPG brak podglądu programu w okienku.
- problem z datą w EPG jak jest czas letni.
- "kupa" śmieciowych kanałów.


U mnie technik jak montowal ci+ to robił pełne szukanie i tak mam do dziś. W epg sa polskie znaki i jest podglad w okienku (tylko tresc jest 2x napisana).
Zwróciłem na to uwagę bo miałem wyszukane po upc a on powiedział pod nosem "to jeszcze zrobimy pełne szukanie i będzie wszystko".
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 15-01-2018, 15:10   

czarek77 napisał/a:
Bzdury gadacie ,,,, obraz na CI jest milion razy lepszy !!!! bo ....... działa jak należy , a na hujazonie ciągłe zwiechy i awarie :mrgreen: pozdrawiam nabitych w jajo z hujazonami .... weżcie oddajcie te złomy im w cholerę to może szybciej Upc pomyśli coś o dekoderach 4K . A jak będziecie płacić za to gówno dalej to będą wciskać te sprzęty nowym klientom .... i interes będzie się kręcił dalej

ferie sie zaczęły - ech
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 15-01-2018, 18:02   

hessuss napisał/a:
U mnie technik jak montowal ci+ to robił pełne szukanie i tak mam do dziś. W epg sa polskie znaki i jest podglad w okienku (tylko tresc jest 2x napisana).
Cóż, technik nie czytał :arrow: instrukcji UPC.

Jeżeli na kraju Polska, a nie Czechy masz polskie litery to OK.
Jeżeli automatycznie aktualizują Ci się programy to OK.

Podwójne opisy do 3,5 dnia muszą być :arrow: bo tak nadaje UPC.
_________________
 
 
lexer
[Usunięty]

Wysłany: 15-01-2018, 21:07   

czarek77 napisał/a:
Bzdury gadacie ,,,, obraz na CI jest milion razy lepszy !!!! bo ....... działa jak należy , a na hujazonie ciągłe zwiechy i awarie :mrgreen: pozdrawiam nabitych w jajo z hujazonami .... weżcie oddajcie te złomy im w cholerę to może szybciej Upc pomyśli coś o dekoderach 4K . A jak będziecie płacić za to gówno dalej to będą wciskać te sprzęty nowym klientom .... i interes będzie się kręcił dalej


Co ty bredzisz :?:
Akurat Horizon puki co sprawuje się tak jak od niego oczekiwałem .Jestem zadowolony z tego sprzętu a jedynym minusem to brak własnej listy kanałów.
Jeśli faktycznie obraz jest taki sam jak w dekoderze i module to na razie poprzestanę na Horizonie. Za dużo zachodu ze ściąganiem telewizora ze ściany i przekładaniem kabli... ;)
 
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 16-01-2018, 13:26   

Powodzenia z hujazonem .... będę czytał żale wylewane dalej ,,, dobre kino mam czytając jak wam ten zlom działa :mrgreen: ale płacta dalej ,,,,,,
 
 
boniunio 
light master

Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 88
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16-01-2018, 18:38   

@Pitrek
Dzięki za pomoc, zrobiłem tak jak pisałeś tzn. Czechy -> Kablowa -> Cyfrowe -> Pozostałe -> Pełne i kanały posegregowane :lol: :mrgreen:
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 16-01-2018, 18:44   

Rozumiem, że korzystając z EPG masz podgląd (obraz i dźwięk) aktualnie oglądanego programu.

misiek122 (posiadacz UE49MU8002 napisał/a:
No właśnie pozostaje albo:
1. mieć ulubione + automatyczna aktualizacja, ale z nie swoją numeracją, albo
2. swoją kolejność i zawartość w liście kanałów, ale samemu bawić się przy każdej zmianie w UPC (dodanie, odjęcie kanałów)
_________________
 
 
boniunio 
light master

Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 88
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16-01-2018, 19:20   

Pitrek napisał/a:

Rozumiem, że korzystając z EPG masz podgląd (obraz i dźwięk) aktualnie oglądanego programu.


Nie mam podglądu i dźwięku w EPG ale dla mnie to mało istotne , dla mnie ważniejsze było poustawianie po swojemu kanałów lubie mieć porządek :mrgreen:
_________________
 
 
Długi 
easy master

Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 25
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: 21-01-2018, 13:45   

Witam.
Mam szybkie pytanie czy można mieć w UPC multirom korzystając z tylko z dwóch modułów CI+ bez dekodera?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 21-01-2018, 15:29   

Tak.
Możesz mieć nawet :arrow: łącznie trzy MediaModuły CI+ nie posiadając żadnego dekodera.
No chyba, że masz główną umowę na pakiet z nagrywarką, wtedy możesz mieć jeszcze dwa MediaModuły CI+ jako drugie i trzecie urządzenie w multiroomie.
_________________
 
 
Długi 
easy master

Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 25
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: 21-01-2018, 15:48   

Dzięki za info.
To jeszcze mam pytanie czy posiadając obecnie moduł Ci+ i dekoder UPC wyrazi zgodę na zdanie dekodera a danie drugiego modułu i czy za drugi moduł będę płacił następne 10 zeta?
Rodzice mieli dekoder plus Ci a mają zamiar wymienić TV na nowy i pozbyć się dekodera.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: