Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC Phone - komuś działa?
Autor Wiadomość
budry 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 433
Skąd: Szczecin
Wysłany: 22-03-2017, 18:02   

Aplikację na androida można pobrać np.

https://apkpure.com/upc-phone/com.upc.phone

Plik APK instaluje się bezpośrednio na urządzeniu bez Google Play.
Tylko szkoda że cichaczem wycofują się z usługi PHONE . :sad:
_________________
 
  budry
 
edek 
light master

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 84
Wysłany: 22-03-2017, 19:40   

budry napisał/a:
Tylko szkoda że cichaczem wycofują się z usługi PHONE

Pewnie szykują się na wprowadzenie usług komórkowych.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 22-03-2017, 19:50   

edek napisał/a:
Pewnie szykują się na wprowadzenie usług komórkowych.

Przecież usługi komórkowe w UPC są kilka lat - tylko przy TAKICH cenach nikt tego nie bierze.
_________________
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 28-03-2017, 20:35   

Zmieńcie telefony,aplikacja jest normalnie dostępna w sklepie Google Play ,przed chwilą instalowałem ją,u mnie w s7 edge instaluje i działa po wifi, po lte nie chce .
_________________
 
 
Yapio 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 128
Skąd: PL
Wysłany: 31-03-2017, 22:29   

Tygrysek napisał/a:
aplikacja jest normalnie dostępna w sklepie Google Play
Raczej była dostępna, bo już nie jest. :evil:

[ Dodano: 31-03-2017, 23:33 ]
KOCUREK1970 napisał/a:
Przecież usługi komórkowe w UPC są kilka lat - tylko przy TAKICH cenach nikt tego nie bierze.
Z ciekawości aż zerknąłem do cennika... Toż to szok! :shock: Aż wstyd coś takiego oferować...

[ Dodano: 31-03-2017, 23:41 ]
LNR napisał/a:
A ci którzy pobrali aplikację przed 1 marca będą mogli z niej korzystać do 31 maja br. Czyli od 1 czerwca UPC Phone znika :?: Jeśli tak to bardzo szkoda
Też ubolewam nad tym faktem. Pal sześć połączenia w ramach UE. Przy obecnych cenach w roamingu da się przeżyć. Ale poza UE, UPC Phone jest/było bardzo przydatne... Szkoda... :cry:
 
 
Radeckiii 
classic master

Dołączył: 22 Lut 2016
Posty: 160
Wysłany: 02-04-2017, 22:03   

http://www.telepolis.pl/w...,2,3,38514.html
 
 
winforGD 
plus master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 360
Skąd: Gdynia
Wysłany: 03-04-2017, 07:11   

Czy komuś udało połączyć się z UPC Phone za pomocą aplikacji trzeciej? Czy jeżeli posiadam telefon w UPC, to mogę zerwać umowę, bo przecież pogorszyły mnie się warunki, zniknęła bardzo fajna funkcjonalność.
 
 
Bork 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 314
Wysłany: 03-04-2017, 09:39   

Właśnie dobre pytanie! Ja jestem zupełnie atechniczny, ale dołączam się do zapytania - czy istnieje jakaś aplikacja na telefonach androidowych poprzez którą można dzwonić wykorzystując telefon stacjonarny UPC z każdego dosłownie miejsca? Słyszałem o jakiejś aplikacji ZOIPER....
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-04-2017, 11:37   

winforGD napisał/a:
Czy jeżeli posiadam telefon w UPC, to mogę zerwać umowę, bo przecież pogorszyły mnie się warunki, zniknęła bardzo fajna funkcjonalność.

Moim zdaniem to nie przejdzie bo chyba w umowie nic nie ma o tej opcji. Z drugiej strony po zainstalowaniu aplikacji i pierwszym zalogowaniu w starym wyglądzie strony "moje upc" UPC PHONE pojawiało się jako jedna z usług. Ktoś ich zapytał na facebooku czy w związku z wycofaniem UPC PHONE można wypowiadać umowę to nie odnieśli się od tego ale podali link do rezygnacji, także... :?:
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 03-04-2017, 16:45   

LNR napisał/a:
Moim zdaniem to nie przejdzie bo chyba w umowie nic nie ma o tej opcji.

Też uważam, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego - to dodatkowa funkcjonalność a nie podstawowa (na którą jest umowa) usługa.
LNR napisał/a:
Ktoś ich zapytał na facebooku czy w związku z wycofaniem UPC PHONE można wypowiadać umowę to nie odnieśli się od tego ale podali link do rezygnacji, także...

Sam rezygnujesz to i sam karę zapłacisz... - co więcej, fon ludzie brali RAZEM z innymi usługami, więc nie da się zrezygnować tylko z fonu i zostawić sobie resztę usług - ładnie by ludzie mieli ulg im do oddania.
Dobrze się ludzie zastanówcie nad tym co robicie i czym to dla Was może się zakończyć.
_________________
 
 
foxter11 
light master

Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 50
Wysłany: 04-04-2017, 09:33   

Połapałem wczoraj trochę pakietów UPC Phone używając PacketSSL na Androidzie i wyszło, że łączy się on z serwerem multicountry.upcbroadband.com, gdzie za użytkownika podaje Wasz login. Wygląda to na REST API.
Próbowałem podłączyć się do tego hosta używając swojego loginu i hasła w aplikacji ZOIPER ale dostawałem timeout, ale być może podawałem zły port (zostawiłem domyślny).
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 05-04-2017, 22:42   

Yapio napisał/a:
Tygrysek napisał/a:
aplikacja jest normalnie dostępna w sklepie Google Play
Raczej była dostępna, bo już nie jest. :evil:

[ Dodano: 31-03-2017, 23:33 ]
KOCUREK1970 napisał/a:
Przecież usługi komórkowe w UPC są kilka lat - tylko przy TAKICH cenach nikt tego nie bierze.
Z ciekawości aż zerknąłem do cennika... Toż to szok! :shock: Aż wstyd coś takiego oferować...

[ Dodano: 31-03-2017, 23:41 ]
LNR napisał/a:
A ci którzy pobrali aplikację przed 1 marca będą mogli z niej korzystać do 31 maja br. Czyli od 1 czerwca UPC Phone znika :?: Jeśli tak to bardzo szkoda
Też ubolewam nad tym faktem. Pal sześć połączenia w ramach UE. Przy obecnych cenach w roamingu da się przeżyć. Ale poza UE, UPC Phone jest/było bardzo przydatne... Szkoda... :cry:
''


Ciekawe...bo na kolejnym telefonie właśnie aplikację zainstalowałem.Wchodzę sklep play/moje gry i aplikacje/wszystkie i na liście aplikacji zainstalowanych jak i usuniętych mam upc phone, naciskam i mam zainstaluj,pobiera i apka działa ....
_________________
 
 
Miczq 
light master


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 122
Skąd: Wroclove
Wysłany: 28-04-2017, 11:06   

No i wycofują Phona, ja tam jestem smutny bo aktywnie korzystałem, zwlaszcz na tablecie.

Ciekawe czy jest, to podstawa do wypowiedzenia umowy?
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 28-04-2017, 11:17   

Miczq napisał/a:
Ciekawe czy jest, to podstawa do wypowiedzenia umowy?

A miałeś to zawarte w umowie, czy była to tylko dodatkowa nigdzie nie zapisana funkcjonalność?
_________________
 
 
Yapio 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 128
Skąd: PL
Wysłany: 28-04-2017, 16:32   

Miczq napisał/a:
No i wycofują Phona, ja tam jestem smutny bo aktywnie korzystałem, zwlaszcz na tablecie.
Niestety. :evil: Takiego maila do mnie wysmarowali:

Drogi Kliencie,
Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zmniejszającą się liczbę Klientów korzystających z aplikacji UPC Phone oraz na obniżenie opłat roamingowych za połączenia realizowane z krajów UE, podjęliśmy decyzję o wycofaniu UPC Phone z naszej oferty.
Aplikacja będzie dostępna do końca maja br. Obniżenie opłat roamingowych, o którym mowa powyżej, nastąpi od 15 czerwca w związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE).
Pozdrawiamy
UPC Polska


Bo oczywiście świat kończy się na UE... :evil: :evil: :evil:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: