Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przejście z aster do upc a 10-dniowy okres wypowiedzenia
Autor Wiadomość
qwertyt 
Klikacz

Dołączył: 06 Paź 2012
Posty: 4
Wysłany: 06-10-2012, 11:01   przejście z aster do upc a 10-dniowy okres wypowiedzenia

Witam!
Niedawno podpisałem umowę na przejście z Aster do UPC. Niestety nie jestem zadowolony począwszy od śmierdzącego cuś firmy Thomson (którego nie chciałem, ale oczywiście mnie olano), aż po dekoder który od pierwszego dnia zaczyna robić problemy z brakiem sygnału. O źle napisanym oprogramowaniu które nie wyświetla poprawnie polskich znaków w telegazecie na stronach z napisami (co jest akurat dla mnie bardzo ważne) nawet się nie rozpisuje. Czy jeśli rozwiążę nową umowę korzystając z 10 dniowej możliwości wypowiedzenia to stara zacznie ponownie obowiązywać? Czy nie utracę swojego dotychczasowego numeru telefonu? Na infolinie nawet nie chcę dzwonić bo sam się przekonałem jakie kity tam wciskają. Dziękuję za pomoc.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 06-10-2012, 15:02   

qwertyt napisał/a:
Czy jeśli rozwiążę nową umowę korzystając z 10 dniowej możliwości wypowiedzenia to stara zacznie ponownie obowiązywać?

Teoretycznie powinno tak być, ale z UPC nigdy nie można być niczego do końca pewnym.
  marekd@jabberpl.org
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 07-10-2012, 01:10   

qwertyt, tak oczywiście możesz zerwać taką umowę w ciągu 10 dni.

Przerabiałem to po przejściu z Aster na UPC. Następnego dnia po instalacji routera Thomson TWG870 (jeszcze z wadliwym firmware "psującym" ściągane paczki danych) pojechałem do BOK w Warszawie oddać ten szmelc i zerwać umowę. Nie było z tym najmniejszego problemu.
Przywrócono mi po tym umowę z Aster (na dotychczasowych warunkach) i umówiono na następny dzień ponowną instalację modemu, który miałem w Aster. Oczywiście nie było możliwości całkowitego zerwania umowy (na umowie Aster miałem jeszcze zobowiązanie przez 12 msc.).

PS. Oczywiście umowę możesz wypowiedzieć również poprzez stronę www UPC zaznaczając, że wypowiadasz umowę "w trybie 10-cio dniowym".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: