Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nielimitowane na stacjonarne w Polsce
Autor Wiadomość
dekiel 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 199
Wysłany: 28-09-2012, 13:34   nielimitowane na stacjonarne w Polsce

Czu upc planuje uderzenie w odpowiedzi na to:
http://www.orange.pl/kid,...en,article.html
Zdecydowanie brakuje mi w upc pakietu tylko na same numery stacjonarne (wystarczy mi tylko rejon Polski, do ue, usa i kanady nie dzwonię) pakietu nie za 95zł ale za np. 40zł. Na komórki to ja sobie kręcę z komórki więc pakiet zbiorczy stacjonarne+komórki nie jest wymagany dla mnie. Poproszę zestaw bez limitu na stacjonarki w cenie zjadliwej dla polskiej klasy robotniczej.
 
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 28-09-2012, 13:44   

Szczerze to wątpie bo UPC raczej inwestuje w internet czy TV. Telefon trochę na boku mimo wszystko jest. Więc nie wiem czy oni się będą chcieli ścigać z orange na oferty

Jeśli zależy Ci na samej usłudze telefonu to podpowiem, że są oferty roczne z 15% rabatem na jedną usługę. Nie wyjdzie to 40 zł ale zawsze coś. Liczone oczywiście od 95 zł. Takie oferty są dostępne tu: 324949937
=====================================
Może voip ewentualnie..wtedy będzie tanio...pakiety z nielimitowanymi rozmowami też pewnie da się wyszukać.
http://www.freeconet.pl/
http://www.easycall.pl/

A nielimitowane jeszcze takie może: http://www.netia.pl/ofert...n-non-stop.html
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 28-09-2012, 14:04   

Mam nr we Freeconet i baaardzo sobie ich chwalę, całkowity abonament to niecałe 2 zł na miesiąc, rozmowy już od 5-7 groszy brutto za minutę z naliczaniem sekundowym na stacjonarne w Polsce i na caly świat, możliwość dzwonienia z kompa po instalacji odpowiedniego programu.
Minusem natomiast tych wszystkich voipów jest to, że musisz zakupić sobie bramkę voip + telefon jeśli nie posiadasz.
By z tego korzystać jak z normalnego domowego, podpinasz po router, switch, ustawiasz w bramce co trzeba i śmigasz.
Mnie udało się nowiutką bramke Linksysa PAP2-T + do tego telefon też nowy kupić na a...gro :twisted: w sumie za 100 zł :mrgreen:
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-09-2012, 21:17   

We freeconecie i podobnych jest za darmo na stacjonarne internetowe, bez żadnego limitu. (przynajmniej do operatorów którzy są skłonni do współpracy, niestety upc się do tej grupy nie zalicza i pobiera opłaty).

Jak się chce za darmo na wszystkie zwykłe stacjonarne to trzeba się pobawić w jakieś betamaxy (podawałem już kilka razy adresy na forum) tyle, że tam jest za darmo (nie ma nawet abonamentu wystarczy doładować konto za 10euro i jest aktywne 3-4 miesiące w zależności od wariantu) ale nie bez limitu (jest ograniczenie 300minut tygodniowo a jak się przekroczy pobiera centa za minutę).
Jak ktoś zna się na pisaniu regułek może sobie to zintegrować ze freeconetem (aby działało na jednej linii i gdy dzwonimy na internetowe to wyjście idzie przez freeconet a jak na tradycyjne stacjonarne i komórki to przez innego operatora).
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: