Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy przyspieszenie chello?
Autor Wiadomość
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-08-2005, 11:39   

Daniello napisał/a:
Jak tylko się umowa skończy - przenoszę się do wiele lepszej konkurencji - Aster... W tym miesiącu ściągnąłem już 12GB - mój kumpel na Asterze w tym samym czasie - 63GB!! Tyle co ja w dwa miesiące (zakładając że ostatniego dnia miesiąca "szaleję")!

To jeszcze napisz ile sekund Twój kumpel poświęcił na zastanowienie się ile
z tych 63GB jest mu rzeczywiście potrzebne...
 
 
Hand 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 373
Skąd: warszawa, goclaw
Wysłany: 21-08-2005, 18:06   

a ja bym chciał 1 Mb uploadu, moga mi przeniesc z downloadu ;)
serverek bedzie mial pozywke :)
_________________
 
 
Bartas 
Klikacz

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 9
Wysłany: 21-08-2005, 20:58   

Sinus o czym ty w ogole pier*****? 63 giga to pikus przelicz sobie na ilosc filmow z tego niektore powiedzmy na 2 plytach i pomysl ze niektorzy maja wakacje. Ale ja wiem ciezko jest pomyslec i odrazu miec jakies problemy hehe. Pozdrawiam.

//cenzura by admin
 
 
Hand 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 373
Skąd: warszawa, goclaw
Wysłany: 21-08-2005, 21:49   

problemy macie.. aster nie jest lepszy od chello i chello nie jest lepsze od aster moze byc lepsze dla Ciebie ale nie musi byc dla mnie i zadne argumenty tu nie pomoga, (przynajmniej przy obecnej ofercie :) ) wiec po kiego te wrzaski

osobiscie wole miec szybciej niz wiecej dlatego jestem w chello
tyle..
_________________
 
 
tomick 
easy master

Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 30
Skąd: Wrocław
Wysłany: 24-08-2005, 13:00   

Bartas napisał/a:
Sinus o czym ty w ogole pier*****? 63 giga to pikus przelicz sobie na ilosc filmow z tego niektore powiedzmy na 2 plytach i pomysl ze niektorzy maja wakacje. Ale ja wiem ciezko jest pomyslec i odrazu miec jakies problemy hehe. Pozdrawiam.

//cenzura by admin

Filmy z sieci? Jesteś złodziejem? Z resztą ... niech jak najszybciej się wynoście do Aster... Będą ich blokować.
 
 
dopesc 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 247
Skąd: Warszawa-Bródno
Wysłany: 25-08-2005, 09:14   

tomick napisał/a:
Bartas napisał/a:
Sinus o czym ty w ogole pier*****? 63 giga to pikus przelicz sobie na ilosc filmow z tego niektore powiedzmy na 2 plytach i pomysl ze niektorzy maja wakacje. Ale ja wiem ciezko jest pomyslec i odrazu miec jakies problemy hehe. Pozdrawiam.

//cenzura by admin

Filmy z sieci? Jesteś złodziejem? Z resztą ... niech jak najszybciej się wynoście do Aster... Będą ich blokować.



Boze nie rozumiem.Jestescie bogami ze mowicie ludziom co jest im i ile jest im potrzebne z danych ktore sciagna z sieci?..
Nie chodzi oto co kto sciaga ale ile bo limit jest na ilosc .
Jak byl u was instalator z chello to sprawdzal czy macie oryginalny system operacyjny ? Watpie dlatego ze same UPC leci bardziej na kase niz na uczciwosc i moralnosc. <pomimo iz tak jest/bylo napisane w regulaminie instalacyjnym>
Jak by chceli aby ludzie nie sciagali nielegalnego softu to poblokowali by porty a zniesli limity ale wtedy 60% ludzi ucieklo by od nich.

Watpie tez aby ludzie masowo zaczeli sciagac po zniesieniu limitow.
Przez pierwsze miesiace moze i byloby przesilenie ale potem ludzie zaspokoili by glod i dali by sobie spokoj.

Pozatym limit w wykonaniu Upc to smieszne zagranie.
Nie od dzis wiadomo ze mozna obejsc limit bo nawet niechce im sie porzadnie zabezpieczyc kont ludzi .
Instalator instalujac ci usluge powinien odrazu zmienic przy tobie haslo a nie klasc kabel i spieprzac do nastepnego typa na ktorego ma zlecenie.
_________________
 
 
Bartas 
Klikacz

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 9
Wysłany: 25-08-2005, 16:50   

"Filmy z sieci? Jesteś złodziejem? Z resztą ... niech jak najszybciej się wynoście do Aster... Będą ich blokować."
Jak ja takich kolesi lubie co staraja sie udowodnic jacy to oni sa swieci. Stary wez mnie nie rozsmieszaj ok? Moge sie nie wiem o co zalozyc ze jakbym do ciebie wpadl do chaty to bym kilka piratow znalazl........ . Zreszta filmy podalem jakos przyklad. Pozdrawiam.
 
 
dopesc 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 247
Skąd: Warszawa-Bródno
Wysłany: 25-08-2005, 18:05   

Ta jest taki caly oryginalny ze az mdli z obludy.
Posaida on oryginalnego mksvira za ktorego trzeba wywalic 400 zl
Posiada rownierz winrara oraz windowsa oczywiscie oryginalnego.
Ma nawet metke oryginalnosci na kazdej sznurowce kazdego buta.

Caly jest krystaliczny .Zostan bogiem bo na papierza sie nei nadajesz bo i on ma cos nie oryginalnego w swojej kancelari.

:( Oblesne obludniki.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: