Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy przyspieszenie chello?
Autor Wiadomość
pablokce 
Klikacz

Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: 08-08-2005, 23:11   Kiedy przyspieszenie chello?

Chcialbym sie dowiedziec czy juz ktos moze cos słyszał o przyspieszeniu w niedalekiej przyszłości chello
 
 
 
marianos 
Klikacz

Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1
Wysłany: 08-08-2005, 23:31   

Lpesze byłoby zwiększenie limitów. Bo w porównaniu co można teraz uzyskać Aster( zero limitów) bądź w Neo przy 2 mb 35 gb limit, to mimo troszkę niższych cen w chello daleko jej do przodownictwa wśród tego by posiadać najlepsza łącza i w jakości ich działania. :cry: :(
 
 
Daniel 
classic master

Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 155
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 08-08-2005, 23:45   

Prawdopodobnie we wrześniu może październiku. Znajomy mi mówił co pracuje w UPC. Przyśpieszenie ma być razy 2.Czyli jak ktoś ma 1MBit to będzie miał 2 itd. Ale jest to bardzo nieoficjalna wiadomość, niech ciał bym być później oskarżony o szerzenie herezji. :mrgreen:
 
 
Rusłan 
Klikacz

Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 4
Skąd: Katowice
Wysłany: 09-08-2005, 00:09   

Mnie prędkość więszka niż mój 1 mb/s nie jest potrzebna, raczej przydałby się większy limit i upload, bo stosunek DL:UL 8:1 to jednak trochu za mało...Tym bardziej, że przy wiosennej podwyżce prędkości nie podnieśli ani jednego, ani drugiego :/
_________________
 
 
 
gosik79 
easy master

Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 27
Skąd: szczecin
Wysłany: 09-08-2005, 08:12   

a po co ma przyśpieszeć, dołaczam się do próśb o zwiekszenie limitów:)
 
 
 
cOOkie 
easy master


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 30
Skąd: Warszawa-Ursynów
Wysłany: 09-08-2005, 08:53   

Mi tam sie widzi podniesienie limitow i wiekszy upload (tak do 1 Mbita :) ) i by miodzio bylo :)
_________________
 
 
 
mrcezar 
light master

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 75
Skąd: Gdynia
Wysłany: 09-08-2005, 09:19   

upload maxymalny w chello może być jedynie 1 Mbit, więcej nie wytrzymuje infrastruktura chello, czyli plus może mieć 1 Mbit, classic 768 Kb, light 512 Kb, easy 256 Kb, chyba że zmienią wszystkie kable na światłowody, gdzieś słyszałem że po wymianie kabli ma zostać wporwadzona oferta chello dla firm z prędkością 20 Mbit bez limitów ale możliwe że to tylko plotka :)
_________________
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-08-2005, 10:20   

Skąd się ten 1Mbit uploadu wziął ? Z tego co wiem może być spokojnie 10Mbitów uploadu i kilkadziesiąt Mbitów downloadu na modemach jaki posiadamy obecnie (bo tak przewiduje standard w którym pracują) a dalej to już od dawna są światłowody.
  marekd@jabberpl.org
 
atomowy 
Klikacz

Dołączył: 23 Lip 2005
Posty: 10
Skąd: Ch-ów
Wysłany: 09-08-2005, 10:27   

Daniel napisał/a:
Prawdopodobnie we wrześniu może październiku. Znajomy mi mówił co pracuje w UPC. Przyśpieszenie ma być razy 2.Czyli jak ktoś ma 1MBit to będzie miał 2 itd. Ale jest to bardzo nieoficjalna wiadomość, niech ciał bym być później oskarżony o szerzenie herezji. :mrgreen:


Pożyjemy, obaczymy... oby Twe słowa stały się faktem a będzie całkiem sympatycznie.
 
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 09-08-2005, 10:29   

Jak beda przyspieszac to zeby nie zapomnieli o limicie :roll: Bo inaczej to by byl maly bezsens, chyba ze tylko przyspiesza upload.


A mnie coraz bardziej kusi Aster - pakiet Twój Świat cena 160 pare zeta. 1,5mbit/384kbps w dzien (w nocy 3mbit) bez limitow to niezla chyba oferta :)
_________________
 
 
 
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 09-08-2005, 10:29   

Nie koniecznie muszą przyspieszać.Może wprowadzą jakiś nowy pakiet z 6 albo 8 Mbit i tyle.
 
 
cOOkie 
easy master


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 30
Skąd: Warszawa-Ursynów
Wysłany: 09-08-2005, 10:50   

rcube napisał/a:
Jak beda przyspieszac to zeby nie zapomnieli o limicie :roll: Bo inaczej to by byl maly bezsens, chyba ze tylko przyspiesza upload.


A mnie coraz bardziej kusi Aster - pakiet Twój Świat cena 160 pare zeta. 1,5mbit/384kbps w dzien (w nocy 3mbit) bez limitow to niezla chyba oferta :)


Teraz to raczej ludzie z Astera uciekaja. A to przyspieszenie to tez nie jest jakies astronomiczne, tym bardziej ze jest to dopiero drugie podbicie transferu w przeciagu 5 lat :)
_________________
 
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 09-08-2005, 11:00   

Nie astronomiczne? Przyspieszyli z 768kbps do 1,5mbita :) Wczesniej sie nie oplacalo, drogie i slaby upload teraz to prawie classic za troche wyzsza cene ale i bez limitow.
_________________
 
 
 
cOOkie 
easy master


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 30
Skąd: Warszawa-Ursynów
Wysłany: 09-08-2005, 12:36   

oj tam... mialem aster 5 lat i mi starczy :)
_________________
 
 
 
dopesc 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 247
Skąd: Warszawa-Bródno
Wysłany: 10-08-2005, 02:48   

Daniel napisał/a:
Prawdopodobnie we wrześniu może październiku. Znajomy mi mówił co pracuje w UPC. Przyśpieszenie ma być razy 2.Czyli jak ktoś ma 1MBit to będzie miał 2 itd. Ale jest to bardzo nieoficjalna wiadomość, niech ciał bym być później oskarżony o szerzenie herezji.



HEHE download 8 mbit a upl 512 kbps .
Wielkie lOl pisane wielkimi literami. :lol:

Dajcie komus wielki CKM ale bez naboi a napewno sie obroni. :shock:


Dziekujemy firmie UPC za przyspieszenia .Wiecej nie chcemy no chyba ze pujdzie to w parze z innymi udogodnieniami takimi jak zwiekrzenie upload albo zniesienie limitow.Lepiej by zrobili jak by poprawili istniejaca usluge bo az wstyd bierze jak pingi na polskich i szwedzkich serwerach siegaja 200 msc na 4 mbit'owym laczu. Wstyd UPC :oops:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: