Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodac pakiet telewizji
Autor Wiadomość
Fazer 
Klikacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: 25-08-2012, 17:40   Dodac pakiet telewizji

Witam, nie dawno jakies 2 tyg temu zamowilem internet w upc fiber 30mb, proponowali mi jeszcze telewizje razem za 115zl, ale odmowilem, bo aktualnie uzywam cyfrowej 15 kanalow, a od pewnego czasu mam czeste zaklocenia i nie idzie nic ogladnac i teraz pytanie, czy moga jeszcze dolaczyc mi do tego internetu telewizje za 115 zl, czy bede musial placic osobno telewizje i internet (co wychodzi drozej) ?
 
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 25-08-2012, 17:59   

Nie powinno być problemu.Przedzwonń i dopytaj.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 25-08-2012, 18:35   

Fazer napisał/a:
bo aktualnie uzywam cyfrowej 15 kanalow, a od pewnego czasu mam czeste zaklocenia i nie idzie nic ogladnac

Wezwij jakiegoś montera z miernikiem do tego i bedziesz wiedział gdzie jest problem.
Fazer napisał/a:
czy moga jeszcze dolaczyc mi do tego internetu telewizje za 115 zl

Raczej nie, bo taka cena obowiązuje kiedy decydujesz się na kilka usług razem, branych w tym samym momeńcie na jedną umowę.
_________________
 
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 25-08-2012, 19:00   

Fazer, zadzwoń i zapytaj. Tak jak Ci pisałem nie powinno być z tym problemów. Co do problemów sygnałowych to oczywiście zastosuj się do porady powyżej.
_________________
 
 
Fazer 
Klikacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: 25-08-2012, 20:21   

No zadzwonie w poniedzialek, mam nadzieje, ze sie uda zwalszcza ze to dopiero pierwszy miesiac umowy

a co do rad to i tak mialem zamiar wziac telewizje z upc, ale w pozniejszym czasie, bo nie mam czasu na telewizje, ale niech bedzie juz teraz o ile dogadam sie z nimi, dzieki
 
 
Adan 
light master

Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 89
Wysłany: 26-08-2012, 00:48   

Chce wziąć droższą opcje, czemu ma się nie udać?

Cytat:
Kto może skorzystać z promocji?
- Nowi klienci UPC
- Obecni klienci UPC/Aster których dotychczasowy abonament miesięczny za usługi podstawowe (Telewizja, Internet, Telefon) jest nie wyższy niż abonament za zamawiany pakiet.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 26-08-2012, 02:41   

Adan napisał/a:
Chce wziąć droższą opcje, czemu ma się nie udać

bo taka cena obowiązuje kiedy decydujesz się na kilka usług razem, branych w tym samym momeńcie na jedną umowę, a gościu juz ma umowę na neta, zresztą to są umowy i ceny promocyjne i strasznie to pokręcone wszystko, co od czego zależy, a to co zacytowałeś tyczy sie brania czegoś jak jeszcze nie masz totalnie nic od nich.
_________________
 
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 26-08-2012, 07:00   

Cytat:
bo taka cena obowiązuje kiedy decydujesz się na kilka usług razem

To oświeć nas i podaj ile Fazer, zapłaci za telewizje zgodnie z Twoim założeniem, że nie będzie mógł skorzystać z promo 2w1 dla "pakietu podstawowego"
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 26-08-2012, 11:12   

zygikuleczka napisał/a:
To oświeć nas

Sam sobie poszukaj, to są informacje ogólnie dostępne.....
A dla ścisłości to cena osobno za neta, osobna cena za tv (ceny standardowe) minus 15% za posiadanie 2 usług.
Rozwala mnie to Twoje przekonanie, że tak prosto i łatwo i bezboleśnie UPC będzie wszystko łykać jak bacian żabę kiedy klient o cos się do nich zwróci....biorąc pod uwagę Twoje inne wypowiedzi, jakoby UPC Tobie robiło jakieś problemy.....bo musiałeś innych prosić o pomoc.
Jak zakładający napisał otrzymał propozycję neta i tv za jakąś tam promocyjną cene, ale z tego nie skorzystał....więc na co chce teraz liczyć jak umowa już jest na neta tylko, a minęło więcej niż 10 dni na jej rozwiązanie
zygikuleczka napisał/a:
że nie będzie mógł skorzystać z promo 2w1 dla "pakietu podstawowego"

A gdzie to ja niby napisałem, że nie będzie mógł z tego skorzystać, napisałem tylko że raczej nie skorzysta z tego....jeśli dla Ciebie określenie raczej nie oznacza tyle samo co nie to o czym chcesz wogóle ze mną dyskutować!
To oświeć nas i podaj ile Fazer, zapłaci za telewizje zgodnie z Twoim założeniem, jeśli będzie mógł skorzystać z promo 2w1 dla "pakietu podstawowego"
_________________
 
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 26-08-2012, 12:11   

KOCUREK1970 napisał/a:
Sam sobie poszukaj, to są informacje ogólnie dostępne.....

Dostępne sa ogólne oferty i promocje UPC, jednak Ty twierdzisz, że one nie mają tu zastosowania.
KOCUREK1970 napisał/a:
A dla ścisłości to cena osobno za neta, osobna cena za tv (ceny standardowe) minus 15% za posiadanie 2 usług.

Tak jest ale przy ofertach rocznych, z tym, że są to oferty utrzymaniowe a nie sprzedażowe jak w omawianym przypadku.

KOCUREK1970 napisał/a:
Rozwala mnie to Twoje przekonanie, że tak prosto i łatwo i bezboleśnie UPC będzie wszystko łykać jak bacian żabę kiedy klient o cos się do nich zwróci...


Przykro mi, że miałeś same trudne rozmowy z nimi.

KOCUREK1970 napisał/a:
biorąc pod uwagę Twoje inne wypowiedzi, jakoby UPC Tobie robiło jakieś problemy.....bo musiałeś innych prosić o pomoc.

Sprecyzuj bo chyba coś Ci to zdanie nie wyszło.

KOCUREK1970 napisał/a:
A gdzie to ja niby napisałem, że nie będzie mógł z tego skorzystać, napisałem tylko że raczej nie skorzysta z tego....


Aha, czyli nie masz argumentów to wycofujesz się-ok. Twój pierwszy post wprowadził zamęt przez który autor temat mógł tkwić w błędnym przeświadczeniu

KOCUREK1970 napisał/a:
jeśli dla Ciebie określenie raczej nie oznacza tyle samo co nie to o czym chcesz wogóle ze mną dyskutować!


Ja nie chcę ale to Ty piszesz w tych samych tematch co ja.

KOCUREK1970 napisał/a:
To oświeć nas i podaj ile Fazer, zapłaci za telewizje zgodnie z Twoim założeniem, jeśli będzie mógł skorzystać z promo 2w1 dla "pakietu podstawowego"

115 zł
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 26-08-2012, 19:25   

Szkoda mi klawiatury bo to Tobie tłumaczyć......ale
zygikuleczka napisał/a:
115 zł

To jest cena promocyjna na 2 usługi zawarte w tym samym czasie, na jednej i tej samej umowie, a chyba facet napisał wyrażnie, że od 2 tygodni ma już neta na umowę.
zygikuleczka napisał/a:
Twój pierwszy post wprowadził zamęt przez który autor temat mógł tkwić w błędnym przeświadczeniu

Hmm dziwne, bo ja opieram się na moich subiektywnych ocenach działań UPC, a Twoje wypowiedzi brzmią tak jakby były obiektywną oceną tego wszystkiego czyli tzw "prawdą objawioną"
zygikuleczka napisał/a:
Tak jest ale przy ofertach rocznych, z tym, że są to oferty utrzymaniowe a nie sprzedażowe jak w omawianym przypadku.

Jakie utrzymaniowe, o czym Ty piszesz, ofertę utrzymaniową dostajesz dopiero z UPC , jak składasz wypowiedzenie, a nie ze strony UPC z netu, a cene o którą facet pyta 115 zł to cena standardowa dla wszystkich chcących podpisać umowę z UPC na promocyjnych warunkach na dwie usługi.
zygikuleczka napisał/a:
Przykro mi, że miałeś same trudne rozmowy z nimi.

Kolejny jasnowidz z namaszczenia ojca dyrektora
zygikuleczka napisał/a:
Ja nie chcę ale to Ty piszesz w tych samych tematch co ja

To zapewniam Cię, że możesz się czuć wyjątkowo przeze mnie docenionym....?
Normalnie rozwala mnie rozmowa z Takim człowiekiem jak Ty, poprostu "urzekła mnie Twoja opowieść"
_________________
 
 
matulec 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 639
Wysłany: 26-08-2012, 19:51   

KOCUREK1970 napisał/a:
Szkoda mi klawiatury bo to Tobie tłumaczyć......ale
zygikuleczka napisał/a:
115 zł

To jest cena promocyjna na 2 usługi zawarte w tym samym czasie, na jednej i tej samej umowie, a chyba facet napisał wyrażnie, że od 2 tygodni ma już neta na umowę.
Czy Tobie tak trudno zrozumieć, że mając jedną usługę można zdecydować się na pakiet promocyjny dwóch usług, z czego poprzednia umowa zostaje anulowana? A może udajesz idiotę? Bo sorry, kiedyś pisałeś na tym forum normalnie, teraz jak jakiś zadufany w sobie wszystko wiedzący Kocurek, a wiedzący tak na prawdę gówno.
 
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 26-08-2012, 20:08   

KOCUREK1970 napisał/a:
Jakie utrzymaniowe, o czym Ty piszesz

Oferty przewidujące 15% zniżki są z kategorii utrzymaniowych. Do nich się odnosiłem bo Ty o nich napisałeś nie wiedząc czemu. Słyszysz, że gdzieś dzwonią ale kościoła na oczy nie widziałeś.

Cytat:
To jest cena promocyjna na 2 usługi zawarte w tym samym czasie, na jednej i tej samej umowie, a chyba facet napisał wyrażnie, że od 2 tygodni ma już neta na umowę.

A założysz się, że dostanie omawianą promocję?

Cytat:
Hmm dziwne, bo ja opieram się na moich subiektywnych ocenach działań UPC, a Twoje wypowiedzi brzmią tak jakby były obiektywną oceną tego wszystkiego czyli tzw "prawdą objawioną"


Nikt o nie prosił. Facet chce skorzystać z promocji i potrzebuje konkretnej rady a nie czarnowidztwa bez żadnych podstaw.

KOCUREK1970 napisał/a:
To zapewniam Cię, że możesz się czuć wyjątkowo przeze mnie docenionym....?


Ja mam na to odpowiedzieć? Czy Ci się przypadkiem pytajnik wstawił?
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 26-08-2012, 20:39   

matulec napisał/a:
Czy Tobie tak trudno zrozumieć, że mając jedną usługę można zdecydować się na pakiet promocyjny dwóch usług, z czego poprzednia umowa zostaje anulowana?

Pytanie gościa:
Fazer napisał/a:
Witam, nie dawno jakies 2 tyg temu zamowilem internet w upc fiber 30mb, proponowali mi jeszcze telewizje razem za 115zl, ale odmowilem....i teraz pytanie, czy moga jeszcze dolaczyc mi do tego internetu telewizje za 115 zl, czy bede musial placic osobno telewizje i internet (co wychodzi drozej) ?

Jak nie rozumiesz jego pytania to juz nie moja wina....
matulec napisał/a:
A może udajesz idiotę

A przepraszam bardzo, kolega wódkę ze mna pił...nie pozwalaj sobie za dużo!
matulec napisał/a:
Bo sorry, kiedyś pisałeś na tym forum normalnie, teraz jak jakiś zadufany w sobie wszystko wiedzący Kocurek

Nie jakiś zadufany, tylko sam to przerabiałem i nie mogłem w ten sam sposób jak ten gościu myśli skorzystać z podobnej oferty (tez miałem sam net i po pół roku chciałem dokupić telewizję), musiałem mieć przez pewien czas 2 osobne umowy na neta i tv.
matulec napisał/a:
a wiedzący tak na prawdę gówno.

Hmmm ciekawe, czyli o sobie też tak myślisz.
zygikuleczka napisał/a:
Oferty przewidujące 15% zniżki są z kategorii utrzymaniowych

Standardowych!-sciągnij sobie regulamin i cennik do tego/osobno net i osobno tv i wtedy zobacz z czego te 15% wychodzi
zygikuleczka napisał/a:
A założysz się, że dostanie omawianą promocję?

O flaszkę 0,5 ;) , że ten co przegra stawia drugiemu :mrgreen:
zygikuleczka napisał/a:
Facet chce skorzystać z promocji i potrzebuje konkretnej rady

To się dzwoni na infolinie...., albo do PH, albo LBOK, a nie pyta na forum, gdzie wiadomo, że zawsze jatka sie robi
zygikuleczka napisał/a:
a nie czarnowidztwa bez żadnych podstaw

sam to przerabiałem (podobny przypadek), wieć doświadczenie jakieś już z tym mam
_________________
 
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 26-08-2012, 20:44   

KOCUREK1970 napisał/a:
sam to przerabiałem (podobny przypadek), wieć doświadczenie jakieś już z tym mam

KOCUREK1970 napisał/a:
Standardowych!-sciągnij sobie regulamin i cennik do tego/osobno net i osobno tv i wtedy zobacz z czego te 15% wychodzi


No a nie dalej jak tydzień temu moj znajomy mający sam internet wyrazil zainteresowanie telewizją i dostał pakiet z RKU. Tak więc jakby nie patrzeć wygrałem flache.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: