Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak dostac modem zamiast routera ..
Autor Wiadomość
mordzik 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: Kielce
Wysłany: 07-08-2012, 17:51   Jak dostac modem zamiast routera ..

Witam Ja z takim pytaniem dokladnie zamowilem nowa usluge do siebie do domu Dokladnie FB120. I znajac moje sczescie dostane router thompsona, interent zamawialem u przedstawiciela i mowil mu ze nie zycze sobie routera thompson tylko zwykly modem bez funkcji WIFI. Czy cos wiecej mozna zrobic by dostac normalny modem ?. Czy tylko liczyc na szczescie ze kiedys mi sie uda dostac normalny modem ?
 
  dragu@aqq.eu
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 07-08-2012, 18:22   

mordzik napisał/a:
zamawialem u przedstawiciela i mowil mu ze nie zycze sobie routera thompson tylko zwykly modem bez funkcji WIFI

To dostaniesz tomka z wyłączonym wifi...... :shock: to normalne w UPC.
mordzik napisał/a:
Czy cos wiecej mozna zrobic by dostac normalny modem

Jak przyjdzie monter z tomkiem to mu powiedzieć "my już panu dziękujemy" i złożyć następne zamówienie na to samo...i tak do skutku bo kogoś to wkurzy....i kiedyś modem dostaniesz.
mordzik napisał/a:
Czy tylko liczyc na szczescie ze kiedys mi sie uda dostac normalny modem

Modlitwa...też czasem pomaga ;)
_________________
 
 
mordzik 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: Kielce
Wysłany: 07-08-2012, 18:33   

Jeszcze dzis ma przyjsc przedstawiciel wiec jeszcze mu pokatuje ze jezeli dostane tomeczka to odesle monetera i nie podpisze umowy. Wiec tez tak myslalem ze az do skutku odsylanie technika.

[ Dodano: 08-08-2012, 00:34 ]
O dziwo po rozmowie z przedstawicielem. Dostalem takie informacje od niego ze thomson + wifi jest jedynie do FB 60 i ze dostal bym inny router jakis ... I ze jezeli nie chce routera wifi to jest adnotacja dla technika przy umowie by byl zalozony modem kablowy. Wizyta technika w czwartek zobaczymy co bedzie. Ale jezeli zaproponuje mi thomsona Wifi to odesle go spowrotem i znow sobie usluge zamowie ;P poczekamy zobaczymy, chodzja jestem nie cierpliwy strasznie:P
 
  dragu@aqq.eu
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 08-08-2012, 01:48   

mordzik napisał/a:
Dostalem takie informacje od niego ze thomson + wifi jest jedynie do FB 60

Bajkopisarz i bajerant z tego PH-Thomsony są nawet dawane już do netu 30 Mb...a co dopiero do większych prędkości
mordzik napisał/a:
I ze jezeli nie chce routera wifi to jest adnotacja dla technika przy umowie by byl zalozony modem kablowy

Adnotacja może i jest...ale i tak zazwyczaj montują to co aktualnie mają dostępne na serwisie...czyli Thomsony, bo nikt ich prawie nie chce!!
_________________
 
 
mordzik 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: Kielce
Wysłany: 08-08-2012, 10:28   

To coz jak przybedzie z thomsonem to poprostu odesle go z kwitkiem. Bo nie zycze sobie bym mial u siebie w mieszkaniu burdelu w sieci poniewaz potrzebuje na ostatniej maszynie public IP a nie na jakims ich urzadzeniu. Jak w 2009 roku zamawialem UPC to od razu dostalem modemik a nie jakis router oby teraz tez bylo tak. Zobaczymy

[ Dodano: 08-08-2012, 23:51 ]
I sie rano okaze ;P co przyniesie technik. Chcialbym miec jak ten internet najszybciej ;) . Lecz jak bedzie thomson to coz bede musial scisnac me zwieracze i poczekac kolejny tydzien moze :P hehe lub pare dni :P

[ Dodano: 09-08-2012, 15:35 ]
Dobra to sie pochwale dzisiaj rano przyszedl technik okolo godziny 10. Oczywiscie chcial mi wetknac thomsona zrezygnowalem i go odeslalem. Po chwili zadzownilem do przedstawiciela UPC u ktorego zamawialem uslugi skontaktowal mnie z Kierwonikiem dzialu technicznego po rozmowie trwajacej okolo 20 - 30 minut, postanowil poszukac modemow bo jak twierdzil nie bylo ich. Okolo godziny 14:20 kolejny raz przyszedl technik z Cisco EPC3212. Wiec narazie jest dobrze. Jedynie martwi mnie skaczaca predkosc od 70mb do 120 mb ale dam troche jeszcze czasu moze sie rozbuja jezeli nie to bede mordowal tutaj na forum ;) . Wiec na chwile obecna jestem pocieszony bardzo ;)
 
  dragu@aqq.eu
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 15-08-2012, 12:29   

mordzik napisał/a:
thompsona

Nie dostaniesz Thompsona, a co najwyżej Thomsona.
Czy tak ciężko znaleźć identyczny temat w tym dziale na forum?
 
 
czeslaw 
Klikacz

Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 29-08-2012, 21:35   

Ja przy zamawianiu usługi i potem, jak dzwonili, żeby potwierdzić termin instalacji mówiłem, że chcę sam modem, bo mam już swój router wifi i za każdym razem mnie zapewniali, że go dostanę. No i rzeczywiście dostałem modem EPC2203, z czego się cieszę, bo spinanie routerów mi się nie widziało. Chociaż to przy podpięciu najmniejszej aktualnie usługi w UPC 15Mbit/s, co mogło mieć też znaczenie.
 
 
przemo. 
light master

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 51
Skąd: W-wa Bielany
Wysłany: 29-08-2012, 23:09   

ja dziś miałem instalowane usługi i oczywiście mimo swojego routerka zgłosiłem akces że chce modem technik przyszedł z Thomsonem i powiedział że oni na żoliborzu, bielanach instalują tylko thomsony, nieważne co klient sobie zażyczy ;) . Mam fiber 30.
  przemo.
 
spoon 
light master


Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 54
Wysłany: 21-09-2012, 16:48   

przemo. napisał/a:
ja dziś miałem instalowane usługi i oczywiście mimo swojego routerka zgłosiłem akces że chce modem technik przyszedł z Thomsonem i powiedział że oni na żoliborzu, bielanach instalują tylko thomsony, nieważne co klient sobie zażyczy ;) . Mam fiber 30.

A tam bajki opowiadasz, ja zamawiałem tydzień temu na bielanach internet przez stronę UPC (promocja online pierwszy miesiąc za darmo), w okienko uwagi wpisałem "Poproszę o modem bez WIFI" i Pan monter (serdecznie pozdrawiam!) przyszedł z Cisco ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: