Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rezygnacja/zmiana usług w dół - można w sposób cywilizowany?
Autor Wiadomość
PunTomas 
easy master

Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 24
Skąd: Warszawa-Służewiec
Wysłany: 30-07-2012, 14:32   Rezygnacja/zmiana usług w dół - można w sposób cywilizowany?

Dzień dobry koleżeństwu. Domyślam się, że tematyka nie nowa, mam nadzieję, żę moderator nie pogoni ;) bo raczej nie zaspamowuję foruma ;) , ale do rzeczy...

W UPC ( od czasów PTK ) jestem od zawsze. Przez cały czas "podwyższając" sobie usługi w różnych promocjach, doszedłem do "ściany" - czyli TV, telefon i internet na czas nieokreślony.

Ale nic nie trwa wiecznie, i według stanu na dzień dzisiejszy jest mi to niepotrzebne, a dwie stówy co miesiąc lecą, bez szans na "ulżenie", bo nowe promocje tylko dla nowych są....

Posiadam:

Pakiet Max HD z nagrywarką plus Pakiet Super HD
Fiber Power 25 Mb/s
Minuty do wszystkich 240

Chciałbym zrezygnować z TV, pozostać przy internecie Fiber Power 60 w cenie aktualno-promocyjnej 59 zł plus ewentualnie(!) najtańszy telefon Minuty do wszystkich 60 za 29 zł.

Czy da radę osiągnąć to w sposób cywilizowany, bez "podchodów z siekierami", bez walenia pięścią w stół, bez obrzucania się prośbami, groźbami, błaganiem i płaczem?

Czy faktycznie zostaje tylko wypowiedzenie wszystkiego, i czekanie, aż zadzwonią ( albo i nie )? Bo jeśli po trzech miesiącach "pożegnania" mogę wrócić jako nowy, albo ciągnąć ojca, żeby nowe umowy pisać na niego - mogę to ewentualnie znieść...

Opinie koleżeństwa z UPC ( TePeO i CePeU ) mile widziane... :)
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30-07-2012, 18:37   

PunTomas, z nimi inaczej się nie da jak poprzez złożenie wypowiedzenia. I nawet nie musisz czekać aż zadzwonią, ani podpisywać umowy na nową osobę, już na następny dzień po wysłaniu wypowiedzenia możesz sam tam zadzwonić i dostaniesz wszytko na takich samych zasadach jak byś był nowy.
  marekd@jabberpl.org
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 30-07-2012, 22:38   

Majac umowe na czas nieokreslony mozesz wszystko. Mit o lepszej ofercie dla nowego to bzdura. Co i tak nie ma znaczenia skoro i tak z czesci uslug rezygnujesz.
_________________
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-07-2012, 08:18   

DUK jest pomocny. Zadzwoniłem, powiedziałem że mnie nei satysfakcjonuje aktualna umowa patrząc an to co maja nowi ... i zostałem natychmiast przełączony do działu utrzymania, a tam oferte 12mies i lepszą od nowych.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: