Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakiet Start a TV analogowa
Autor Wiadomość
Larry 
Klikacz

Dołączył: 20 Lis 2013
Posty: 5
Wysłany: 20-11-2013, 19:11   Pakiet Start a TV analogowa

Witam !
Czy ktoś z was posiada Pakiet Start, czyli telewizja cyfrowa DVB-C od UPC? Zastanawiam się czy mając tą usługę, telewizja analogowa zostaje odkodowana, czy w dalszym ciągu zakładają filtr częstotliwości?

Dzięki z góry za odp.
 
 
grundol2 
light master

Dołączył: 06 Paź 2013
Posty: 66
Wysłany: 20-11-2013, 19:24   

Filtra nie dadza bo cyfrowka by nie dzialala
 
 
Larry 
Klikacz

Dołączył: 20 Lis 2013
Posty: 5
Wysłany: 20-11-2013, 19:26   

Czyli jakbym wziął ten Pakiet Start, to analogowa też by działała, jakbym bezpośrednio do Tv podłączył?
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 20-11-2013, 19:27   

Tak.
_________________
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-11-2013, 19:28   

grundol2 napisał/a:
Filtra nie dadza bo cyfrowka by nie dzialala

Przecież podstawowe programy cyfrowe z Pakietu Start przeniesione zostały w dolne pasmo (gdy je odkodowali), więc pozostałe programy (analogowe i cyfrowe) spokojnie mogą wyciąć filtrem dolnoprzepustowym.

Sądzę, że abonenci Pakietu Start nie mają dostępu do Pakietu Pełnego tv analogowej. Prawdopodobnie tym abonentom zakładany jest właśnie filtr dolnoprzepustowy.
Jak w mediach była informacja o wprowadzeniu przez UPC tego pakietu, to nie było słowa o tym, że abonenci tegoż pakietu zachowują dostęp do Pakietu Pełnego tv analogowej. W sumie logiczne, bo niektórzy więcej płacą za sam analog (ponad 60 zł), a tutaj w Pakiecie Start mieliby mieć to za 29 czy 39 zł?
Abonenci Pakietu Start jeśli już, to dostęp będą mieli co najwyżej do podstawowych programów analogowych typu TVP 1, TVP 2, TVP Regionalna, Polsat, TVN, TV 4, TV Puls - czyli tych nadawanych w dolnym paśmie, których nie wytnie im filtr dolnoprzepustowy.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 20-11-2013, 20:04   

Robin napisał/a:
Sądzę, że abonenci Pakietu Start nie mają dostępu do Pakietu Pełnego tv analogowej

Mają, mają, potwierdzone podczas rozmowy na chacie z konsultantem.
_________________
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-11-2013, 20:26   

Gość pewnie był niekumaty i nie wiedział o co chodzi. Pewnie miał na myśli tylko podstawowe kanały tv analogowej z dolnego pasma. Gdyby dawali do Pakietu Start gratis Pakiet Pełny tv analogowej, byłoby to nielogiczne.
1. Po co przenosili 4 transpondery z podstawowymi, odkodowanymi cyfrowymi kanałami z Pakietu Start w dolne pasmo?
2. Dawaliby Pakiet Pełny tv analogowej, który normalnie wyceniany jest na ponad 60 zł w Pakiecie Start tylko za 29 czy 39 zł?
Ostatnio zmieniony przez Robin 20-11-2013, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 20-11-2013, 20:30   

Robin napisał/a:
Gdyby dawali do Pakietu Start gratis Pakiet Pełny tv analogowej, byłoby to nielogiczne.
W sumie to nie wiem jak jest, ale tak na marginesie to w UPC jest dużo nielogicznych zagrań hehhehehe... pozdrowionka taka firma... chema, heboglobina... taka sytuacja... pozdrowienia dla kozaków internetu :mrgreen: ;)
Ostatnio zmieniony przez eLBeG 20-11-2013, 20:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Larry 
Klikacz

Dołączył: 20 Lis 2013
Posty: 5
Wysłany: 20-11-2013, 20:31   

Mi właśnie konsultant napisał, że nie będzie dostępu do tv analogowej, więc teraz już sam nie wiem jak to jest..
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 20-11-2013, 20:32   

Robin napisał/a:
Gość pewnie był niekumaty

Akurat to była kobieta.
Robin napisał/a:
Pewnie miał na myśli tylko podstawowe kanały tv analogowej z dolnego pasma. Gdyby dawali do Pakietu Start gratis Pakiet Pełny tv analogowej, byłoby to nielogiczne

Nie wiem, co ta kobieta miała na myśli, wiem co mi odpisała.
Robin napisał/a:
1. Po co przenosili 4 transpondery z podstawowymi, odkodowanymi cyfrowymi kanałami z Pakietu Start w dolne pasmo?

2. Dawaliby Pełny Pakiet tv analogowej, który normalnie wyceniany jest na ponad 60 zł w Pakiecie Start tylko za 29 czy 39 zł?

:roll:

Larry napisał/a:
Mi właśnie konsultant napisał, że nie będzie dostępu do tv analogowej, więc teraz już sam nie wiem jak to jest..

Zamów, zawsze możesz z tego w 10 dni zrezygnować, jeśli analoga w tym nie będzie.
_________________
 
 
Larry 
Klikacz

Dołączył: 20 Lis 2013
Posty: 5
Wysłany: 20-11-2013, 20:44   

KOCUREK1970 napisał/a:
Zamów, zawsze możesz z tego w 10 dni zrezygnować, jeśli analoga w tym nie będzie.



Mogę w sumie, tylko stracę wtedy na instalcje hajs.. Najlepiej było by się dowiedzięc od jakiegoś montera, na jakiej zasadzie to podłączają.
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-11-2013, 20:44   

KOCUREK1970 napisał/a:
Akurat to była kobieta.

No ale pisałeś, że rozmawiałeś z konsultantem, a nie z konsultantką. ;)

Larry napisał/a:
Mi właśnie konsultant napisał, że nie będzie dostępu do tv analogowej, więc teraz już sam nie wiem jak to jest..

Logika mówi, że dostępu do pełnego pakietu tv analogowej nie będzie. Radzę wysłać do nich e-mail z tym pytaniem, albo zadzwonić i się jeszcze upewnić.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 20-11-2013, 20:54   

Larry napisał/a:
Mogę w sumie, tylko stracę wtedy na instalcje hajs..

Nie stracisz, pierwszą fakturę z kosztami instalacji i pakietu dostaniesz dopiero za miesiąc, a Ty już zrezygnowałeś po 10 dniach, więc żadnej faktury nie dostaniesz - montaż, to koszt dla UPC, jak złapią klienta, to on płaci, jeśli klient zrezygnuje, to mają "koszty" tylko.
Larry napisał/a:
Najlepiej było by się dowiedzięc od jakiegoś montera, na jakiej zasadzie to podłączają.

TePeO, CePeU, znajdziesz ich tu na forum.
Robin napisał/a:
No ale pisałeś, że rozmawiałeś z konsultantem, a nie z konsultantką.

8) , taki czeski błąd :lol: , ale to była kobieta, jak Kopernik :mrgreen: :mrgreen:
Robin napisał/a:
Logika mówi, że dostępu do pełnego pakietu tv analogowej nie będzie

Logiki się tutaj nie doszukuj, bo jej po prostu nie ma :mrgreen: , tego nawet na "chłopski rozum" zrozumieć nie można :twisted: .
Robin napisał/a:
Radzę wysłać do nich e-mail z tym pytaniem, albo zadzwonić i się jeszcze upewnić.

Dobry pomysł, ale lepiej maila, zawsze to choć "na papierze" będzie czarno na białym, z pisanego słowa trudno się wywinąć :? . :mrgreen:
_________________
 
 
budry 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 433
Skąd: Szczecin
Wysłany: 02-12-2013, 23:47   

ph lokalny wyjaśni ,bo gdzie indzi
ej tylko ignorancja:(
_________________
 
  budry
 
kofa77 
light master

Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 128
Skąd: Beuthen O.S.
Wysłany: 06-12-2013, 21:08   

Jest gdzieś lista kanałów pakietu start hd? Znaczy wiem ze jest porównanie kanałów na stronie upc, ale mnie interesuje lista samego start hd do wydrukowania.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: