Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie UPC - Część 5
Autor Wiadomość
mumen 
light master


Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 116
Wysłany: 16-07-2013, 06:37   

Adamus_ napisał/a:
pojawią się:
N SPORT SD
N SPORT HD
TVN 24 HD
TVN TURBO HD
TVN STYLE HD
TVN 7 HD
MGM HD
BBC KNOWLEDGE HD
ROMANCE TV HD


Dobra jest poczta pantoflowa ;)
Te kanały według media2 to kanały które abonenci UPC chcieli by mieć w ofercie a nie przyszła oferta UPC...
_________________
 
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 16-07-2013, 09:50   

Dla jasności. To nie jest info Media2, a komentarz internauty. A to jest znaczna różnica :D
_________________
 
 
Kebap12 
plus master

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 621
Wysłany: 16-07-2013, 10:46   

nawet jakby to byl komentarz media2 to by byl watpliwy bo dratewka czesto zaglada tu i na inne fora o upc i przepisuje z bledami to co pisza inni
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 16-07-2013, 10:53   

Kebap12, dlatego nie wierz we wszystko co piszą w sieci, a będzie Ci żyło się lepiej :D
_________________
 
 
markx 
easy master

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 32
Wysłany: 16-07-2013, 12:00   

Witam ponownie.
Troche sie gubie w tych wszystkich pakietach.

Z tego co sie zorientowalem, to podstawowe promocje to
UPCwdp
Rku
RUV

W RKU i UPCwdp nie ma zadnych promocji zlotowkowych jak rozumiem tak?
Tylko w RUV? Jezeli wybiore RUV, to moge wybrac 1 usluge z "Rozrywkowego pakietu" za 1 zl, tak?
A co z pozostalymi promocjami
"Wzmocnij emocje"
"emocje z HBO"
"Atrakcje z Canal+"
"Mocne wrazenia z Canal+"

Obowiazjuja?
Jak to rozumiec.
Emocje z HBO - oplata abonamentowa za pakiet premium HBO HD z upustem w wysokosci 5 zl. A jaka jest stawka wyjsciowa? W tym dokumencie nic na ten temat nie ma.
 
 
nasty 
Klikacz

Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 4
Wysłany: 16-07-2013, 13:17   

Ma ktoś numer do DUK?
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 16-07-2013, 13:34   

markx napisał/a:
Tylko w RUV? Jezeli wybiore RUV, to moge wybrac 1 usluge z "Rozrywkowego pakietu" za 1 zl, tak?
jak dobrze ponegocjijesz to dostaniesz ze 2 opcje po 1zł...
markx napisał/a:
"Wzmocnij emocje"
"emocje z HBO"
"Atrakcje z Canal+"
"Mocne wrazenia z Canal+"

Obowiazjuja?
tak
markx napisał/a:
Emocje z HBO - oplata abonamentowa za pakiet premium HBO HD z upustem w wysokosci 5 zl. A jaka jest stawka wyjsciowa? W tym dokumencie nic na ten temat nie ma.
30zł - 5zł do tego jak chcesz hbo GO+OD dodatkowo 5zł
Cytat:
Ma ktoś numer do DUK?
zaglądnij do działu z obecnymi promocjami
 
 
Greengo 
easy master

Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 35
Skąd: Wwa
Wysłany: 16-07-2013, 14:35   

Chciałem tylko poinformować potencjalnych kolejnych chętnych, że negocjacje były krótkie i pomyślne - udało mi się dostać multiroom za 1zł do pakietu UPCwdp 8)

Czyli 96 zł za Max Extra HD + Multiroom (2x Kaon) + FiberPower 60 Mb/s (z Wi-Fi) + Minuty do wszystkich 240 na 24 m-ce.

O pozostałe pakiety złotówkowe nawet nie pytałem, bo niespecjalnie mi zależy na Cinemax i Filmbox, ale przy okazji potwierdzę, bo różne opinie padały - do Rewii proponują wybrane dwa (a nie jeden, jak w regulaminie) już na wstępie, bez żadnych sugestii czy negocjacji.

Trafiłem na przemiłą panią konsultantkę, która po konsultacji ze zwierzchnikiem zgodziła się na moją propozycję. Wcześniej w rozmowie przytoczyłem przykłady (przeczytane tu na forum - dzięki!), gdy komuś udało się "odziedziczyć" złotówkowy multiroom z promocji z kwietnia/maja, czyli przenieść do nowej umowy na pakietach innych niż Rewie.

A może to wynik prostej kalkulacji - na tych samych usługach w Rewii przerwanej po roku zarobią porównywalnie, a być może nawet mniej 8) Bardziej mi jednak odpowiada UWDP, więc obie strony zadowolone.

Swoją drogą, wygląda na to, że mają coraz więcej niewykorzystanego sprzętu z racji przechodzenia na moduły CI+ i zamiast trudzić się przechowywaniem tego złomu u siebie, chętnie przerzucają to na klientów, nie płacąc za przestrzeń magazynową ;) a nawet biorąc za to symboliczną złotówkę :D Ot, biznes.

A już na poważnie - co oferta, to lepsza. Wprost nie mogę się doczekać tej za rok, gdy w połowie okresu zobowiązania będę miał okazję do zmiany ;) A może już wtedy mocniejsza konkurencja wymusi nie tylko lepszą jakość, ale i ceny w okolicach 50 zł za popularne pakiety?

Na razie kolejny zadowolony klient.
Ostatnio zmieniony przez Greengo 16-07-2013, 15:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kebap12 
plus master

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 621
Wysłany: 16-07-2013, 14:52   

atomix napisał/a:
Kebap12, dlatego nie wierz we wszystko co piszą w sieci, a będzie Ci żyło się lepiej :D

chyba nie zrozumiales mojego posta, ja wlasnie napisalem zeby nie wierzyc nawet jakby sam dratweka to napisal bez oficjalnego potwierdzenia ze strony upc.
 
 
robert1948 
Klikacz

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 4
Wysłany: 16-07-2013, 15:54   

Witam forumowiczów :) -to mój pierwszy post.
Jestem po rozmowie z DUK, oczywiście wcześniejsze wypowiedzenie z powodu usunięcia kanałów (minął mi już termin 24 miesięcznej umowy ale po kilku telefonach nic ciekawego mi nie zapropomowano :( ).
Proszę o opinie czy dobrze wynegocjowałem(jestem zupełnie w tych promocjach zielony):

Revia usług V (max HD z nagrywarką + 30mb) 115zł ale przez 6 miesięcy 50% mniej (czyli 57.50) umowa na 24mies.,do tego konsultant zaproponował mi pełną paczkę HBO za 25zł miesięcznie ale jeden miesiąc gratis, umowa na 24 miesiące, pełną paczkę Canal+ 29zł miesięcznie na czas nieokreślony, paczkę filmbox za 1 zł miesięcznie, paczkę cinemax za 1zł + multirum z nagrywarką za 1zł dodał od siebie na 24miesiące (wcale go o to nie prosiłem bo nie mam drugiego telewizora :) i teraz muszę kupić :) po 6 miesiącach będę płacił za wszystko 172zł.
 
 
neownc 
Klikacz

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 7
Wysłany: 16-07-2013, 16:29   

właśnie ukończyłem rozmowę z DUK

dowiedziałem się ze RKU nie istnieje na ten moment i jedyne co mogę uzyskać to ... rewia w dokładnie takim samym pakiecie który mam :roll:
 
 
mumen 
light master


Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 116
Wysłany: 16-07-2013, 17:21   

robert1948 napisał/a:
paczkę filmbox za 1 zł miesięcznie, paczkę cinemax za 1zł + multirum z nagrywarką za 1z
i potwierdza się fakt ze co konsultant to inny obyczaj. Mieli dawać max 2usługi po 1zł a wychodzi na to ze czym więcej bierzesz dodatkowych pakietów to i 3 usł. za 1zł też dadzą...
neownc napisał/a:
dowiedziałem się ze RKU nie istnieje na ten moment i jedyne co mogę uzyskać to ... rewia w dokładnie takim samym pakiecie który mam

Walcz jak Dąbrowski pod Poznaniem a dostaniesz RKU czy też UWDP - Jak to Twoje pierwsze podejście to nie poddawaj sie!!
_________________
 
 
 
mistrz_adrian 
Klikacz

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 6
Wysłany: 16-07-2013, 17:24   

Aktualnie posiadam max hd + internet 50mb za 136zł. Właśnie skończyłem rozmowę z DUK. Konsultant powiedział, że nie może mi zaproponować tańszego pakietu niż posiadam teraz.. (Prosiłem o UPC w Dopasowanym Pakiecie wariant I za 75zł). Postanowiłem wysłać wypowiedzenie, powiedzcie mi czy to trzeba robić listownie? Czy można elektronicznie? Konsultant oznajmił również, że po wysłaniu wypowiedzenia będą do mnie dzwonić z DUK i żebym powołał się na promocję, która mnie interesuje.
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 16-07-2013, 17:49   

@mistrz_adrianhttp://www.upc.pl/obsluga-klienta/kontakt/ tutaj możesz przesłać przez formularz kontaktowy....
neownc napisał/a:
właśnie ukończyłem rozmowę z DUK

dowiedziałem się ze RKU nie istnieje na ten moment i jedyne co mogę uzyskać to ... rewia w dokładnie takim samym pakiecie który mam
kłamią... :mrgreen: oni tak potrafią
 
 
neownc 
Klikacz

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 7
Wysłany: 16-07-2013, 18:00   

kilka minut po napisaniu postu oddzwonili, że co prawda takiej oferty nie ma, ale w ramach wyjątku ją otrzymam :lol: reasumując... cel osiągnięty ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,39 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: