Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jest szansa na jakiś rabat w UPC ??
Autor Wiadomość
M@ły 
light master

Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-05-2012, 11:54   Czy jest szansa na jakiś rabat w UPC ??

Witam wszystkich :)

Mam takie pytanie czy ktoś z was spotkał się z rabatami na usługi oczywiście przez jakieś niedogodności ze strony UPC.
Od marca jestem abonentem UPC oczywiście po przejściu z Aster. Liczyłem na to, że będę miał usługę "zdalne nagrywanie" a takowej nie posiadam, UPC nie wie, kiedy będzie dostępna :)
Jakiś czas temu dostałem informację o możliwości rezygnacji ze świadczeń UPC, bo zmienia się oferta programowa, więc zastanawiam się czy nie jest to atut w kwestii rabatu na usługi.
Płacę tak samo jak ktoś, kto ma pełną ofertę i możliwości.
Co sądzicie w tym temacie może ktoś z pracowników UPC zaglądających na to forum by mi podpowiedział, co dalej można zrobić w tym temacie?..
Sie rozpisałem...
 
 
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 20-05-2012, 12:23   

No nic nie można zrobić. Jak nie ma usługi to nie ma. Możesz wysłać rezygnacje i wtedy być może dostaniesz lepszą ofertę niż masz aktualnie.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 20-05-2012, 13:43   

Zdalne nagrywanie jest tylko udogodnieniem! a nie ofertą obowiązkową dawaną przez UPC-więc z tego powodu czy to działa czy nie na 100% żadnego upustu nie dostaniesz.
Upust należy się tylko wtedy jeśli UPC nie wywiązuje się z tego co jest zapisane w umowie, a raczej wątpliwe jest by coś takiego jak zdalne nagrywanie wchodziło w zakres świadczonej usługi za którą się płaci.
M@ły napisał/a:
Jakiś czas temu dostałem informację o możliwości rezygnacji ze świadczeń UPC, bo zmienia się oferta programowa,

Zdalne nagrywanie nie jest ofertą programową.
M@ły napisał/a:
więc zastanawiam się czy nie jest to atut w kwestii rabatu na usługi.

Czyli wszyscy którzy nie mają VODa bo tej usługi u nich nie ma (np u mnie) to powinni dostać rabat bo za to płacą a przecież tego nie mają, a jeśli nie rabat to mogą zerwać umowe z tego powodu...-zapomnij
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: