Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakiet HBO - nowe promocje!
Autor Wiadomość
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 12-05-2012, 13:10   Pakiet HBO - nowe promocje!

Jako, że ten temat rozwija się w wątku "Pakiet Canal+", a dotyczy długo oczekiwanych zmian z pakietem HBO to warto wyodrębnić nowy temat.

Po dwóch latach przerwy do UPC Polska wreszcie wkroczyły nowe promocje na pakiet HBO:

Przez 3 miesiące dostęp do HBO SD i HBO HD za 0 zł,
a następnie (od 4 miesiąca):
1) HBO SD za 20 zł
2) HBO HD za 25 zł
bez zobowiązań, czyli z rabatu na HBO klient korzysta tak długo jak chce.

Info z Działu Utrzymania Klienta.
_________________
 
 
dziba 
light master

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 90
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 12-05-2012, 19:08   

Te promocje na pakiet hbo hd sa dla nowych klientow hbo czy dla tych co rezygnuja z tego pakietu???I CZY PAKIET JEST Z HBO ON DEMAND?
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 12-05-2012, 21:09   

Chyba dla wszystkich.

Co do HBO OD podobno ta promocja nie obejmuje tej usługi.
Jeszcze nie czytałem regulaminu, bo UPC ma dopiero mi go podesłać

Swoją droga w promocjach ogólnych z pakietem HBO (dla tych co podpisują umowy na podstawowe usługi) pisze, że po darmowym okresie "Opcja HBO On Demand z upustem w wysokości: 10,00 zł".
_________________
 
 
Kebap12 
plus master

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 621
Wysłany: 12-05-2012, 22:07   

pakiet hbo jest na pol roku za darmo
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 13-05-2012, 09:52   

Kebap12 napisał/a:
pakiet hbo jest na pol roku za darmo


Ale w przypadku, gdy podpisujesz NOWĄ UMOWĘ na usługi podstawowe (telewizja, internet, telefon). My mówimy o promocji dla klientów, którzy już mają wykupione usługi, nie chcą przedłużać podstawowej umowy, a chcą tylko skorzystać z promocji HBO.
_________________
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 13-05-2012, 13:49   

atomix napisał/a:
Ale w przypadku, gdy podpisujesz NOWĄ UMOWĘ na usługi podstawowe (telewizja, internet, telefon). My mówimy o promocji dla klientów, którzy już mają wykupione usługi, nie chcą przedłużać podstawowej umowy, a chcą tylko skorzystać z promocji HBO

Dokładnie, więc jeśli nie chcesz zrywać umowy a chcesz HBO to masz teraz okazję :mrgreen:
 
 
Daniel2550 
easy master

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 45
Skąd: Lublin
Wysłany: 13-05-2012, 14:30   

Ciekawy jestem czy po 3 miesiącach można zrezygnować i potem jescze raz skorzystać z promocji? ;)
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 13-05-2012, 14:38   

Oj już chyba nie :roll:
 
 
Daniel2550 
easy master

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 45
Skąd: Lublin
Wysłany: 13-05-2012, 14:43   

Zależy, trzeba się jakoś dorwać do umowy tej promocji i poczytac, ma ktoś może tą umowę?
 
 
Mizi 
ultra master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 704
Skąd: Krakow
Wysłany: 13-05-2012, 20:43   

I zbedny ten temat bo to zadna promocja hbo dla mnie ... tylko dodatek do pakietow 3/2 w 1 :evil:
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 13-05-2012, 21:27   

Mizi napisał/a:
I zbedny ten temat bo to zadna promocja hbo dla mnie ... tylko dodatek do pakietow 3/2 w 1 :evil:


Dzwoń bezpośrednio do DZIAŁU UTRZYMANIA KLIENTA (324949935) a nie do działu sprzedaży, w którym zazwyczaj nic nie wiedzą bądź tez nie mają tej promocji.

Ja i seven of nine skorzystaliśmy z tej promocji bez problemu bez podpisywania nowej umowy na dwie lub trzy usługi podstawowe. Promocja jest na samo HBO (dlatego 3 m-ce gratis), przy 2 lub 3 usługach jest 6 miesięcy gratis.
_________________
 
 
Daniel2550 
easy master

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 45
Skąd: Lublin
Wysłany: 13-05-2012, 22:46   

Ja też skorzystałem jak coś ;) Potwierdzam, tylko DUK.
 
 
linchpin 
light master

Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 72
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 14-05-2012, 07:35   

Panowie i Panie, mam FP10 + Select HD, umowa 2 letnia kończy mi się jakoś w grudniu. Czy jak zadzwonię teraz bezpośrednio do Działu Utrzymania Klienta i poproszę o włączenie tej promocji HBO to jest szansa, że to zrobią? Czy będę musiał jednak złożyć najpierw wypowiedzenie z racji wzrostu cen? Jest szansa to wynegocjować, ale bez podpisywania nowej umowy, czyli również bez przedłużania zobowiązań? Chciałbym, żeby mi się cyrograf kończył jednak w grudniu tego roku.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 14-05-2012, 07:53   

linchpin napisał/a:
Chciałbym, żeby mi się cyrograf kończył jednak w grudniu tego roku

Chyba nic z tego w Twoim przypadku-HBO jest gratis przez 6 mc ale umowa na niego opiewa na 12 mc....więc skoro chcesz by zasadnicza umowa ( ta główna) wygasła teraz w grudniu to nie da rady bo by musiała się kończyć z tym pakietem HBO dopiero w czerwcu następnego roku.Pakiety dodatkowo płatne HBO, C+ zawsze obowiązują na 12 mc a ile czasu i w jakiej formie dostaniesz rabat lub gratis od firmy to zależy tylko od firmy.Zadzwonić do DUKa zawsze można, bo my tutaj dywagujemy tylko co i jak , a tam pracownicy dysponują twardymi faktami w tej sprawie.
linchpin napisał/a:
Czy będę musiał jednak złożyć najpierw wypowiedzenie z racji wzrostu cen

Nie-nie musisz składać wypowiedzenia wystarczy że w DUKu powiesz że nie akceptujesz tej podwyżki i prawdopodobnie będziesz mógł zostać z tym co masz teraz-choć głowy nie dam bo każdy przypadek osoby dzwoniącej jest rozpatrywany indywidualnie....Dzwoń do DUKa a wszystkiego się dowiesz-pracują tam sympatyczni ludzie którzy za wszelką cene nie pozwolą Ci odejść z UPC.......ale przynajmniej można duuuużo wyszarpnąć z tego powodu dla siebie :mrgreen:
_________________
 
 
kriss1000 
easy master


Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 44
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-05-2012, 08:46   

HBO w pakiecie jest na 6 miesięcy gratis, następne 18 miesięcy płaci się 25 zeta. Okres próby po którym można z niego zrezygnować to 30 dni max. Umowa na 24 miesiące.
http://www.upc.pl/pdf/upc...c.pl_2012-1.pdf
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: