Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakiet HBO - nowe promocje!
Autor Wiadomość
alma 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 85
Wysłany: 17-05-2012, 18:25   

"atomix"Czy przed włączeniem promocji byłeś abonentem HBO? Dzwoniłeś do BOK czy DUK? Czy przechodziłeś na nowe warunki pozostałych usług czy pozostałeś na starej umowie?
_________________
 
 
dziba 
light master

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 90
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17-05-2012, 18:28   

Witam.Dzwonili do mnie bo zlozylem rezygnacje z ich uslug z powodu usuniecia tv 1000 i viasat explorer.Zostalem przy tym samym pakiecie ze wzgledu na ta promocje na hbo hd + hbo od!Wczesniej nie bylem abonentem pakietu hbo.Moglem tez dostac ta pierwsza promocje na hbo czyli na pol roku za darmo i potem zobowiazanie 18mies za 25 zl ale musialbym od wczoraj podpisac nowa umowe na 2 lata a nie chcialem wiec zostalem przy 3mies za darmo.Mila pani od razu powiedziala ze w pakiet wchodzi hbo on demand. moze na poczatku mowili to tym ktorzy juz zglosili rezygnacje z ich uslug, ale widze ze atomix juz zalatwil sprawe i wszyscy moga miec hbo od ;) Pozdrawiam :)
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-05-2012, 18:30   

alma napisał/a:
"atomix"Czy przed włączeniem promocji byłeś abonentem HBO? Dzwoniłeś do BOK czy DUK? Czy przechodziłeś na nowe warunki pozostałych usług czy pozostałeś na starej umowie?


1) Przed włączeniem byłem abonentem HBO ale bez promocji. A z tego co piszą tu ludzie nie ma znaczenia - bo promocje włączają także tym co nie mieli HBO.

2) Dzwoniłem od razu do DUK z pytaniem czy sa nowe promocje na HBO. Nie wysyłałem rezygnacji

3) Nie. Usługi pozostałe które mam (np. tv, tel, net) pozostały bez zmian i idą torem dotychczasowej promocji. Ja korzystałem tylko z promocji na HBO.
_________________
 
 
alma 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 85
Wysłany: 17-05-2012, 18:48   

atomix- własnie rozmawiałem z DUK - jak mam już HBO (bez promocji) to nie ma oferty promocyjnej - ŻADNEJ !!!
Co pracownik w UPC to inna wersja - norma - chyba dam sobie spokój z HBO i po prostu go wyłączę. Nie mam zamiaru przepłacać !!!

Właśnie wyskrobałem maila z wypowiedzeniem HBO + HBO HD - nie to nie!!! Zgodnie z zasadą stary (dobrze płacący klient jest gorszy on nowego).

Od dnia 01.07.2012 przestanę być abonentem pakietu HBO - tyle w temacie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez alma 17-05-2012, 19:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-05-2012, 18:59   

Niestety całe UPC. Jak się trafi na kumatego to jest ok, jak nie to dupa.
Ja maiłem HBO przed skorzystaniem z promocji. I jakoś się dało bez problemu.
Trafiłeś na "złą" zmianę

W takim przypadku trzeba wysłać wypowiedzenie. Może zadzwonią z propozycją. Z resztą po wysłaniu wypowiedzenia otrzymasz od ich e-maila z przyjęciem rezygnacji, wtedy też sam możesz zadzwonić. I wtedy już pewnie będziesz mógł skorzystać z wszystkich promocji na HBO. :mrgreen:
_________________
 
 
alma 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 85
Wysłany: 17-05-2012, 19:11   

Wychodzi, że nie piszesz prawdy (w co wątpię - szczerze). Jesteśmy tu po to, żeby sobie pomagać i doradzać a nie robić z siebie "idiotów".
Właśnie poszło - czekam na potwierdzenie - automatu, a później pracownika UPC. W końcu traktujmy się poważnie - zakup usług nie polega na "polowaniu" na "dobrego" pracownika. Mam potwierdzenie z BOK - jak i kiedy zadziała moje wypowiedzenie.
Może czas na firmę która da w pakiecie HBO+HD+OD+GO !!!.

CANAL+ też wypowiedziałem (skutecznie) - miałem 25zł/m-c i też przedłużenie było w droższej "promocyjnej" cenie. Miałem dla Grand Prix i paru filmów przyrodniczych. Teraz GP można wykupić transmisje w NET - wyjdzie taniej ;)

[ Dodano: 17-05-2012, 20:32 ]
Jakoś nie mam potwierdzenia od automatu - może "przeklikałem" adres mailowy. Wysyłam ponownie, ale już nie ze strony UPC.PL
_________________
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 17-05-2012, 19:40   

Tez dzisiaj wysłałem wiadomość do UPC tez nie dostałem potwierdzenia od automatu
 
 
alma 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 85
Wysłany: 17-05-2012, 19:44   

Dla pewności wysłałem ponownie - mam nadzieje że skutecznie.
Spieniłem się - nie lubię być traktowany "inaczej"

PS. Może "lawina" mailowa ;)
_________________
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 17-05-2012, 19:50   

Może lawina rezygnacji ?
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-05-2012, 19:51   

A teraz pytanie za 100 pkt...

Czy jak mam Multiroom do usługa HBO OD też powinna działać? Po naprawieniu błędu ze strony UPC włączono już HBO OD, ale... na dekoderze głównym. Na mulitroom nie. W przypadku Canal+ na żądanie usługa działa na obu dekoderach.
_________________
 
 
alma 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 85
Wysłany: 17-05-2012, 19:53   

Może i tak - nikt nie lubi jak się z niego robi "sponsora". Wychodzi, że na forum to sami kłamcy i krętacze ;)
_________________
 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 17-05-2012, 19:55   

1) SPOKÓJ tylko spokój może was uratować :) nie odsyłają e-maili bo dostają ich naprawdę DUŻOOOO :) ja wysłałem wypowiedzenie jakoś 2 dni temu i poza odpowiedzią automatyczną że wiadomość została przyjęta i ktoś się nią niedługo zajmie też nic nie dostałem...powód jest taki że się nie wyrabiają

2) co do promocji to tak jak atomix napisał...nie jest dostępna to trudno :) złóż wypowiedzenie i zaraz stanie się dostępna :)
Ostatnio zmieniony przez marcinosr 17-05-2012, 19:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
alma 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 85
Wysłany: 17-05-2012, 19:56   

http://obsluga-klienta.up...akiet-multiroom - wychodzi że HBO OD nie zadziała w multiroom ;(
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-05-2012, 20:04   

alma napisał/a:
http://obsluga-klienta.upc.pl/app/answers/detail/a_id/70/~/pakiet-multiroom - wychodzi że HBO OD nie zadziała w multiroom ;(


Aj, aj, aj... widzisz człowiek całe życie się uczy. Dzięki :sad:
Chociaz jak wprowadzali HBO OD i nie było dodatkowo dodatkowe płatne (a częścią pakietu HBO), to było i w multiroom. Dlatego zapytałem... :mrgreen:

alma napisał/a:
Wychodzi, że na forum to sami kłamcy i krętacze ;)


Właśnie. Ale niestety UPC to firma typu... "na kogo padnie, na tego bęc" :mrgreen:

Z drugiej strony ile osób zagląda na takie fora i wie co się dzieje? Olbrzymia większość klientów UPC bierze co im mówią w słuchawce, więc po co UPC ma się zmieniać, prawda?
_________________
Ostatnio zmieniony przez atomix 17-05-2012, 20:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
britin 
easy master

Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 32
Wysłany: 17-05-2012, 20:13   

Ja natomiast dowiedziałem się, że mogę przystąpić do tej promocji jedynie jeśli skorzystam z nowej promocji tj takiej jak dla nowego klienta.

A że nie chcę płacić 160 zł za coś co mam teraz za 130 to podziękowałem. ( i jeszcze mieć telefon nie po godzinach a 240 min)

Jedyną ofertą więc było 25 zł miesięcznie bez hd bezterminowo...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: