Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakiet HBO - nowe promocje!
Autor Wiadomość
Daniel2550 
easy master

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 45
Skąd: Lublin
Wysłany: 14-05-2012, 10:36   

Ale tutaj jest mowa o jakiejś innej promocji, 3 miesiące za darmo a nie pół roku i po dwóch miesiącach od dnia aktywacji zgłaszasz wypowiedzenie tej usługi i masz wszystko za free.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 14-05-2012, 13:25   

kriss1000 napisał/a:
HBO w pakiecie jest na 6 miesięcy gratis, następne 18 miesięcy płaci się 25 zeta. Okres próby po którym można z niego zrezygnować to 30 dni max. Umowa na 24 miesiące.

Dla mnie genialna promocja...proponowałbym jeszcze termin zobowiązanie przedłużyć do wieczności.....obligatoryjnie bez możliwości rezygnacji.
_________________
 
 
Snowman 
light master

Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 76
Wysłany: 14-05-2012, 21:09   

czyli ze co-skoro mam przez 6 miesiecy gratis to nie wystarczy zlozyc wypowiedzenia miesiac przed czyli w piatym miesiacu gratisu tylko po miesiacu ? a co z pozostalymi piecioma ?
 
 
Daniel2550 
easy master

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 45
Skąd: Lublin
Wysłany: 14-05-2012, 21:24   

To o jakiej my promocji wkońcu tutaj rozmawiamy? Bo chyba mamy na myśli dwie różne...
 
 
chmielpl 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 92
Wysłany: 14-05-2012, 22:27   

Ludzie ogarnijcie w końcu!!!
Są DWIE ROŻNE PROMOCJE:
1) Pierwsza to ta którą mamy na stronie UPC jak podpisujemy umowę na 3w1 dostajemy na 6 miesięcy za darmo HBO a potem do końca trwania umowy czyli 18 miesięcy płacimy 25 zł

2) Druga promocja o której jest ten temat polega na tym że jeżeli ja mający teraz pakiet 3w1 bez HBO lub mam HBO (na które jak wiadomo nie było żadnych promocji) i chce sobie je włączyć to dzwonie do DUK a oni dają ofertę: przez 3 pierwsze miesiące 0 zł potem 25zł (bez zobowiązań czyli rezygnuje kiedy chce) ewentualnie składamy rezygnacje w drugim miesiącu tak aby po 3 mies darmowego oglądania wyłączyli ten kanał.

Tak ja to rozumiem, a teraz proszę osoby które mają tą ofertę (czytaj 2) o poprawienie jeżeli popełniłem gdzieś błąd bo sam zamierzam sobie odpalić taką promocje :twisted:
 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 15-05-2012, 08:02   

chmielpl napisał/a:
Ludzie ogarnijcie w końcu!!!
Są DWIE ROŻNE PROMOCJE:
1) Pierwsza to ta którą mamy na stronie UPC jak podpisujemy umowę na 3w1 dostajemy na 6 miesięcy za darmo HBO a potem do końca trwania umowy czyli 18 miesięcy płacimy 25 zł

2) Druga promocja o której jest ten temat polega na tym że jeżeli ja mający teraz pakiet 3w1 bez HBO lub mam HBO (na które jak wiadomo nie było żadnych promocji) i chce sobie je włączyć to dzwonie do DUK a oni dają ofertę: przez 3 pierwsze miesiące 0 zł potem 25zł (bez zobowiązań czyli rezygnuje kiedy chce) ewentualnie składamy rezygnacje w drugim miesiącu tak aby po 3 mies darmowego oglądania wyłączyli ten kanał.

Tak ja to rozumiem, a teraz proszę osoby które mają tą ofertę (czytaj 2) o poprawienie jeżeli popełniłem gdzieś błąd bo sam zamierzam sobie odpalić taką promocje :twisted:


warto by się dowiedzieć czy przy tej drugiej promocji jest też mowa o HBO OD??? (skoro przy ogólnych jest to może i tu coś by się dało ugrać :) )

czy ktoś już skorzystał z tej promocji???
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 15-05-2012, 09:57   

Ja skorzystałem z tej drugiej promocji. Obecnie czekam na podesłanie regulaminu. Jak poinformowano mnie, ta druga promocja nie obejmuje HBO OD.
_________________
 
 
dziba 
light master

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 90
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16-05-2012, 20:49   

Druga promocja obejmuje tez HBO ON DEMAND!Dzis skorzystalem z tej promocji wlasnie z opcja hbo od,czyli 3 miechy darmo potem full opcja z hbo od za 25 zl....mysle ze w tej cenie jest calkiem niezle...
 
 
Daniel2550 
easy master

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 45
Skąd: Lublin
Wysłany: 16-05-2012, 21:15   

A za te wypożyczone filmy z HBO on Demand sie placi?
 
 
dziba 
light master

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 90
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16-05-2012, 21:44   

W podstawowym pakiecie HBO HBO ON DEMAND jest opcja dodatkowa i kosztuje 10zl i ogladasz filmy z hbo i cinemax(niektore tytuly) o kazdej porze dnia i nocy,ktore sa dostepne z reguly po kilka tygodni... Choc za taka usluge nie powinno sie doplacac jak w przypadku Canal+ na zadanie gdzie jest w cenie pakietu...
 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 17-05-2012, 05:20   

dziba napisał/a:
Druga promocja obejmuje tez HBO ON DEMAND!Dzis skorzystalem z tej promocji wlasnie z opcja hbo od,czyli 3 miechy darmo potem full opcja z hbo od za 25 zl....mysle ze w tej cenie jest calkiem niezle...


a masz może regulamin tej promocji?? mógł byś podesłać?:)
 
 
alma 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 85
Wysłany: 17-05-2012, 06:15   

Ja wczoraj odbyłem rozmowę z BOK (dzwonili do mnie). Niestety bardzo uprzejma Pani twierdziła, że promocja w ver. 2 nie obejmuje HBO OD - tylko HBO+ HD.

"dziba" - Jak negocjowałeś z DUK czy BOK? Czy rozpoczynając negocjacje byłeś abonentem HBO (HD)? Czy musiałeś zmieniać obecną umowę na nowe warunki wg. obecnych stawek promocyjnych czy tylko "wałkowałeś" HBO? Ja mam obecnie HBO+HD za 31zł/m-c bez zobowiązania na pakiet HBO (mogę wypowiedzieć w każdej chwili ;) ). Umowa na HBO+HD+OD na 12 czy 24 miesiące?
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-05-2012, 16:40   

alma, dokładnie mnie także poinformowano,że promocja z 3 miesiącami nie obejmuje HBO OD. Zresztą aktywowałem promocję i faktycznie nie działa HBO OD. Chociaż swoją drogą usługa HBO OD to tylko filmy SD (chyba ze coś się zmieniło), wiec wole swoja nagrywareczkę :mrgreen:
_________________
 
 
alma 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 85
Wysłany: 17-05-2012, 17:36   

"atomix" - poczekam co wyklika "dziba". Co do nagrywareczki to masz racje, ale trzeba pilnować co i kiedy nagrać. SD fakt ,ale jak dobry film to oglądnie się i w SD ;) . Mam taka pracę że nie mam zbytnio czasu żeby śledzić program a jak znajdzie się chwila "wolna" to można przeglądnąć filmotekę HBO (są tam też czasem pozycje z CINEMAX).
Jeśli można mieć to w tej samej cenie to grzechem nie brać.
Tak sobie myślę że poboksuję się z UPC (BOK/DUK)- co miesiąc płacę solidny rachunek więc co mi tam;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez alma 17-05-2012, 17:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-05-2012, 17:39   

Co racja to racja... zaczekam na rozwój sytacji. Chyba, że coś zmienili w ostatnim czasie :P

[ Dodano: 17-05-2012, 19:00 ]
Dzwoniłem do UPC i faktycznie promocja obejmuje HBO OD. Nie wiem dlaczego konsultant twierdził inaczej. Podobno mają "naprawić" u mnie błąd...

Czyli promocja wygląda tak:
3 miesiące 0 zł,
a potem z upustem przez cały okres korzystania z usługi (bez zobowiązania):
- HBO SD za 20 zł (upust 5 zł od 25 zł)
- HBO HD za 5 zł (upust 1 zł od 6 zł)
- HBO OD za 0 zł (upust 10 zł od 10 zł)


Nie ma opłaty aktywacyjnej

PS. Seven, jeśli nie włączyli ci HBO OD w cenie to dzwon po poprawkę. Bo z tego co wiem korzystałaś z promocji
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: