Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stary klient a nowe promocje ?
Autor Wiadomość
siloos 
easy master

Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 41
Wysłany: 17-04-2012, 20:06   Stary klient a nowe promocje ?

Witam
Zadzwoniłem sobie dzisiaj do UPC w celu dowiedzenia sie co mogę zmienić i zaproponowano mi:
Pakiet Telewidza za 150zł (Max HD, Fiber Power 30, Minuty Non-stop Europa i Świat)
Gdzie obecnie posiadam 3 usługi za które płacę 165zł.
I teraz tak. Troszkę pochodziłem po stronie upc i natknąłem się na taki o to wpis:
Cytat:
Jestem już klientem UPC. Czy mogę zamówić ten pakiet?

Tak. Niezależnie od tego czy jesteś obecnie na zobowiązaniu promocyjnym czy nie, możesz skorzystać z nowej promocji, jeśli Twój dotychczasowy abonament za usługi podstawowe (tj. Telewizja, Internet, Telefon) jest niższy niż abonament za zamawiany pakiet.

Gdzie w mojej sytuacji różnica jest na moją korzyść. I teraz się zastanawiam czy Pani nie przemyślała co do mnie mówi czy jak zwykle wyrąbią mnie na czymś :) Zastanawiam się co się stanie jak podpiszę umowę która będzie dla mnie lepsza a dla nich gorsza ? Odstąpią od nowej umowy ? A może zapłace za dwa abonamenty ?:)
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 17-04-2012, 20:52   

Dla Ciebie i UPC ważne jest to co zostaje podpisane i tyle-więc jeszli czujesz że jest ok to podpisuj to jak najszybciej, ale zażądaj tego co podpisujesz na piśmie!!! co by Cię póżniej nie wyrolowali. A na infolini gościówka pewnie myślała że proponuje taką ofertę nowemu ;) klientowi. UPC nie zerwie z Tobą takiej oferty bo by wyszli sami przed sobą na idiotów nie panującymi nad tym co się w ich firmie dzieje 8) . Podwójnego abo też nie zapłacisz bo w życie wejdą nowe stawki a stare przestaną obowiązywać w dniu podpisania nowej umowy, co najwyżej następna faktura będzie trochę dziwna bo będziesz miał trochę starego abo policzone do dnia starej umowy i część nowego od dnia podpisania nowej umowy.
_________________
 
 
siloos 
easy master

Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 41
Wysłany: 17-04-2012, 21:05   

Na razie sprawa stanęła na wizycie instalatora który ma przynieś nową umowę do podpisania. Za nie podpisanie umowy nie grożą żadne konsekwencje ? :mrgreen:
 
 
gbbsoft 
plus master

Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 302
Wysłany: 17-04-2012, 21:11   

siloos napisał/a:
Gdzie w mojej sytuacji różnica jest na moją korzyść. I teraz się zastanawiam czy Pani nie przemyślała co do mnie mówi czy jak zwykle wyrąbią mnie na czymś

Nie. Ja też dostałem pakiet ciut mniejszy niż w Aster. Zasada zasadą, ale jak UPC pozwoli na drobne odstępstwo to nie ma co się czepiać...
  gbbsoft
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 17-04-2012, 22:38   

siloos napisał/a:
Za nie podpisanie umowy nie grożą żadne konsekwencje ?

W konsekwencji co najwyżej to prezesowi może mniej smakować obiad :mrgreen: :mrgreen:
_________________
 
 
gustav.pl 
Klikacz

Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-04-2012, 21:18   Re: Stary klient a nowe promocje ?

siloos napisał/a:

Cytat:
Jestem już klientem UPC. Czy mogę zamówić ten pakiet?

Tak. Niezależnie od tego czy jesteś obecnie na zobowiązaniu promocyjnym czy nie, możesz skorzystać z nowej promocji, jeśli Twój dotychczasowy abonament za usługi podstawowe (tj. Telewizja, Internet, Telefon) jest niższy niż abonament za zamawiany pakiet.



Coś chyba się nie doczytałeś :neutral: Bez problemów, w każdej chwili, możesz zmienić abonament z tańszego na droższy. W Twoim przypadku jest odwrotnie: płacisz więcej, a chcesz zmienić na tańszy. Tu mogą być problemy ;)
Oczywiście mówimy o abonamencie płaconym przed upływem końca umowy promocji. Bo po wygaśnięciu umowy możesz sobie zmieniać pakiety do woli.

Pozdrawiam :)
 
 
matulec 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 639
Wysłany: 24-04-2012, 05:43   Re: Stary klient a nowe promocje ?

gustav.pl napisał/a:
siloos napisał/a:

Cytat:
Jestem już klientem UPC. Czy mogę zamówić ten pakiet?

Tak. Niezależnie od tego czy jesteś obecnie na zobowiązaniu promocyjnym czy nie, możesz skorzystać z nowej promocji, jeśli Twój dotychczasowy abonament za usługi podstawowe (tj. Telewizja, Internet, Telefon) jest niższy niż abonament za zamawiany pakiet.



Coś chyba się nie doczytałeś :neutral: Bez problemów, w każdej chwili, możesz zmienić abonament z tańszego na droższy.
I to właśnie jest zawarte w tym cytacie...
 
 
gustav.pl 
Klikacz

Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-04-2012, 09:41   Re: Stary klient a nowe promocje ?

matulec napisał/a:
gustav.pl napisał/a:

Coś chyba się nie doczytałeś :neutral: Bez problemów, w każdej chwili, możesz zmienić abonament z tańszego na droższy.

I to właśnie jest zawarte w tym cytacie...


A to właśnie wyrwane jest z kontekstu!
Jeżeli dołączymy resztę cytatu(pogrubionego teraz przeze mnie) to chyba sens jest trochę inny.

gustav.pl napisał/a:
Coś chyba się nie doczytałeś Bez problemów, w każdej chwili, możesz zmienić abonament z tańszego na droższy. W Twoim przypadku jest odwrotnie: płacisz więcej, a chcesz zmienić na tańszy. Tu mogą być problemy Oczywiście mówimy o abonamencie płaconym przed upływem końca umowy promocji.


Wystarczy przeczytać post do końca.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: