Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Powolne wysyłanie uTorrent
Autor Wiadomość
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 27-09-2012, 11:53   

ANIOŁ napisał/a:
Dokładnie..... jakies 90% ludzi to idioci, bulący nie wiedzący za co tak naprawdę...
Nie każdy musi się na tym znać, a nazywanie ludzi idiotami wystawia świadectwo tylko Tobie.
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 27-09-2012, 13:28   

Susane napisał/a:
ANIOŁ napisał/a:
Dokładnie..... jakies 90% ludzi to idioci, bulący nie wiedzący za co tak naprawdę...
Nie każdy musi się na tym znać, a nazywanie ludzi idiotami wystawia świadectwo tylko Tobie.

Wybacz ale jak na coś sie zdecyduję szukam, zdobywam wiedzę , ktoś kto nie szuka dla mnie jest idotą :D Proste:)
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 27-09-2012, 15:14   

Szukaj dalej wiedzy a nie obrażaj
A ludzie szukają tu wiedzy i się pytają o co ci chodzi człowieku
 
 
frst 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 171
Skąd: W-wa
Wysłany: 27-09-2012, 22:31   

ANIOŁ napisał/a:
ale dzieki takim osobom ja sobie dorabiam

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, ile osób zarabia na Tobie, bo nie jesteś magikiem we wszystkich dziedzinach życia. W ich oczach też jesteś debilem?
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-09-2012, 00:27   

frst napisał/a:
ANIOŁ napisał/a:
ale dzieki takim osobom ja sobie dorabiam

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, ile osób zarabia na Tobie, bo nie jesteś magikiem we wszystkich dziedzinach życia. W ich oczach też jesteś debilem?

Zwykle jak sie za coś biore to wiem co i jak, może nie jestem magikiem ale nie podchodzę do komputera z maczugą jak co niektórzy :mrgreen: (przykład)
 
 
Q 
classic master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 07 Maj 2011
Posty: 288
Skąd: CK
Wysłany: 28-09-2012, 17:35   

ANIOŁ, no i ? Nie każdy musi się znać na wszystkim i nie dlatego że jest debilem ale dlatego że mu to zwyczajnie niepotrzebne, a podniecanie się wiedzą na poziomie gimnazjum i poradników z google nie czyni nikogo guru. Od tego jest forum żeby zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi albo informację gdzie można znaleźć odpowiedź a nie miejscem gdzie się komuś wytyka niewiedzę i obraża. Może zwyczajnie marnujesz swoją wiedzę na tym forum, zapraszam na specjalistyczne fora gdzie zapewne zabrylujesz umiejętnością zrobienia format c:, zainstalowaniem widowsa, czy rozróżnianiem Mb/s od MB/s :)
_________________
 
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-09-2012, 20:52   

Q napisał/a:
Może zwyczajnie marnujesz swoją wiedzę na tym forum, zapraszam na specjalistyczne fora gdzie zapewne zabrylujesz umiejętnością zrobienia format c:, zainstalowaniem widowsa, czy rozróżnianiem Mb/s od MB/s :)


Jestem w parunastu specjalistycznych miejscach z róznych dziedzin z bardziej znanych przytoczę Elektroda czy DVHK,tutaj jestem w sumie tylko po to by być swiadomym użytkownikiem UPC i nie pytać kiedy jakiś kanał bedzie w UPC , pomimo że jest w ofercie od paru lat, bo takich asów też widziałem :mrgreen:
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-09-2012, 21:50   

ANIOŁ napisał/a:
Q napisał/a:
Może zwyczajnie marnujesz swoją wiedzę na tym forum, zapraszam na specjalistyczne fora gdzie zapewne zabrylujesz umiejętnością zrobienia format c:, zainstalowaniem widowsa, czy rozróżnianiem Mb/s od MB/s :)


Jestem w parunastu specjalistycznych miejscach z róznych dziedzin z bardziej znanych przytoczę Elektroda czy DVHK,tutaj jestem w sumie tylko po to by być swiadomym użytkownikiem UPC i nie pytać kiedy jakiś kanał bedzie w UPC , pomimo że jest w ofercie od paru lat, bo takich asów też widziałem :mrgreen:

Elektoroda rzeczywiście specjalne miejsce ale porady na dvhk zazwyczaj wyglądają właśnie tak zrób format c: a jak nawet trafi się czasem ktoś na trochę wyższym poziomie i napisze coś ciekawego to jest zaraz ze 30 odpowiedzi typu nic z tego nie rozumiem, nie można prościej, nie wiem gdzie to wpisać, to już wolę zrobić format c:
  marekd@jabberpl.org
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-09-2012, 22:03   

Marek napisał/a:
ANIOŁ napisał/a:
Q napisał/a:
Może zwyczajnie marnujesz swoją wiedzę na tym forum, zapraszam na specjalistyczne fora gdzie zapewne zabrylujesz umiejętnością zrobienia format c:, zainstalowaniem widowsa, czy rozróżnianiem Mb/s od MB/s :)


Jestem w parunastu specjalistycznych miejscach z róznych dziedzin z bardziej znanych przytoczę Elektroda czy DVHK,tutaj jestem w sumie tylko po to by być swiadomym użytkownikiem UPC i nie pytać kiedy jakiś kanał bedzie w UPC , pomimo że jest w ofercie od paru lat, bo takich asów też widziałem :mrgreen:

Elektoroda rzeczywiście specjalne miejsce ale porady na dvhk zazwyczaj wyglądają właśnie tak zrób format c: a jak nawet trafi się czasem ktoś na trochę wyższym poziomie i napisze coś ciekawego to jest zaraz ze 30 odpowiedzi typu nic z tego nie rozumiem, nie można prościej, nie wiem gdzie to wpisać, to już wolę zrobić format c:

Na DVHK nie udzialam sie w Komputerach ale odbiornikach satelitarnych, programowaniu ich i szeroko pojętej, "edukacji":) Fakt ich dział komputerowy wygląda niestety tak jak piszesz, ale ogólnie fora komputerowe to nie to samo co jakies 10 lat temu....
 
 
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 05-10-2012, 12:19   

Witam
Pozwolicie że dopnę tu swoje małe co nie co. Od bardzo dawna zauważyłem że przy pobieraniu na pełnej prędkości łącza pliku torrent siada mi łącze net gaśnie pomaga włącz wyłącz z sieci lub zatrzymanie klienta. Sytuacja ta dzieje się na każdym z klientów np utorrent,qbittorrent. Net dochodzi do rutera Linksys WRT54GC/EU i od niego kablem do kompa. Zmniejszyłem już ilość połączeń ogółem i na torrent i nic dalej tak samo. Zmniejszam prędkość pobierania do 2 MiB/s i też mam brak netu. Zapora zezwala na połączenia.
_________________
  jedrek
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 05-10-2012, 20:29   

jedrek napisał/a:
Od bardzo dawna zauważyłem że przy pobieraniu na pełnej prędkości łącza pliku torrent siada mi łącze net

Standard, ma takie problemy większość mających właśnie nata 25 Mb i taki jak Ty modem do tego.
Jedyne rozwiązanie to zmiana na neta 60 Mb i do tego zmiana modemu z ED 2 na ED 3-czyli na to co ja mam w nagłówku, od tego czasu nie mam żadnych takich problemów jak opisujesz.
_________________
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 05-10-2012, 21:26   

Również mam EPC2203 (firmware epc2203-ESIP-12-v202r1262-080915.bin), ale taki problem nie występuje.
 
 
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 06-10-2012, 09:31   

Dzięki
KOCUREK 1970 nazwy Twojego modemu nie widzę jedynie typ neta
Susane ja mam inne sowtware tu link:
http://imgur.com/fZfHI
Nowe to czy stare.
Pozdrawiam
_________________
  jedrek
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 06-10-2012, 10:36   

Masz inny model, konkretnie Webstar EPX2203. Trochę to mylące, bo w profilu sobie ustawiłeś Webstar EPC2203. Sprawdź sobie, czy problem z torrentami występuje przy bezpośrednim podłączeniu komputera do modemu.
 
 
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 06-10-2012, 15:52   

No fakt to EPX a przy podłączeniu neta przez sam modem sytuacja wygląda podobnie. Przy prawie max DU net pada.
_________________
  jedrek
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: