Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z dekoder TechniSat Digit HD 8CX
Autor Wiadomość
Szpila 
Klikacz

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 3
Wysłany: 30-03-2012, 20:42   problem z dekoder TechniSat Digit HD 8CX

Mam problem z dekoderem o nazwie takiej jakiej jest w temacie. Dekoder podłączyłem prawidłowo, lecz od razu po tym jak wszystko podłączyłem wyskakuje na dekoderze napis USB Load. Nie da się nic zrobić z dekoderem ani go włączyć, ani nic tylko jest napisane USB Load.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 30-03-2012, 22:06   

Widzę że Kolega zawalił Nas wszelakimi informacjami typu-co podłączył,jak podłączył,do czego podłączył,jakimi kablami,co znaczy nie da sie nic zrobić,co zrobił,do jakiego sygnału podłączył ten sprzęt....
Sorki Gościu,ale skoro ktoś w ogóle ma Ci pomóc to.....musisz się bardziej wysilić-chcesz pomocy podaj szczególy a nie My mamy się domyślać o co Tobie chodzi...i widzę że na Elektrodzie dostałeś też podobną odpowiedz do mojej i nic w tym kierunku nie zrobiłeś.
Nikt na tym forum nie ma dyplomu wróżki.....
Pozdrawiam
_________________
 
 
Szpila 
Klikacz

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 3
Wysłany: 31-03-2012, 09:42   

wybacz i dzięki za wytłumaczenie nie miałem jeszcze styczności z tego typu stronami. HDMI podłączone, kabel zasilania oraz przewód z sygnałem kablowym do wejścia w dekoderze. Wcześniej podłączałem parę razy dekodery i normalnie działały tylko w tym jest po podłączeniu napis"USB Load" i nie da się go włączyć .
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 31-03-2012, 15:48   

Wychodzi na to ze dekoder jeset uwalony przez żle wgrane oprogramowanie lub coś w tym rodzaju i żąda ponownego wgrania softa przez port usb-musisz w necie znaleść softa do tego dekodera(nie będzie to łatwe!!!,bo nawet na oficjalnej polskiej stronie Technisata nie ma żadnego info o tym dekoderze) a jeśli jest to sprzęt przywieziony z Niemiec to możesz go wywalić na śmietnik-bezużyteczny dekoder w Polsce
Skąd masz ten dekoder,do jakiej kablówki go podłączyłeś(UPC,Aster,Multimedia.....)
_________________
 
 
Szpila 
Klikacz

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 3
Wysłany: 31-03-2012, 19:32   

To jest z mojej osiedlowej tv, miałem wcześniej dekoder z tą samą nazwą tylko 4, lecz coś się uwaliło tu zaproponowali mi nową umowę z 8. W poniedziałek będę musiał do nich iść, na całe szczęście dekoder przez dzierżawę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: