Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
grundol2 
light master

Dołączył: 06 Paź 2013
Posty: 66
Wysłany: 08-10-2023, 11:35   

Hej posiadam Canal + Prestige na próbę na 3 miesiące i z tego co widzę ten pakiet jest trochę wybrakowany jak na jego cenę np. Brak dostępu do Canal + online wiadomo może kiedy będzie to dostępne dla klientów Upc(Play) bo np. Vectra już to wprowadziła a nasi jak zawsze ...Pozdrawiam
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 08-10-2023, 19:35   

Myślę, że abonenci UPC nie doczekają się dostęp do Canal+ Online w ramach dotychczasowych ofert. Może po podpisaniu nowych umów z Play
_________________
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 10-10-2023, 20:25   

Jak komuś zależy na C+ Online i dodatkowych kanałach eventowych, w tym na C+ 4K, powinien wykupić bezpośrednio u nadawcy. Sprawdźcie, czy oferty łączone z PSP Premium, Eleven, HBO Max i Netflix, nie wyjdą Wam korzystniej. Zresztą nie trzeba podpisywać długokrrsowych umów. Wykupujecie subskrypcję, kiedy potrzebujecie.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 11-10-2023, 07:18   

Gdyby Canal+ Online zrobił opcję roczną z opłatą comiesięczną a nie " z góry" za 12 miechy to można pomyśleć. A tak, wychodzi mało korzystniej niż w UPC, jak dla mnie :D
_________________
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 12-10-2023, 06:59   

Jest opcja miesięczna z umową na 2 lata, jeżeli chcesz mieć gwarancję niższej ceny.

https://kup.pl.canalplus.com/telewizja-bez-anteny

29 zł Film i Seriale, pakiet Fun&News (m.in.FOX, TVN24)
54 zł z całym pakietem C+ ze sportem, pakiet Fun&News

Do tego można dobrać HBO za 20 zł, PSP i Eleven za 20 zł lub samo Eleven za 10 zł.

Za ile masz teraz dostęp do pełnego pakietu C+, TVN24, PSP, Eleven i HBO w UPC? Poniżej 84 zł? Tu masz gwarancję, że wszystko masz w aplikacji na dowolnym urządzeniu i dowolnym internecie. Możesz oglądać w salonie w domu, jak i na działce za miastem.
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 12-10-2023, 15:28   

HM
A Polsat Box GO?
Można mieć za 40 PLN
Można wziąć na spółkę :)
Owszem, jest tam tylko C+3 i 4 ale do tego wszystko od Polsatu.
_________________
 
 
krzychowawa 
light master

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-10-2023, 00:03   

Witam mam pytanko czy komuś może zniknął nagle Canal+ na horizonie (pokazuje mi brak wykupionego pakiet) a w moim UPC wogole zniknął mi ten pakiet Canal+ z posiadanych. Dodam że mam jeszcze kartę ci+ oraz boxa 4k i na nich jest dostępny ten pakiet Canal+. Miał ktoś coś podobnego może?
 
 
Yarecky 
light master

Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 65
Wysłany: 22-10-2023, 00:06   

krzychowawa napisał/a:
Witam mam pytanko czy komuś może zniknął nagle Canal+ na horizonie (pokazuje mi brak wykupionego pakiet) a w moim UPC wogole zniknął mi ten pakiet Canal+ z posiadanych. Dodam że mam jeszcze kartę ci+ oraz boxa 4k i na nich jest dostępny ten pakiet Canal+. Miał ktoś coś podobnego może?



U mnie tak samo, tylko zniknęło z moje UPC i modułu CI a na dekoderze 4k działa cała paczka, ja miałem ofertę 1 zł na czas nie określony, przy niedawnym przedłużeniu pan zapowiedział że zostawia mi tą promocje na kolejny rok umowy
 
 
krzychowawa 
light master

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-10-2023, 11:03   

No ja też mam ten pakiet za 1zł na czas nieokreślony. Już wszystko wróciło do stanu pierwotnego ale były to trzy telefony na infolinię bo jak włączyli mi Canal+ na horizonie to zniknął z ci+ co ciekawe na boxsie 4k był cały czas. Zastanawiam się czy nie było to celowe żebym się pozbył horaizona który jest po kablu a żebym przeszedł tylko na te ich dekodery które są tylko po internecie, który ostatnio jakoś po przejściu przez Play zaczął się częściej urywać co w UPC w ostatnim czasie się nie zdarzało tak często.
 
 
kakasz 
light master

Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 62
Wysłany: 26-10-2023, 17:10   

Dziś mnie gnoje odłączyły. A 2 miesiące temu zawarłem umowę do grudnia 2024 na pakiet właśnie z C+. Dodatkowo zostałem zapewniony że wszystko zostanie tak jak jest z C+ w wynegocjowanej cenie... Teraz na infolinii palą głupa że promo na C+ się skończyło.... Oszusty po prostu. Reklamacja poszła. Niech sobie odsłuchają co mi mówili. A jak nie to paszoł won play.
  kakasz
 
Yarecky 
light master

Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 65
Wysłany: 26-10-2023, 21:13   

kakasz napisał/a:
Dziś mnie gnoje odłączyły. A 2 miesiące temu zawarłem umowę do grudnia 2024 na pakiet właśnie z C+. Dodatkowo zostałem zapewniony że wszystko zostanie tak jak jest z C+ w wynegocjowanej cenie... Teraz na infolinii palą głupa że promo na C+ się skończyło.... Oszusty po prostu. Reklamacja poszła. Niech sobie odsłuchają co mi mówili. A jak nie to paszoł won play.



Też dzwoniłem i poinformowali że nie mam tego w pakiecie, że promocja się skończyła i dlatego wyłączyli , ja mówię że przedłużałem umowę i osoba z którą rozmawiałem zapewniała po sprawdzeniu w systemie że może mi zostawić w tej cenie C+, pani utworzyła zgłoszenie reklamacyjne z prośbą o przywrócenie dostępności pakietu i odpowiedz ma przyjść mailowo


edit. Reklamacja uznana pakiet C+ już śmiga

hgntrhtrhrth.jpg
Plik ściągnięto 17 raz(y) 30,66 KB

 
 
kakasz 
light master

Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 62
Wysłany: 15-11-2023, 14:07   

A u mnie reklamacja telefoniczna za odłączenie C+ została uznana za "niezasadną"...
Nie dociera do nich, że przy podpisywaniu nowej umowy w tym roku miał być ten pakiet w wynegocjowanej cenie do końca. Inaczej nie zdecydował bym się na nową lojalkę. Powołują się na umowę z 2022r. Ameby jakieś? :)
Szczęście, że przy zawarciu nowej umowy poprosiłem o maila od konsultantki z potwierdzeniem tamtych ustaleń.
Jak dalej będą brnąć to UOKiK.

Zrzut ekranu 2023-11-15 135746.jpg
Plik ściągnięto 114 raz(y) 86,37 KB

  kakasz
 
upload2023 
light master

Dołączył: 01 Gru 2023
Posty: 57
Wysłany: 06-12-2023, 21:26   

Sorki duzo czytania nie chce sie powtarzac w pakiecie select wystepuje ten kanal: CANAL+ SPORT5 ??? Ja go mam na Horizonie z nagrywarka na kanale 237
 
 
Jack777 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 115
Wysłany: 07-12-2023, 13:06   

@upload2023
Canal+ Sport5 to był kiedyś nSport, zmienili tylko nazwę i dlatego jest w pakiecie TV
 
 
upload2023 
light master

Dołączył: 01 Gru 2023
Posty: 57
Wysłany: 07-12-2023, 13:12   

Jack777 napisał/a:
@upload2023
Canal+ Sport5 to był kiedyś nSport, zmienili tylko nazwę i dlatego jest w pakiecie TV

Chyba go nie ma bo prosilem dwoch znajomych co maja selecta o sprawdzenie czy maja ten kanał u siebie i sprawdzili i nie maja go ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: