Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 12-12-2018, 22:47   

MrPepka, Czyli co, wybierając ofertę nie mogę porównać NC+ do UPC mimo, że dostarcza mi praktycznie tę samą usługę, a różnica dla mnie to wpięcie kabla do innego gniazda w TV i ścianie? Przecież 90% osób nawet nie wie jaka jest różnica pomiędzy sat, a catv. Liczy się jakość, kontent i cena, a nie medium transmisji. Jak ktoś ma dostęp do NC+/CP i UPC to jak najbardziej może sobie porównywać obie oferty TV i wybrać dla siebie korzystniejszą.
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 12-12-2018, 22:54   

zylx napisał/a:
Czyli co, wybierając ofertę nie mogę porównać NC+ do UPC mimo, że dostarcza mi praktycznie tę samą usługę, a różnica dla mnie to wpięcie kabla do innego gniazda w TV i ścianie?

Tak, dokładnie
zylx napisał/a:
Przecież 90% osób nawet nie wie jaka jest różnica pomiędzy sat, a catv. Liczy się jakość, kontent i cena, a nie medium transmisji.

Nie ma to znaczenia. Znaczenie ma fakt, że to są dwie osobne technologie
zylx napisał/a:
Jak ktoś ma dostęp do NC+/CP i UPC to jak najbardziej może sobie porównywać obie oferty TV i wybrać dla siebie korzystniejszą.

Jest jeszcze WP Pilot (internetowa TV). To czemu nie porównasz internetowej TV do UPC? No właśnie. NC+/CP rządzą się swoimi prawami właśnie z tego względu, że można TV SAT zabrać ze sobą (tak jak i internetową TV i DVB-T). A kablówka może być tylko u Ciebie w domu
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 13-12-2018, 12:49   

KOCUREK1970 napisał/a:
Przecież sami sugerujecie nie tylko w tym temacie, że bez wypowiedzenia nie da się nic taniej "ugrać" - a to nie jest straszenie firmy odejściem?.


Widzę, że nie zrozumiałeś mojego poprzedniego wpisu.

Jeśli klient któremu kończy się umowa dzwoni do UPC i chce skorzystać z promocji X (jest zorientowany,), a słyszy, że nie może, ale może za to samo zapłacić więcej... I nie mówię tutaj nawet o ofertach utrzymaniowych, ale często o różnicy między ofertą "dla nowych" ze strony, a tym co oferują "w dziale sprzedaży" jako przedłużenie.

To według Ciebie klient ma być zadowolony? Ma się zgodzić. Tylko mało rozgarnięty da sobie wmówić, że musi płacić więcej, gdy klient "z ulicy" płaci za to samo mniej. Dlatego ludzie wypowiadają. Ale pewnie są i tacy co UPC wmówi wszystko. Pytanie czy na tym polega budowanie dobrego wizerunku firmy, gdy od początku negocjacji dla stałych (zorientowanych!) klientów przedstawia się gorsze oferty niż dla nowych.

Ale co ja tam wiem. Czasami wystarczy poczytać wpisy na Facebooku UPC. Szkoda, że reagują dopiero, gdy klient się poskarży. A wystarczy po prostu "od początku negocjacji" zrównać oferty z tymi, które w danym momencie obowiązują "dla nowych". To jest równe traktowanie klienta. Ale tak jak wspomniałem... "nie mój cyrk, nie moje małpy". Tobie może się to podoba, twoja sprawa. Ja mam opinię na ten temat inną.

Blacha2) napisał/a:
PS. Ile osób usunęło konto na tym forum społecznościowym , lub przestało pisać gdy każde zdanie negatywne na temat UPC spotykało się z atakiem personalnym, drwinami i sprowadzaniem tematu do absurdu?


Bo Kiedyś tutaj było normalnie.
Co ciekawe, w ostatnim czasie UPC bardzo bronią tutaj osoby, które przy okazji mocno angażują się na "Społeczność UPC". Przypadek? :mrgreen:

Ale nie martwcie się. Na szczęście opinia idzie po kontakcie klienta z UPC, a nie z Wami.

Przy okazji, jeśli UPC w jednej promocji prawie pełny Canal+ daje za 39,90 zł, a HBO za 5 zł to... można, jeśli się chce. A to oznacza, że mogą za 40 zł zaoferować Canal+ Prestige, także w osobnej ofercie. I to UPC decyduje promocjach, a nie nadawca. Samemy nadawcy zależy, by UPC to pracowało, na to żeby jak najwięcej się sprzedało. :mrgreen:

Kończę dyskusję na ten temat :!:

Wesołych Świąt ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez atomix 13-12-2018, 13:10, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 13-12-2018, 12:57   

Cytat:
UPC bardzo bronią

ja już pisałem że i żadna obronę nie chodzi

dla mnie wartość tej usługi to Max 15 zł ( miałem Full za 25 zł A były wszystkie ligi i porządne filmy teraz tego nie ma)

wskazuje jedynie na fakt że UPC sobie ustalilo takie ceny i trzeba to przyjąć do wiadomości lub brać ofertę tam gdzie jest taniej

i gdzie tu widzisz bronienie operatora?
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 13-12-2018, 19:54   

Jedyne rozwiązania to przestać abonować to "ścierwo", warte w mojej ocenie 5-10 zł. Już dawno to zrobiłem i nie żałuję. A jak ktoś uzależniony od znaku "+", to może warto poszukać tańszej alternatywy. Wtedy rynek zweryfikuje pazerność jednych i drugich.

Co się stało z Kasią ? :shock:
  morro
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 13-12-2018, 20:46   

Widzę, że mój post odnoszący się do pewnych osób zniknął...
morro napisał/a:
Jedyne rozwiązania to przestać abonować to "ścierwo", warte w mojej ocenie 5-10 zł. Już dawno to zrobiłem i nie żałuję. A jak ktoś uzależniony od znaku "+", to może warto poszukać tańszej alternatywy. Wtedy rynek zweryfikuje pazerność jednych i drugich.

Dziękuję za głos rozsądku.
Jak widać nie tylko Ty tak to widzisz - ja, GDA również.
A gdzie Kasia...
Odeszła bo ją zaszczuli, że pomagała w promocjach.
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 13-12-2018, 20:52   

KOCUREK1970 napisał/a:
Jak widać nie tylko Ty tak to widzisz - ja, GDA również.

I ja również się pod tym podpisuję
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 13-12-2018, 21:12   

MrPepka, KOCUREK1970, GDA, Kurcze, wszyscy się zgadzamy, że pakiet C+ jest niewart swojej ceny w UPC i nie warto go abonować, a dwie strony gównoburzy i kłótni.

morro, doskonale podsumował temat, nie mógłbym się zgodzić bardziej:
morro napisał/a:
Jedyne rozwiązania to przestać abonować to "ścierwo", warte w mojej ocenie 5-10 zł. Już dawno to zrobiłem i nie żałuję. A jak ktoś uzależniony od znaku "+", to może warto poszukać tańszej alternatywy. Wtedy rynek zweryfikuje pazerność jednych i drugich.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 13-12-2018, 21:56   

zylx napisał/a:
morro, doskonale podsumował temat, nie mógłbym się zgodzić bardziej:

zylx napisał/a:
MrPepka, KOCUREK1970, GDA, Kurcze, wszyscy się zgadzamy, że pakiet C+ jest niewart swojej ceny w UPC i nie warto go abonować, a dwie strony gównoburzy i kłótni.

Zatem zadziwia fakt, że ten oto drobny szczegół umknął Twej uwadze a miał miejsce znacznie wcześniej przed postem morro.
Rozumiem, że wtedy nie mogłeś się zgodzić ze stanowiskiem grupy wzajemnej adoracji..., nie to co teraz, bo przecież morro w naszej grupie jak nas nazwałeś wzajemnej adoracji nie jest:
KOCUREK1970 napisał/a:
Skoro za 40, 50 zł to kupujecie od UPC, to dla mnie (i nie tylko dla mnie) wniosek jest jeden - nie jest drogo.
Ale kupujcie to dalej, kupujcie, płaćcie i jęczcie, że drogo - Prezes UPC lubi takich jak wy, pogardłujecie jak zwykle i potulnie 50 zl za to UPC położycie.


KOCUREK1970 napisał/a:
Ale skoro kupujecie to nie jęczcie, że drogo - nie kupujcie, to ceny (może) spadną jak się nie sprzeda ilość subskrypcji.
Ja bym za taki kontentowy chłam nawet 5 zł nie dał.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 13-12-2018, 23:28   

KOCUREK1970, Ale przecież zgodziłem się już w tym aspekcie z kolegą GDA 5 stron temu:

GDA napisał/a:
A nie zdrowiej dla wszystkich by bylo podejscie

za drogo = nie abonuje

zamiast przepłacać i się wyzalac w internecie?

zylx napisał/a:
GDA, Zdecydowanie najzdrowiej. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by tą, czy inną ofertę komentować i poddawać ocenie. Od tego jest forum.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 13-12-2018, 23:33   

zylx napisał/a:
Ale przecież zgodziłem się już w tym aspekcie z kolegą GDA 5 stron temu:

I ciągnąłeś temat dalej:
zylx napisał/a:
Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by tą, czy inną ofertę komentować i poddawać ocenie. Od tego jest forum.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 14-12-2018, 02:04   

KOCUREK1970, Przeczytaj, a dowiesz się dlaczego.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 14-12-2018, 02:14   

zylx napisał/a:
Przeczytaj, a dowiesz się dlaczego.

Zatem i nasze wypowiedzi były w tym świetle jak najbardziej właściwe.
_________________
 
 
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 14-12-2018, 11:21   

A ja nadal nie wiem dlaczego NC+ sprzedaje kablówkom niepelnowartościowy "produkt" za pełną cenę.Dlaczego kablówki to tolerują?Przecież gdyby się postawiły to tym cwaniakom z NC+ od razu by rura zmiękła.A tak wszyscy tolerują jawne chamstwo.
 
 
akslowka 
easy master

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 39
Wysłany: 14-12-2018, 19:59   

aandin napisał/a:
A ja nadal nie wiem dlaczego NC+ sprzedaje kablówkom niepelnowartościowy "produkt" za pełną cenę.Dlaczego kablówki to tolerują?Przecież gdyby się postawiły to tym cwaniakom z NC+ od razu by rura zmiękła.A tak wszyscy tolerują jawne chamstwo.


bo sa tacy co odejda od UPC, gdy C+ zabraknie.

Niestety to abonenci muszą zacząc rezygnować, a nie UPC.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: