Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 624
Skąd: 3City
Wysłany: 02-03-2018, 11:45   

@Blacha skąd się chłopie urwałeś? Wiesz co to jest forum internetowe i do czego służy?
_________________
 
 
Andrew150 
light master

Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 65
Wysłany: 02-03-2018, 15:41   

swat - chyba pomyliłeś adresata - rozumiem, że chciałeś swój post skierować do kocurka? Przecież większych głupot nie można chyba napisać - 2 miliony durniów abonuje chłam wbrew swojemu rozumowi i sytuacji materialnej, a rycerz na białym koniu - kocurek - mądrzejszy od tej rzeszy głupków stoi ponad wszystkim i napawa się satysfakcją, że oszczędził 4 dychy miesięcznie. :D Dziecinada normalnie...
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 02-03-2018, 18:12   

Objawił się, kolejny obrońca chłamu. A w czym ty widzisz głupotę w poście @kocurka? To jest jego indywidualna ocena sytuacji, której ty widocznie nie rozumiesz. Nikt tu się niczym nie napawa, tylko wyraża słuszne zdziwienie, że po utracie tylu praw cena, nie uległa zmianie. Nikt tu do niczego nie namawia. każdy sobie abonuje, co chce i na co go stać :twisted:
  morro
 
d107 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 171
Wysłany: 02-03-2018, 21:38   

Przestańce już skomleć. Jeden wykupuje jakies durne gry, drugi uprawia hazard a trzeci abonuje to co mu pasuje i to co lubi oglądać. WOlna wola i kij komu do tego.

Mam pytanko czy upc odkoduje gale oscarowa w canal+>??
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 02-03-2018, 21:50   

Ponoć będzie odkodowane w UPC, a tu lista kablówek.
UPC, VECTRA, INEA , TOYA, MULTIMEDIA
_________________
 
 
Andrew150 
light master

Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 65
Wysłany: 03-03-2018, 10:40   

morro napisał/a:
Objawił się, kolejny obrońca chłamu.


A kimże ty jesteś żeby decydować za mnie co jest "chłamem", a co nie? Grube miliony zachwycają się Martyniukiem, Sławomirem, oglądają Botoksy i temu podobne, a ty śmiesz twierdzić, że transmisje NBA z komentarzem Michałowicza, dla których to praktycznie tylko abonuję C+ to chłam? Jest jeszcze wielka rzesza fanów kopanej, dla których wartość ma np. rodzima liga, a nie włoska, hiszpańska, czy albańska i tak dalej.
Przyjmij do wiadomości, że jesteśmy sami w stanie ocenić, czy wydać te kilkadziesiąt zyla na takie czy inne przyjemności.
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 03-03-2018, 12:14   

Ale jedziecie, odwieczny problem tu na forum, warto czy nie warto.
To i tak dobrze, że MŚ w TVP, bo gdyby był Polsat i płatne kanały byłby cyrk jak przy ME:)
_________________
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 03-03-2018, 12:53   

@Andrew chyba Twój mózg przestaje prawidłowo funkcjonować. Dla mnie chłam, dla Ciebie C+ to super mega oferta i nic mi do tego, rozumiesz już ? Niekoniecznie na forum każdy musi mieć opinię zbliżoną do Twojej. I nie wciskaj mi jakiejś swojej teorii której nie wypowiedziałem, bo mam to, wiesz gdzie :mrgreen:
  morro
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 624
Skąd: 3City
Wysłany: 03-03-2018, 14:08   

Chłam to na pewno nie jest, czasami w całym pakiecie Prestiż można znaleźć jakąś perełkę, ale nie za 69 czy nawet 59 zł. Jeszcze parę lat temu były tam wartościowe filmy, sport. Teraz sportu jak na lekarstwo, filmy III liga, bardzo słabe. Niech wyłączą jeszcze z całego pakietu filmy, tak jak to zrobili ze sportem, zostawiając okruchy, a będą sami to oglądać. Gdyby to kosztowało 20 złotych to może bym się nadal skusił, ale w obecnej sytuacji NIGDY WIĘCEJ. Tym bardziej że przy podpisywaniu umowy na Horizon oszukali mnie bo wcisnęli mi przedłużenie zobowiązania na C+.

Po kilku latach z końcem zobowiązania definitywnie REZYGNUJĘ z C+.
I ani jednego dnia dłużej.
_________________
 
 
taggan 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-03-2018, 15:24   

W dobie Netflixa, gdzie można sobie wybierać spośród dziesiątek tysięcy filmów i seriali oraz co ważne - oglądać je kiedy się chce, a nie kiedy lecą, płatne telewizje mają coraz mniejszy sens. Zwłaszcza jak tracą kolejne prawa do transmisji sportowych, a cena abonamentu nie ulega zmianie.

Blacha napisał/a:

Koleś moze troche szacuneczku dla starszych. Jak ja byłem na tym forum pierwszy raz , tyś jeszcze w zębach pieluchę nosił.


Dołączył: 15 Lut 2018
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ile raz Szanownego Pana Dziadka już zbanowano i które to kolejne konto? Nadal żadnych wniosków?
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 03-03-2018, 15:51   

taggan - Dokładnie tak samo myślę. W dobie kodi,szybkiego internetu taki C+ może walczyć o klienta chyba tylko sportem,a tego coraz mniej. Kilkanaście lat temu w C+ oglądałem wyścigi F1 w opcji multicam na chyba z 10 kamerach jednoczęśnie( sam decydowałeś co chcesz ogłądać w danej chwili). Teraz tym się chwali jakaś inna platforma,ale mi nowość. Do tego dochodzi showmax,netflix ,który właśnie testuję. Aktualna oferta C+ jest coraz mniej atrakcyjna jak na pakiet Premium.
_________________
  nordof
 
pernowak 
easy master

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 29
Wysłany: 16-03-2018, 13:00   

Dostałem własnie maila o odblokowaniu C+ w związku z pierwszym odcinkiem serialu Kruk.

Serial jest o 21.30 ale z tego co jest napisane odkodowanie C+ dla wszystkich abonentów od 17.30 do 22.30.

Wychodzi na to że jeszcze Legia - Wisła sobie będzie można oglądnąć :)

PS. Jakbym się mylił to mnie poprawcie...
Pozdrawiam
 
 
Miki3 
light master

Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 95
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-03-2018, 17:46   

nie mylisz się
 
 
Jack777 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 115
Wysłany: 19-03-2018, 13:44   

Piszę tylko tak dla wiadomości, może to wszyscy wiedzą ale można włączyć Canal+ bez zobowiązania, a myślałem że tylko na 12 m-cy.
Cena powala bo to 69 zł za Select i 89 za Prestige.
Aktywowałem Select z myślą o dwóch miesiącach. Dokonałem tego w punkcie w galerii handlowej i dostałem w promocji bez opłaty za aktywację, ale nie ulega wątpliwości że takie ceny to i tak ździerstwo.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 19-03-2018, 14:13   

Jack777 napisał/a:
Canal+ bez zobowiązania
Wrzuć :arrow: tam regulamin. Może kogoś zainteresować jakby chciał na krótki okres.

Czy "Prestige" bez zobowiązania nie kosztuje 79 zł?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: