Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
reddevilxx 
easy master

Dołączył: 30 Mar 2016
Posty: 40
Wysłany: 18-02-2018, 13:07   

Witam.
Wlasnie konczy mi sie umowa z canal+ juz raz dzwonili i probowali mi dac horizon dekoder i placilbym 25 zl wiecej:P:P
Za pierwszym razem placilem 49.99 zl rok temu przedluzalem i dostalem za 39.99zl bez tych dwoch kanalow dodatkowych...czy obecnie moge cos ugrac czy zostaje przy tej cenie 39.99zl:)?Pozdrawiam
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19-02-2018, 21:14   

Taniej już nie. Ja dzisiaj wysłałem rezygnację. Mam wrażenie po roku z C+,że nawet te 39.90 to za drogo do tego co mnie interesuje.
_________________
  nordof
 
Kriso 
classic master


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 291
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-02-2018, 21:27   

nordof napisał/a:
Taniej już nie. Ja dzisiaj wysłałem rezygnację. Mam wrażenie po roku z C+,że nawet te 39.90 to za drogo do tego co mnie interesuje.


ja też zrezygnowałem a C+ bo szkoda tych 39 zł kiedyś miałem cały C+ za 25 zł.
_________________
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 19-02-2018, 22:26   

o Kriso, tu piszesz o canal+. Ja szukam pod mecze pilki. Czy select dostane za 40 zl ? i sa mecze LM ?
 
  Select HD
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-02-2018, 01:16   

LM i LE w C+ tylko do końca obecnego sezonu.
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 20-02-2018, 10:48   

aa no to nie ma sensu tego brac :) tylko co dalej :)
 
  Select HD
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 20-02-2018, 11:00   

matifcb napisał/a:
aa no to nie ma sensu tego brac :) tylko co dalej :)


Dalej to Polsat i jego wątpliwej jakości transmisje.
To tylko moje zdanie, ale co by o C+ nie mówić, to robią na prawdę świetne transmisje. Oni nawet Ekstraklapę potrafią tak opakować, że może przypominać poważne rozgrywki :-D A LM to już w ogóle jest odlot.

Ale jeśli komuś nie przeszkadza brak obrazu, albo chce mu się połączyć obraz z TV z przekazem radiowym, to polecam nowe projekty - Stanowskiego oraz Smokowskiego i Twarowskiego. Mówię o radiach internetowych. Weszło FM i Zapinamypasy.
Wiadomo - nie każdemu to przypasuje, ale to już kwestia gustu. Uważam jednak, że to całkiem ciekawa inicjatywa. No i kolejna alternatywa.
_________________
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-02-2018, 11:38   

A ja bym nie powiedział że C+ to jakiś odlot, zwłaszcza że wciąż są trzymani komentatorzy i "eksperci" z dawnej eNki, tak jak gadający od rzeczy W.Jagoda. Albo nie wiem co wciąż robi tam ten co ani nic ciekawego nie mówi a do tego niezrozumiale sepleni. W dodatku na C+ jest mega opóźnienie (widać to często podczas transmisji LM na TVP), nawet szybciej zmienia się wynik na flashscore.pl niż możemy go ujrzeć na ekranie, dodatkowo te panie robiące wywiady z zawodnikami i trenerami, czy są takie super?? A teraz jeszcze bez Smoka i Twarożka ... A i jakość dźwięku też często pozostawia wiele do rzyczenia jak mecz jest komentowany z "dziupli". Ekstrakapa też wciąż pokazywana w ten sam sposób już powoli się nudzi, mogliby coś innego wymyślić i właśnie mniej na siłę robić z tego nie wiadomo co tylko mówić o realiach, a często robią to tak jakby wszystko było cacy pomijając problemy polskiej piłki klubowej.
_________________
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 20-02-2018, 11:50   

LNR napisał/a:
A ja bym nie powiedział że C+ to jakiś odlot, zwłaszcza że wciąż są trzymani komentatorzy i "eksperci" z dawnej eNki, tak jak gadający od rzeczy W.Jagoda. Albo nie wiem co wciąż robi tam ten co ani nic ciekawego nie mówi a do tego niezrozumiale sepleni. W dodatku na C+ jest mega opóźnienie (widać to często podczas transmisji LM na TVP), nawet szybciej zmienia się wynik na flashscore.pl niż możemy go ujrzeć na ekranie, dodatkowo te panie robiące wywiady z zawodnikami i trenerami, czy są takie super?? A teraz jeszcze bez Smoka i Twarożka ... A i jakość dźwięku też często pozostawia wiele do rzyczenia jak mecz jest komentowany z "dziupli". Ekstrakapa też wciąż pokazywana w ten sam sposób już powoli się nudzi, mogliby coś innego wymyślić i właśnie mniej na siłę robić z tego nie wiadomo co tylko mówić o realiach, a często robią to tak jakby wszystko było cacy pomijając problemy polskiej piłki klubowej.


Co do komentatorów to dla Mnie ich większość jest OK. Pewnie, że można czepić się takiego Orłowskiego, który ma ewidentną wadę wymowy. Wiedzę ma jednak sporą.
Nigdy nie miałem N+ więc...
Panie akurat (moim zdaniem) są ok. Zwłaszcza jeśli porównać je z tymi z TVP. Chociaż dla mnie nie ma porównania.
Co do dźwięku, to się zgadzam - ale po części. uważam, że właśnie nie jest OK, kiedy są na stadionie. W takim Madrycie, np. to przestery były, że głowa bolała.

Muszą z tego robić "nie wiadomo co" - w końcu dali za to (o ile sie nie mylę) 150 melonów. To co? mają powiedzieć, że dali ciała i wybulili tyle kasy za kupe? :-D

Generalnie jednak: będzie mi bardzo szkoda braku LM u nich.
_________________
 
 
aster 
classic master


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 226
Wysłany: 20-02-2018, 16:36   

matifcb napisał/a:
aa no to nie ma sensu tego brac :) tylko co dalej :)


Jeśli zależy Ci tylko na LM to raczej nie ma sensu w tym momencie brać z min. zobowiązaniem na 12 miesięcy.

Natomiast jest tam angielska liga, a dla mnie to akurat jest ważniejsze od okazyjnych meczów LM. Dopóki to mają (no i Ekstraklasę) to sporo ludzi będzie się ich trzymać.

WojciechMT napisał/a:
co by o C+ nie mówić, to robią na prawdę świetne transmisje. Oni nawet Ekstraklapę potrafią tak opakować, że może przypominać poważne rozgrywki :-D


Ostatnio byłem w Anglii na meczu Millwall, siedziałem bardzo wysoki na trybunach i blisko kamery głównej, spojrzałem na to z bliska... i okazało się że to sprzęt 4K. A to przecież nawet nie był mecz Premier League... :)

U nas zaś jak tydzień temu oglądałem w środę mecz LM w partyjnej telewizji to obraz był spox, ale jakość dzwięku/głosu tragikomiczna, jak by mecz transmitowali z jakiegoś bieguna północnego z limitowanym pasmem.
 
 
sawcio 
Klikacz

Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 13
Wysłany: 24-02-2018, 19:24   

- Witam. Proszę powiedźcie mi, dają jeszcze jakiś bonusowy miesiąc, dwa za prolongatę umowy C+ select na kolejne 12 miesięcy? Bo ze mną nie chcą w ogóle gadać na te tematy. Udało się komuś w tym roku już wyszarpać takowy bonus?
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 24-02-2018, 19:30   

Bonusowe miesiące zawsze są dla nowych klientów. Pierwsze słyszę aby ktoś kto brał prolongatę dostał darmowe miesiące. Zwłaszcza, że już firma złapała go na haczyk.
 
 
sawcio 
Klikacz

Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 13
Wysłany: 24-02-2018, 20:30   

-Eeee, w ubiegłym roku dostałem dwa miesiące za darmochę po złożeniu wypowiedzenia na C+. Liczyłem po cichu, że i teraz może się uda. Wiem, że pakiet drogi ale co robić skoro się chce oglądać dwie najważniejsze ligi kopanej.. tę PL, od której bolą zęby i tę najlepszą PL.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 24-02-2018, 20:52   

MrPepka napisał/a:
Bonusowe miesiące zawsze są dla nowych klientów. Pierwsze słyszę aby ktoś kto brał prolongatę dostał darmowe miesiące.
A co mówi :arrow: regulamin dla obecnych posiadaczy Canal+ o opłacie (od 1 do 2 mies. 0,00 zł | od 3 do 12 mies. 39,90 zł) i IV. Dla kogo 1. b. (są Abonentami Organizatora Promocji w zakresie Usług: Pakiet Premium Canal+ ...)

Niestety UPC woli oferować dla obecnych posiadaczy Canal+ :arrow: tę ofertę bez darmowych miesięcy.
_________________
 
 
zaq13 
light master

Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 103
Skąd: Wrocław/Gaj
Wysłany: 25-02-2018, 17:36   

czy canal+ jest dostępny również w aplikacji horizon go?
czy tylko na telewizorze bądź dekoderze?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,49 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: