Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-12-2017, 19:30   

swat997 napisał/a:
...pakiety C+, gdzie oferta filmowa jest BEZNADZIEJNA

Przesadzasz, beznadziejna oferta to jest na Filmboxie.

Trzeba walczyć o swoje i twardo negocjować, ale zmieniać dla samej zmiany to nie dla mnie, zwłaszcza, że oferta UPC mi pasuje.
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 624
Skąd: 3City
Wysłany: 03-12-2017, 19:39   

Tylko ile kosztuje Filmbox a ile Pakiet Canal+ ?
Jeszcze kilka lat temu można było trafić na ciekawe filmy, teraz to wszystko kategoria C i odgrzewane kotlety. Raz na rok jakiś fajny serial.
Sport? Poszedł do konkurencji.
Czasami ciekawe programy na Discovery+
No ale nie za 60 czy 70 zł miesięcznie.
_________________
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 03-12-2017, 19:54   

Oczywiście że oferta filmowa C+ jest tragiczna i to od dłuższego czasu. Niebawem będzie można się o tym przekonać, spoglądać na kolejny odcinek belfra. Takiej szmiry dawno nie oglądałem. W porównaniu z produkcjami Netflixa lub Hbo, to kpina z abonentów coś takiego w ogóle wyprodukować. Tak jak pisałem wcześniej problemu nie dostrzeże jedynie osobnik którego zwoje mózgowe uformowaly logo C+. :lol:
  morro
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-12-2017, 21:14   

@morro już ustaliliśmy, że Ty masz płatne za hejtowanie C+, więc nie jesteś wiarygodny :lol:

C+ ma jak na razie filmy z Universalu, Foxa, Lionsgate, czy Monolithu, więc pisanie, że nie ma nic ciekawego jest nieprawdą. Piszę wyłącznie o ofercie filmowej, więc nie mieszajcie w to seriali. Cena za C+ w UPC jest stanowczo zbyt wysoka, ale to już "zasługa UPC"
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 03-12-2017, 22:01   

Naprawdę jeszcze nie zauważyłeś tego, że wszystkie moje wypowiedzi na tym forum to odpowiedź na twój hejt. :mrgreen: jesteś przecież mistrzem w tym co robisz w internecie wychwalajac C+ wystarczy wpisać w Google twój nick i poczytać ten bełkot. Mam z tego niezły polew. I bardzo mi przykro że pomimo podjętych twardych negocjacji aż tyle musisz płacić za select . Ale pewnie te wszystkie dzieła z powtorkami sztandarowego belfra ci to wynagrodza :mrgreen:
  morro
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 06-12-2017, 18:44   

Wiemy ile kosztuje dostęp do canal+

Teraz mamy kolejny HIT mecze LM w PPV za jedyne 15 zeta - 1 mecz! Ale żeby nie było za tanio to trzeba mieć jeszcze wykupiony pakiet na Player+ za min 20 zeta

Buehehehe
 
 
Jaro10 
plus master

Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 312
Wysłany: 07-12-2017, 13:12   

Tak jak obiecałem daję znać. Wypowiedzenia przez formularz kontaktowy już nie przyjmują, trzeba listownie bądź do salonu. Jako że kończyła mi się promocja na C+, przedłużyłem ją za tą samą cenę 39,90 + jeden miesiąc gratis. Wiem że jest promocja z dwoma miesiącami ale 3 konsultantów stwierdziło że jej już nie ma, a ja jako że wypowiedzenia nie posłałem nie chciałem się już wykłócać ;)
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 07-12-2017, 15:16   

Jaro10 napisał/a:
Wypowiedzenia przez formularz kontaktowy już nie przyjmują
UPC mogłoby w końcu zablokować :arrow: ten formularz i byłoby po kłopocie.
_________________
 
 
hessuss 
easy master

Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 31
Wysłany: 08-12-2017, 22:33   

Ja wypowiadałem niedawno 2x umowe na www.upc.pl/pomoc/kontakt/ i tam trzeba wybrać jakiś temat żeby pojawiła sie opcja Formularz kontaktowy "napisz do nas". I w załaczniku wysłałem zdjęcie odręcznie napisanego wypowiedzenia i wszystko przeszło bez problemów.
 
 
Jaro10 
plus master

Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 312
Wysłany: 09-12-2017, 01:34   

Mnie po wysłaniu wypowiedzenia przez formularz kontaktowy odpowiedzieli na maila że ta opcja jest już wycofana i zaproponowali salon lub listownie ;)
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 16-12-2017, 01:15   

Taka tam ciekawostka z utrzymaniówki Vectry...
Canal+ Prestige za 39,90 zł (u nas 60-70 zł)
HBO HD + HBO GO/OD za 20,00 zł (u nas 30 zł)

Tak swoją drogą, jestem ciekaw jakie ceny Canal+ będą w połowie roku, gdy zniknie Liga Mistrzów, a pojawi się siatkówka :P
_________________
 
 
lexer
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2017, 01:24   

Będą wyższe. Za taki kontent trzeba będzie zapłacić by..inni z konkurencyjnych kablówek nie wspominając o nc+ mogli go oglądac za pól darmo :-P
Teraz się nie dziw , skąd takie ceny w Vectrze :-P
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 21-12-2017, 12:33   

No ciekawe... Canal+ w necie bez zobowiązania (!) jest tańszy niż w UPC z umową roczną (oferta ze strony www) :D

Właśnie Player+ obniżył cenę za Canal+. Jest tam pełny pakiet z Canal+ NOW i kolekcją VOD Canal+ oraz innymi kanałami nc+ w cenie 60 zł bez rocznej smyczy. A nasze UPC za Canal+ Prestige woła 70 zł z roczną umową :D
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 21-12-2017, 16:18   

atomix napisał/a:
A nasze UPC za Canal+ Prestige woła 70 zł z roczną umową :D

chyba od ciebie
bo normalnie w promocji jest za 59 złotych

oczywiście jest to dalej żenująca cena, ale nie pisz że jest taniej
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 21-12-2017, 20:28   

Po pierwsze, brałem pod uwagę STANDARDOWĄ cenę promocyjną w UPC, a ta wynosi 69 zł.

Kwota 59 zł to utrzymaniowa. Ale nawet w tym przypadku oferta Player+ wypada korzystniej, bo... bez rocznej smyczy, jest Canal+ Now, a do tego pełna kolekcja VOD oraz kanały nc+ i TVN.

Co nie zmienia faktu, że ceny w UPC to przesada :mrgreen:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: